Vestuvinių gėlių pasirinkimo klaidos, kurių reikėtų išvengti

vestuvine floristikaTinkamai pasirinkta vestuvinė floristika suteikia didžiajai gyvenimo šventei jaukumą, spalvingumą ir geras emocijas. Tačiau pasitaiko atvejų, kai vestuvinė floristika yra nukeliama į paskutinį planą ir žmonės padaro klaidas, kurios ne tik nepalieka gerų prisiminimų fotografijose, bet ir iš dalies sugadina pačią šventę. Ką daryti, kad išvengtume įvairių klaidų, padės sužinoti šių klaidų sąrašas:

  1. Bendro vaizdo nematymas. Poros linkusios matyti tik pagrindinės šventės vietą ir stalus, tačiau nemato bendro vaizdo. Todėl dažnai nepasirūpina svečių ir savo kambarių papuošimu.
  2. Nepasitikėjimas savo floristu. Reikia suprasti, kad tai yra žmogus – savo srities profesionalas, kuris rengė floristiką tikrai ne vienoms vestuvėms, todėl žino, kas tinka, kas ne. Išreikškite savo mintis ir poreikius jam, tačiau pasitikėkite jo žodžiu ir patarimais, jei jis sako, kad tam tikros, pavyzdžiui, gėlės, kažkur netinka.
  3. Gėlių nepanaudojimas antrą sykį. Tikra klaida, pavyzdžiui, gėlių, kurios buvo bažnyčioje, vėliau nepanaudoti prie vaišių stalo. Pati ceremonija bažnyčioje trunka labai neilgai, todėl yra absurdiška gėles panaudoti tik vienam kartui tuo trumpu momentu.
  4. Didelė klaida įvyksta, kai vestuvinė floristika yra užsakoma pati paskutinė. Pradėkite iš anksto dėliotis savo norus ir ieškokite savo mėgstamų gėlių kompozicijų. Kad ir po truputį, bet iš anksto. Tai padės Jums sutaupyti pinigų.
  5. Atsisakymas eiti į kompromisus su floristu. Didelė klaida, kai nuotaka užsispiria ir nori konkrečių gėlių, bei nebūna lanksti. Geriausia būtų, jei floristui yra nurodoma bendra puokštės išvaizda ir spalvų schema ir tada jis pats ją Jums sukuria. Labai svarbu tiksliai žinoti, ko Jūs norite ir ko ne. Taip pat reikėtų pateikti floristui kuo daugiau nuotraukų su Jums patinkančiomis ir nepatinkančiomis puokštėmis.
  6. Brangesnių gėlių atsisakymas. Jei tik biudžetas leidžia neatsisakykite kai kurių brangesnių gėlių, pavyzdžiui, orchidėjų ar bijūnų. Puokštės iš tokių gėlių yra didesnės ir sukelia visai kitokį poveikį. Viena orchidėja turi didesnį poveikį, nei rožių puokštė.
  7. Vestuvinėje puokštėje – tik vienos spalvos naudojimas. Reikėtų pasirinkti dvi dominuojančias spalvas, kurios derėtų prie vestuvinės suknelės.

Leave a Reply