Vestuvinės puokštės pasirinkimas – svarbus visai vestuvių ceremonijai

vestuvines puokstesGėlės nuo seno asocijavosi su meilės kalba, būtent todėl vestuvinė puokštė turėtų būti puikiausias to įrodymas. Vestuvinė puokštė turi būti tarsi unikalus meno kūrinys, kuris atspindėtų Jūsų asmenybę ir savitą stilių.

Idealiausias metas pradėti ieškoti savo vestuvinės puokštės yra tada, kai jau yra nustatyta vestuvių data, ceremonijos vieta ir išsirinkta suknelė. Tai leis Jums pasirinkti tokią puokštę, kuri harmoningai derės prie vestuvių nuotaikos ir motyvų. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamas gėles, spalvas ir puokštės dekoracijas. Taip pat nuspręsti, kokio dydžio norėsite puokštės.

Jei Jums yra sunku priimti sprendimą, peržiūrėkite vestuvinių puokščių nuotraukas internete ir vestuviniuose žurnaluose. Taip tikrai galėsite pasisemti įvairių idėjų. Ar Jums arčiau širdies yra tradicinės puokštės, su rožėmis, ar priešingai, norite kažko drąsesnio, pavyzdžiui, violetinės spalvos jurginų arba oranžinių tulpių? Ar labiau norite mažų žiedų, ar kelių ryškių, didelių gėlių?

Gėlių aromatas, kurį skleidžia vestuvinė puokštė, prideda jai gyvumo ir suteikia kitokią prasmę. Kai tą patį aromatą užuosite ateityje – jis visada Jums primins vestuves.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kokio stiliaus bus Jūsų vestuvės. Tradicinės vestuvės reikalauja sudėtingų kompozicijų: struktūrizuotų formų, klasikinio „žydėjimo“ (pavyzdžiui, lelijų) ir šiek tiek prislopintos spalvų paletės. Kaimiško stiliaus vestuvėse, labai tiks, jei puokštėje pridėsite netradicinių elementų, pavyzdžiui, uogų arba šviežių prieskoninių žolelių.

Geriausia bus, jei gėles savo vestuvinei puokštei rinksitės pagal sezoniškumą. Sezoninės gėlės kainuoja pigiau ir atrodo tarsi „šviežesnės“. Jei Jūsų vestuvės vyks karštą vasaros dieną – gėlėms teks atlaikyti didelį karštį. Pavyzdžiui, orchidėjos yra labai tvirtos gėlės.

Kai jau susidarėte savo vestuvinės puokštės bendrą vaizdą, pats metas surasti gerą floristą. Pradėkite paiešką gerokai prieš vestuves, pavyzdžiui, prieš šešis mėnesius. Pasiruoškite susitikti su keliais floristais, kad galėtumėte surasti sau geriausią. Kiekvieno iš jų paprašykite, kad pateiktų pavyzdžių. Jei esate pasisamdžiusi vestuvių planuotoją, paklauskite, gal ji turės kokių nors rekomendacijų dėl floristo? Geras floristas patars Jums, ar Jūsų pasirinktas puokštės variantas yra realiai išpildomas.

Leave a Reply