Vestuvinė floristika

vestuvinė floristikaVestuvinė floristika greičiausiai yra  pagrindinė vestuvių  šventės papuošimo dalis. Gyvos gėlės tai yra  nepakeičiamas vestuvių šventės atributas, pradedant nuo nuotakos puokštės ir baigiant kompozicijomis, kurios gaminamos iš gyvų gėlių, kad būtų galima tinkamai papuošti vestuvių pokylių salę. Vestuvinė floristika visada buvo laikoma menu ir tik patyręs floristas galės  atsižvelgti į visas spalvinės gamos subtilybes ir galės sukurti tikrai nepakartojamą puokštę.  Vestuvinė floristika tai yra viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių. Pas mus dirba tik patyrę floristai, kurie puikiai žino visas savo  darbo subtilybes ir  į vestuvinės floristikos  darbus žiūri labai atsakingai.  Savo klientams mes siūlome  pačius kūrybiškiausius sprendimus puošiant savo šventę gyvomis gėlėmis.

Taip jau nutiko, kad svarbiausia  nuotakos puošmena vestuvių metu yra, ne suknelė arba papuošalai, o nuotakos puokštė, kuri pabrėš moters moteriškumą ir švelnumą. Nuotakos vestuvinės puokštės kūrimas tai yra vienas iš svarbiausių vestuvinės floristikos elementų. Nuotakos puokštė turi šviežiai atrodyti visų vestuvių metu, ji jokiu būdu neturi nuotakai tapti našta, kadangi nuotaka su šia puokšte turės būti visą dieną kartu. Taip puokštė pagal savo stilių turi atitikti bendrą vestuvių ir nuotakos stilių, todėl profesionalų paslaugos, kurie papuoš visą  šventę tikrai pasiteisins.  Vestuvinė floristika taip pat yra sudaryta iš gėlių kompozicijų, kurios bus dedamos ant jaunųjų stalo. Ryškios gėlių kompozicijos padėtos ant jaunųjų stalo taps praktiškai  geriausia pokylių salės puošmena, kadangi į nuotaką ir jaunikį bus nukreipti visų svečių žvilgsniai.

Kalbant apie vestuvių šventės svečių stalų papuošimą tai padės padaryti gyvos gėlės, ryškios gėlių kompozicijos, kurios padės sukurti tinkamą šventės nuotaiką.  Taigi gėlės yra tinkamos puošiant bet kurią šventę, tačiau yra viena išskirtinė šventė, kurios be gėlių tiesiog neįmanoma įsivaizduoti. Žinoma, tai yra vestuvės. Tai yra nuotakos puokštė, butonjerės , gėlės į plaukus, stalo papuošimai, salės papuošimai, automobilio puošimas. Vestuvinė floristika gali paversti realybe daugybę jūsų fantazijų.  Floristų paslaugos jums tikrai gali padėti, kadangi vestuvių organizavimas tikrai nėra lengvas darbas ir, kad visas šis procesas taptų paprastesnis yra būtina kreiptis į profesionalus.  Juk visi puikiai žinome, kad vestuvių ceremonijos tiesiog neįmanoma įsivaizduoti be  ryškių gėlių kompozicijų.  Mūsų specialistai  naudoja įvairiausių medžiagų kompozicijas, yra atsižvelgiama  į tai kokias gėles pasirinkti ir kokių atspalvių jie turi būti. Mes jūs galėsime nudžiuginti šiomis paslaugomis:

  • Tai pokylių salės papuošimas;
  • Kompozicijos jūsų šventinėms iškilmėms;
  •  Nuotakos puokštė. Mes sukursime nuotakos puokštę, kuri idealiai atitiks  nuotakos stilių;
  • Taip pat sukursime butonjeres.

Gėlių kompozicijos jūsų šventėje sukurs malonią aplinką ir papuoš jūsų šventę.  Vestuvinė floristika gali perteikti jausmus ir emocijas. Gyvų gėlių kompozicijos jūsų vestuvėms suteiks iškilmingą atmosferą. O kad gyvos gėlės neprarastu savo patrauklios išvaizdos jos bus tinkamai apdorotos ir tinkamai pastatytos.  Priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir norų, floristai sudaro tinkamą veiklos planą ir atlieka apskaičiavimo darbus.  Mes visada stengiamės pasirinkti optimaliausią variantą.  Jūs galėsite būti užtikrinti, kad  vestuvės bus papuoštos šiuolaikiškomis gėlėmis ir formomis. Viskas bus įvykdoma taip kaip užsakė klientas.  Mums yra svarbiausia, kad jūsų šventė taptų nepamirštama ir įsimintu visą gyvenimą. Vestuvinė floristika tai yra įvairiausių kompozicijų įvairovė, kurios jūsų šventei suteiks daug žavesio ir stiliaus. Labai dažnai nutinka taip, kad šventėse to labai trūksta, tačiau mes pasirūpinsime, kad jūsų šventė taptų unikali.

Leave a Reply