Vertimų biuras

vertimu biurasMūsų vertimų biuro tikslas yra sukurti maksimaliai palankią atmosferą bendradarbiavimui su klientais.

Mūsų vertimų biurui yra svarbūs keli kriterijai:

  • Kokybė. Tai mes galime garantuoti savo klientams;
  • Tikslumas. Visi užsakymai , kuriuos vykdo mūsų darbuotojai yra įvykdomi maksimaliai tiksliai;
  • Profesionalumas;
  • Konfidencialumas;
  • Individualumas. Dirbdami su kiekvienu projektu mūsų vertimų biuro specialistai garantuoja kokybišką vertimą. Maksimaliai tiksliai užtikrina jo individualias ypatybes;
  • Šiuolaikiškumas. Norėdami užtikrinti maksimalų darbo efektyvumą mes naudojame pačias šiuolaikiškiausias technologijas.

Vertimų biuras siūlome šias vertimų paslaugas:

  1. Tradicinis vertimas žodžių, kuris yra būtinas bendraujant su verslo partneriais, svečiais kurie atvyko iš užsienio šalies.
  2. Dokumentų vertimą raštu. Mūsų įmonė siūlo vertimo paslaugas dirbant su oficialiais dokumentais. Mūsų vertimų biuro darbuotojai puikiai žino darbo ypatumus verčiant standartinius dokumentus ir jūs su jais neturėsite jokių problemų būdami bet kurioje įstaigoje.
  3. Meninio vertimo paslaugas, tai yra gražus, meniškas tekstas, kuriame yra laikomasi visų literatūrinio stiliaus taisyklių. Mes galime jums pasiūlyti ir tokias paslaugas. Taip pat jūs galite užsakyti sau bandomąjį variantą ir pasirinkti tą, kuris yra jums labiausiai tinkamas.
  4. Taip pat mes dirbame su moskliniais tekstais. Jūs galite užsakyti diplominių darbų, mokslinių straipsnių , medicinos dokumentų vertimus.

Jums kilo klausimai, kurie yra susiję su mūsų vertimų biuro darbu ir norite bendradarbiauti su mumis? Susisiekite su mūsų specialistais, jie su malonumu jūs pakonsultuos visais rūpimais klausimais. Mes būsime laimingi turėdami galimybę bendradarbiauti su jumis.

 

Leave a Reply