Įvairių teisinių formų įmonių steigimas

Registrų centrasBet kokios įmonės sprendimas yra svarbus sprendimas, kuris reikalauja lėšų ir laiko. Norint, kad jūsų svajonė taptu realybe ir jūs taptumėte sėkmingos įmonės savininku viską reikia atlikti apgalvotai ir tvarkingai, kad jūsų įmonė nebūtu pripažinta neegzistuojančia. Tam, kad viskas būtu atlikta gerai reikia kreiptis į profesionalus, kurie užsiima įmonių steigimu, visus darbus atlieka operatyviai ir tikrai nepamirš net pačių menkiausių detalių, kurios gali pakišti koją. Teisinių įmonių rūšių yra pakankamai daug, tai yra uab, akcinė bendrovė, individuali įmonė, mažoji bendrija ir kitos, tačiau jei jūs nutarėte, kad jums yra reikalingas uab steigimas, mes be jokio vargo galime jums padėti ir jums neteks gaišti savo brangaus laiko tvarkant įvairiausius formalumus, mums tik prireiks kelių jūsų parašų.

UAB steigimas susideda iš šių etapų:

 1. Jums bus reikalingi įmonės steigimo aktai, kuriuos jums reikės pasirašyti;
 2. Taip pat reikės pasirašyti įmonės steigimo bendrovės įstatus;
 3. Pasirinktame banke bus atidaryta kaupiamoji sąskaita;
 4. Būtina įnešti 10 000 Lt norint suformuoti įstatinį kapitalą;
 5. Jums reikės gauti patalpų savininko sutikimą įregistruoti bendrovę jūsų numatytu adresu;
 6. Registrų centre yra pateikiami dokumentai reikalingi bendrovės registravimui. Registrų centras kaupia visus duomenis apie Lietuvos Respublikoje įregistruotus juridinius asmenis, tai yra UAB, akcines bendroves, asociacijas ir kita;
 7. Jei reikės mes jums pagaminsime įmonės antspaudus;
 8. Vėliau registrų centre yra atsiimami įmonės registravimo dokumentai.

Kai mes atliksime visus šiuos veiksmus jūsų bendrovė jau galės pradėti savo veiklą. Steigiant bet kokios rūšies įmonę yra privaloma paskirti įmonės vadovą ir jį įdarbinti, taip yra būtina pasamdyti buhalterį arba savo apskaitą patikėti buhalterinės apskaitos paslaugų įmonei. UAB steigimas nėra paprastas procesas, užsiimant šios įmonės steigimu prireiks šių dokumentų:

 • Jūsų galiojančio asmens tapatybės dokumento, tai yra paso;
 • Patalpos savininko sutikimo dėl įmonės registravimo;
 • Pažyma apie kaupiamojoje sąskaitoje kaupiamas lėšas;
 • Taip pat prireiks pažymos apie laikiną įmonės pavadinimą;
 • Turi būti pateikti įmonės steigėjo pasirašyti steigimo dokumentai, tai yra įstatai ir steigimo aktas.

Jūs norite įgyvendinti savo svajone ir tapti įmonės savininku. Mes jums galime padėti, kad UAB steigimas jums atrodys tikri niekai. Visais formalumais pasirūpinsime mes ir registrų centras.

Leave a Reply