Tvirtos dviračių padangos

Dviračių padangos
Pats geriausias dviračio rėmas, viršutinė jo dalis ir nuostabi važiuoklė kartais tiesiog patenka į antrą planą arba tampa visiškai nesvarbi. Ir pačiomis svarbiausiomis tampa dviračių padangos. Kadangi būtent per šią dviračio dalį yra palaikomas kontaktas kartu su žeme. Todėl labai svarbu pasirinkti būtent tokias, kurios bus tinkamiausios jūsų dviračiui. Pavyzdžiui, ant lygaus asfalto dviraciu rataibus tinkamos specialios padangos. Dviračių padangos daro įtaką tam kaip elgsis jūsų dviratis ir nei viena kita dviračio dalis nėra taip atsakinga už visą tai. Jokiu būdu paklausykite tų žmonių, kurie sako, kad padangos nėra svarbios. Pasirinkite tik geriausias padangas, kurios bus tinkamos jūsų važiavimo stiliui. Taigi iš ko yra sudarytos padangos. Dviračio padanga yra sudaryta iš kelių elementų, tai yra šonų, medžiaginio pagrindo ir žinoma iš gumos padaryto paviršiaus. Padangų bortas gali būti plieninis ir jis yra sulaikomas spaudimo kameroje dėka. Medžiaginis pagrindas yra ištempiamas tarp šonų ir yra atsakingas už padangų formą. Tai yra keli tarpusavyje persipynę siūlai. Šie siūlai, kaip taisyklė yra gaminami naudojant įvairias sintetines medžiagas. Išorinė padangos danga, kuri yra gaminama naudojant gumą gali suderinti svarbiausias savybes, gerą sukibimą. Dviračių padangos gali būti gaminamos naudojant gumą arba kitas medžiagas, tačiau taip nutinka labai retai. Dažniausiai yra naudojamas sintetinis kaučiukas, kadangi jis yra pigesnis nei natūralus ir ne taip greitai sunaikinamas, kai jį veikia techniniai skysčiai. Tačiau natūralus kaučiukas yra ilgaamžiškesnis, nei dirbtinis.

Nuo to kaip rimtai jūs atsižvelgsite į klausimą apie dviračių padangas priklausys ne tik jūsų nuotaika, tačiau taip pat ir saugumas. Šiais laikais dviračių padangos yra skirstomos pagal rūšis, tai yra jos gali būti turistinės ir skirtos lenktynėms. Visų pirma, pagrindinis jų skirtumas yra protektorius, kadangi jų raštai gali būti skirtingi. Protektoriaus rūšis nustato koks balansas yra žemo pasipriešinimo ir geru sukibimu su keliu. Greitkeliams skirtos padangos turi lengvai važiuoti per asfaltą, o kalnų dviračiams skirtos padangos turi važiuoti patikimai, jos neturi užstrigti, turi sklandžiai važiuoti įvairiais keliais. Todėl ir gaminamos padangos yra įvairių rūšių, jos gali būti su lygiu protektoriumi arba su agresyviu piešiniu. Taip pat egzistuoja ir mišrios padangos su lygia centrine padangų dalimi. Dviračių padangų pasirinkimas priklauso nuo kelių pagrindinių kriterijų, nuo to kokiais keliais jūs važiuosite, kokiu metu laiku ir žinoma kokiu oru. Jei jūs gyvenate mieste ir žinote kur yra geri keliai tokiu atveju jums verta įsigyti padangas su raštais.

Tiems kas negali važiuoti asfaltuotais keliais yra rekomenduojamos dviračių padangos su protektoriumi. Tam, kad būtų suderintas važiavimas miesto teritorijoje ir važiavimas ne miesto teritorijoje tokiu atveju jums geriau pasirinkti tokias padangas, kurių protektorius yra labai ryškus. Tačiau jei jūs esate laimingas lenktyninio dviračio savininkas arba dar tik ketinate tokiu tapti, tokiu atveju jums reikia žinoti, kad tokie dviračiai turi padangas su lygiu ir keliams tinkamu protektoriumi. Daugeliui patinka važiuoti   su dviračiu net žiemą. Ir šiam atvejui buvo sugalvotos ir sukurtos specialiai žiemai pritaikytos padangos. Be to, jei sniegu galima važiuoti ir įprastomis vasarinėmis padangomis su agresyviu protektoriaus raštu, tokiu atveju tinkamai judėti ledu padeda tik specialios padangos, kurios turi spygliukus, kurie gali būti įvairių formų. Tačiau tokių padangų ypatybė yra ta, kad jas būtina pravažinėti.

Leave a Reply