Triratukas lavins jūsų vaiką

Triratukas

Triratukas tai yra  ne tik įdomus, tačiau ir naudingas daiktas. Kai vaikas mokosi važiuoti  su šia tris ratus turinčia transporto priemone  triratukasvaikas mokinasi atlikti kelis veiksmus vienu metu, tai yra sukti triratuko pedalus, sukti vairą judant reikiama  kryptimi ir taip pat  mokinasi į kokią pusę  reikia važiuoti atgal arba į  priekį.  Tokiu būdu pas vaiką geriau vystysis veiksmų koordinacija ir orientacija erdvėje.  Tai padeda  lavinti ir stiprinti vaiko  mažų kojyčių  raumenis.  Šiais  laikais  triratukų  pasirinkimas yra labai įvairus, o sunkus pasirinkimas yra tėvų atsakomybė, kadangi   vaiko triratukas  turi būti  patogus, saugus ir taip pat tvirtas.  Kai jūs  nutarsite įsigyti triratuką savo vaikui reikia įsiminti, kad  transporto priemonė visų pirma turi atitikti vaiko amžių.  Kai jūsų  vaikui sukanka 3-4 metai jie gali būti skirstomi į kelias grupes. Tikriausia mintis  vaikui nupirkti triratuką   nors vieną kartą šovė kiekvienam tėvui į galvą.  Vaikiški dviračiai puikiai stiprina  ir  lavina  raumenis.  Prieš tai, kai jūs nupirksite savo vaikui  dviratuką yra būtina susipažinti kokie variantai yra pateikti rinkoje. Juk bazinę komplektaciją tokią kaip ratai, vairai, pedalai , sėdynės turi  visi.  Tačiau kiekvienam amžiui yra skirtas  specialus modelis, kuris  vaikui važiavimą paverčia  saugiu ir patogiu. Standartinis  triratukas būtinai  turi nugarėlę.  Tarp tokių modelių  yra  išskiriami  triratukai  su rankenėlėmis.   Jie suteikia  galimybę  tėvams patiems reguliuoti  greitį ir transporto priemonės judėjimą.  Tam, kad vaikas galėtų saugiai judėti jie turi ribotuvus, kurie neleidžia  vaikui nukristi nu sėdynės pasivaikščiojimo metu.  Apsaugai nuo saulės taip pat yra specialūs tentais, o jei vaikas norės pasidėti savo daiktus yra tvirtinami  krepšeliai.
Į ką reikia atkreipti dėmesį, kai yra  pasirenkami vaikiški triratukai.  Ratai tai yra vienas iš svarbiausių atributų bet kurios  transporto priemonės. Jei  dviratis bus su guminiais ratais, tokiu atveju   važiuojant bus galima įveikti įvairias kliūtis, nelygumus esančius kelyje.  O štai maži plastikiniai ratukai gali  būti ne labai tvirti važiuojant  nešvariais  ir drėgnais  paviršiais. Triratukas gali turėti tiek  stačiakampę, tik ir  trikampę sėdynę. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad vaikas važiuodamas jaustųsi maksimaliai patogiai. Jei tokia transporto priemonė turi papildomai nugarėlę, tokiu atveju reikia pažiūrėti ar jos palinkimas yra tinkamas pagal sėdynės santykį.

Jei  triratuko  nugarėlė yra šiek tiek palenkta atgal tokiu atveju vaikas galės  šiek tiek atsipalaiduoti, kai atsiloš  į  ją  pasivažinėjimo metu.  Pati sėdynė gali būti papildomai perpjauta, kad vaikas nuo jos nenukristu, taip pat gali būti  saugos diržai.  Vairas ir pedalai  dviejų-trijų metų vaikui praktiškai nebus reikalingi. Retai kas  sąmoningai  mina pedalus.  Tačiau  tuo metu, kai jie tai pradės daryti geriau, kad rankenos turėtų   guminiu antgalius, o pedalai bus pakankamai platūs ir ilgi, tačiau  jie nebus masyvūs.  Kai vaikas  jau bus pakankamai paaugęs, kad galėtų savarankiškai važiuoti, tokiu atveju triratukas yra  pakeičiamas  į kitą transporto priemonę, tai yra dviratį.  Tačiau  čia yra svarbiausia, kad jūs nepirktumėte  modelio išaugimui.  Juk  žaislas jūsų vaikui turi  būti  tinkamas maksimaliai gerai.  O dviratis, tai nėra paprastas žaislas, o visiškai rimtas transportas, kurie reikalauja laiko išmokti juo važiuoti ir  tinkamai nusiteikti.  Ir būtent todėl, kai jūs pasirenkate  dviratį kataloge, kuris yra  mūsų internetinėje parduotuvėje labai svarbu atsižvelgti į visus  parametrus, tai yra  koks jūsų vaiko amžius ir taip pat koks yra  jų  išsivystymo lygis.

 

Leave a Reply