Tranšėjų kasimas naudojant specialią techniką

 

Tranšėjų kasimas        Iš nedidelio kiekio įvairiausių žemės darbų populiariausias yra tranšėjų kasimas. Tai yra  toks darbas, kuris gali  būti  atliekamas  rankomis, specialia tranšėjų kasimo įranga arba  su  traktoriaus pagalba.  Tranšėjos yra kasamos dujotiekiams, vandentiekiams, kanalizacijoms,  elektros komunikacijoms. Tai yra  tipiškos  užduotys, kurios  su  mūsų technikos pagalba  yra  atliekamos  greičiau ir kokybiškiau, nei dirbant rankomis.  Tranšėjų kasimas tai yra pradinis  statybos  darbų etapas.  Šis  etapas yra būtinas  jei norite pastatyti būsimo namo pamatus, norite ištiesti visas reikalingas komunikacijas. Tai yra vienas iš pagrindinių žemės  darbų, kuris bus  atsakingas už  tai ar jūsų pastatas  bus patikimas, ar jis  bus  ilgaamžiškas ir  atsparus  svoriui.  Neverta kasti tranšėjos iš anksto nesukaupus reikiamos informacijos apie  grunto  tvirtumą ir  jo savybes, apie tai koks yra  gruntinių vandenų lygis.  Kad ir kokie  būtų tranšėjų parametrai geriausia šiuos darbus pradėti nuo  grunto  analizavimo. Nuo to priklauso sienos palinkimo  lygis, o kartais ir pati tranšėjos kasimo  galimybė ir jos  gylis.  Jei gruntas yra nevandeningas ir  vientisas galima  iškasti net 4 metrų tranšėją be jokios  rizikos, kad jis  nukris.  Molingoje  dirvoje tokios grunto savybės  gali  būti  naudojamos  norint išlieti  pamatus.  Jei  yra labai  aukštas grunto vandens  lygis yra naudojamos specialios priemonės norint sustiprinti sienas.  Taip pat patenkantis  vanduo gali  būti siurbiamas drenažo  siurbliais arba  gruntinių vandenų lygis  gali būti mažinamas drenažo atsparumo keliu. Jei  vandens kiekis yra negausus tokiu  atveju darbai gali  būti   atliekami be jo  siurbimo.

Jei vamzdynai arba  laidai bus tiesiami  tiesiai jie  galės  būti iš karto užkasami.  Tačiau šis metodas nėra  tinkamas, kai yra  liejami pamatai.  Kadangi  gali nukristi sienos.  Tai gali  nutikti tiek tada, kai bus  atliekamas tranšėjų kasimas, tiek ir vėliau.  Todėl nėra rekomenduojama kasti  tranšėjos, išklojant komunikacijas.  Kovoti  su šiuo reiškiniu gali padėti  sienų palinkimo kampo padidinimas ir kaip jau buvo pasakyta anksčiau komunikacijų montavimas  atliekamas tiesiogiai už ekskavatoriaus.  Statybos procesas prasideda nuo plano, kuriame  bus  apskaičiuota kaip bus  atliekami žemės darbai, pavyzdžiui, pradinis  vystymas ir tranšėjų kasimas, grunto  išvežimas ir šiukšlių utilizavimas.  Kasti tranšėją  pagal pamatus yra  būtina  maksimaliai operatyviai, kadangi nuo darbų  tikslumo ir kruopštumo priklausys kiekviena statybos stadija ir apskritai  baigiamasis statybos darbų  etapas.  Kasimas gali  būti  atliekamas sėkmingai jei yra naudojama  mažų gabaritų technika, kuri  visada yra  pilnai paruošta.  Su mini technikos pagalba ir profesionalaus personalo pagalba tranšėjų kasimas bus  atliktas nepriekaištingai, tai suteiks galimybę statybos darbus  atlikti  kokybiškai ir laiku.  Protingas šiuolaikiškos technikos ir darbo resursų derinys garantuoja, kad darbai bus  atliekami kokybiškai ir kruopščiai. Mini technikos pagalba. Kadangi darbai bus  atliekami greitai ir kruopščiai, tai  suteikia galimybę  sutaupyti  medžiagas ir statybinius resursus norint  užlieti pamatus. Jei jūs  rūpinatės savo būsimo statinio patikimumu ir grožiu. Mes  jums  su malonumu padėsime.

Tranšėjų kasimas yra atliekamas  dujotiekiams, norint  nutiesti laidus ir kitus darbus. Tai  užtikrins  patikimą  bendradarbiavimą. Kitas, tačiau ne ką mažiau statybos darbų  etapas yra tranšėjos kasimas. Šių  darbų  sudėtingumas visada  yra  sudarytas iš apimties.  Kartais laidų  tiesimas gali  būti  atliekamas net kelis kilometrus.  Su tokiomis  apimtimis rankomis  susitvarkyti labai  sudėtinga taigi geriau pasinaudoti profesionaliomis paslaugomis.  Darbai  bus  baigti greitai  ir be jokių nereikalingų problemų.  Su naujos technikos pagalba jūs lengvai susidorosite su nepaprastai  ankštomis sąlygomis.

 

Leave a Reply