Tobuliausi seksualūs apatiniai vyrų akimis

apatinis trikotažas vyrų akimis

apatinis trikotažas vyrų akimis

Aistrą miegamajame padeda įžiebti ne tik karšti jausmai, bet ir įvairovė, tad poroms reikia nenustoti viena kitą stebinti. Kaip savo mylimąjį nustebinti gali merginos ir moterys? Žinoma, dailiai ir gundančiai pasipuošti. Šiuo atveju labai tinka seksualūs apatiniai. Tyrimų duomenimis, net 80 proc. stipriosios lyties atstovų susijaudina, kai išvysta merginą ar damą, pasipuošusią trapiais apatiniais drabužėliais. Beje, nustebtumėte išgirdusios ir tai, kad vyrai visai puikiai nusimano apatinio garderobo madose ir jums galėtų padėti išsirinkti apatinius drabužėlius. Jie turi išties puikų skonį ir mato, kad jų mylimajai galėtų tikti ir ją dar labiau papuošti. Vyrukui būtų labai smagu, jei įtrauktumėte jį į apatinių drabužėlių rinkimosi procesą. Aišku, galbūt jūsiškis nėra stereotipinis vyras ir jam tai visiškai ne prie širdies – reikia atsiklausti. Beje, nepamirškite ir fakto, kad vyrai nemėgsta valandų valandas vaikštinėti po prekybos centrus – kantrybę jie gali prarasti jau po pirmojo vizito į parduotuvę. Taigi gal geriau apsipirkinėkite internetu – iš karto matysite visą apatinių drabužių asortimentą ir galėsite filtruoti prekes pagal tam tikrus atrankos kriterijus – spalvą, dydį, rūšį ir taip toliau. Beje, nenustebkite ir nepasijuskite nepatogiai, jei vyriškis patars įsigyti kur kas atviresnius apatinius drabužėlius negu jūs tikėjotės. Jam apatiniai – dengiantys kuo mažiau kūno. Ir apskritai, juk gražiausia puošmena – nuogas kūnas, ir jo matyti turi būti kuo daugiau. Tačiau vėlgi šio stereotipo negalima priskirti visiems vyrams, kadangi kai kurie jų mėgsta kaip tik tokius drabužėlius, kurie pridengia kuo daugiau kūno – kaitinama vyruko fantazija. Taigi jei apatinių komplektas jums ir ne visai patinka, bent kartelį nusileiskite ir įsigykite tai, kas patinka mylimajam – juk į jus žiūrės ir gundysis jis, tuo pačiu džiaugdamasis, kad galėjo padėti jums išsirinkti naujus apatinius ar dailų komplektėlį.

Populiariausios spalvos

Ne ką mažiau reikšminga ir apatinių drabužių spalva. Tarp seksualių apatinių aukštą pirmą poziciją užima raudonos spalvos garderobas, kuris kaitina aistrą, gundo – tai  meilės ir geidulingumo spalva. Tačiau visgi raudona gali nepatikti tiems vyrukams, kuriems stinga pasitikėjimo savimi ir kurie yra šiek tiek konservatyvūs. Kitas tobulas pasirinkimas – juodos spalvos naktinukai. Tai pati didžiausia raudonos spalvos konkurentė. Labai gražu, jei juodi seksualūs apatiniai pasiūti iš blizgios arba nėriniais nusėtos medžiagos. Vyrai labai mėgsta nėrinukus, nes jie taip pat veikia kaip seksualiniai stimuliatoriai.

Tačiau vyriškiams ne itin patinka ir juos mažiau jaudina moterų mėgstamos spalvos, pavyzdžiui, rožinė, violetinė, pilka, kūno spalva ir kt. Tuo tarpu balta spalva laikoma neutralia, vyrams ji gali patikti, nes asocijuojasi su tyrumu, nekaltybe, tačiau jei negalite pasipuikuoti tobula figūra, baltus apatinukus rinkitės atsargiai, kadangi jie paryškina trūkumus.

Leave a Reply