Termo apranga ir jos funkcionalumas: ką mano pirkėjai?

termo aprangaApie termo drabužių privalumus kalbama ne vienerius metus. Šiandien termo apranga yra vienas populiariausių sportininkų pasirinkimų. Svarbiausias minėtųjų drabužių privalumas – efektyvus drėgmės išgarinimas. Su tokia apranga visuomet jausitės patogiai ir laisvai. Tiesa, apsiriboti vien pardavėjų deklaruojamais teiginiais, neverta. Siekdami įvertinti realius minėtosios aprangos privalumus, pasikalbėjome su keliais sporto entuziastais.

Termo drabužiai rekomenduojami įvairioms laisvalaikio pramogoms. Tai puikus pasirinkimas kopimui į kalnus, bėgimui, važinėjimui dviračiui, galiausiai – turistavimui ar žygiams. Atlikta apklausa parodė, kad neretai termo apranga yra naudojama ir sporto salėje ar tiesiog ramiems pasivaikščiojimams šaltu oru. Tiesa, dažniausiai termo rūbų įsigijimas siejamas su slidinėjimu ir kitomis aktyviomis žiemos pramogomis. Pirkėjai teigia, kad šį sprendimą lemia keli esminiai termo drabužių privalumai. Visų pirma – efektyvi apsauga nuo šalčio. Tiesa, ieškodami šiltos aprangos, negalite apsiriboti vienu pirkiniu. Tokiu atveju būtina laikytis trijų sluoksnių sistemos, t. y. išsiruošus pramogauti, jums bus reikalingi apatiniai termo drabužiai, antrojo sluoksnio apranga, kurios svarbiausias tikslas – šildyti, ir trečiojo sluoksnio termo rūbai, apsaugantys nuo nemalonių aplinkos veiksnių. Termo drabužiai išsiskiria lengvumu ir patogumu – net ir vilkėdami trijų sluoksnių apranga, nesijausite suvaržyti, todėl galėsite užsiimti pageidaujama fizine veikla.

Nors termo apranga – geriausias pasirinkimas žiemos sportui, daugelis Lietuvos pirkėjų teigia, kad be šių drabužių neįsivaizduoja aktyvių treniruočių šiltuoju metų laiku. Visų pirma, termo drabužiai efektyviai šalina prakaitą, todėl apsaugo nuo drėgmės susikaupimo ir palaiko optimalią kūno temperatūrą. Be to, rūbai maloniai priglunda prie odos ir nevaržo judesių. Specialios struktūros audinys puikiai tinka ir jautriai odai, todėl rekomenduojamas alergiškiems sportininkams ir mažiems vaikams.

Nors termo drabužiai neatsiejami nuo sporto, dalis pirkėjų teigia, kad šiuos rūbus renkasi ir kasdieniams užsiėmimams, pvz., pasivaikščiojimams lauke. Tai itin praktiškas pasirinkimas, ieškant šiltos aprangos vaikams. Mažieji mėgsta daug laiko praleisti lauke, tačiau orams atšalus, jie gali lengvai peršalti. Medvilniniai apatiniai ir vilnoniai drabužiai greitai sudrėksta nuo prakaito, todėl tokie rūbai pradeda varžyti judesius, be to, gali paskatinti susirgimus.

Šiandien pirkėjai gali rinktis iš plačios termo drabužių pasiūlos, todėl nesunkiai atrasite visus lūkesčius atitinkančius rūbus, su kuriais jausitės ne tik patogiai, bet ir stilingai. Praktika rodo, kad pastaraisiais metais itin didelio pirkėjų dėmesio sulaukė spalvingi termo drabužiai, traukiantys aplinkinių dėmesį. Beje, jei sportuojate tamsiuoju paros metu, nepamirškite, kad jums bus reikalingi rūbai su šviesą atspindinčiais elementais.

Leave a Reply