Kokie virtuvės baldai tinka mažai virtuvei?

virtuvės baldaiGyvenant daugiabutyje ar nestandartinių išmatavimų privačiame name ne retai kyla klausimas, kaip įsirengti funkcionalią virtuvę mažoje patalpoje? Juk virtuvėje vyksta tiek daug veiksmo ir susitikimų. Čia labai svarbi vieta maisto ruošimui, taip pat pusryčiams, kartais vakarienei, o taip pat ir jaukiems pasisėdėjimams. Tačiau interjero specialistai teigia, jog tinkamai parinkti virtuvės baldai gali paslėpti mažos virtuvės trūkumus ir netgi sukurti šiek tiek daugiau erdvės.

Spalvų galia

Interjero ekspertai pastebi, jog daugiausiai įtakos kuriant interjerą ir nuotaiką namuose turi spalvos. Todėl jei norime, kad net ir pati mažiausia virtuvė atrodytų stilingai ir erdviai, reikėtų pagalvoti apiKokie virtuvės baldai tinka mažai virtuvei?e tai, kokių spalvų virtuvės baldai bei detalės joje turėtų būti. Geriausiai, kai mažose erdvėse naudojamos šviesios spalvos. Šviesūs atspalviai suteikia daugiau erdvės ir jaukumo. Patalpa tarsi natūraliai padidėja. Todėl geriausiai virtuvės sienas dažyti šviesiomis spalvomis ir derinti su panašių tonų baldais.

Funkcionalūs baldai

Dar viena svarbi pamoka, kurią reikia išmokti įrenginėjant nedidelę virtuvę – tai baldų pasirinkimas. Vieną svarbiausių vaidmenų virtuvėje atlieka virtuvės baldai, kurie skirti maisto ruošai. Tai yra virtuvės spintelės ir stalviršis. Geriausiai šio tipo baldus rinktis ne standartinius, o užsisakyti pagal individualų užsakymą. Standartiniai išmatavimai gali netikti mažai virtuvei ir baldai tiesiog atims per daug erdvės. Tuo tarpu jei užsakysite Jūsų virtuvei tinkamus išmatavimus, baldai bus nedideli, tačiau visi, kurių reikia.

 Be to, mažai virtuvei rinkitės tokius baldus ir spinteles, kuriose yra daug erdvės. Taip sutaupysite erdvės ant stalų ir spintelių. Nepalikite nereikalingų daiktų ant paviršių mažoje virtuvėje. Geriausiai viską laikykite stalčiuose ir spintelėse. Tuomet virtuvei suteiksite dar daugiau atviros erdvės įspūdžio.

Technikos pagalba

Labai svarbus sprendimas, norint virtuvėje atrasti daugiau laisvos vietos – technikos pasirinkimas. Virtuvė yra tokia vieta, kurioje reikia daug technikos ir prietaisų. Tačiau ne retai jie yra itin masyvūs ir užima daug vietos. Didelėje virtuvėje visiems vietos gali ir nepakakti. Todėl geriausias sprendimas – virtuvės baldai, kuriuose jau yra integruota virtuvinė technika. Taip sutaupysite nemažai vietos. Be to, tausokite vietą ir spintelėse – geriau rinkitės daugiau funkcijų atliekančius prietaisus, kad nereikėtų laikyti kelių skirtingų. Taip ir vietos bus virtuvėje daugiau, ir finansų sutaupysite.

 

 

 

Virtuvės baldai pagal jūsų individualų užsakymą

virtuves baldaiVirtuvės baldai tai yra svarbi namų interjero detalė. Visa laimė, kad tie laikai, kai parduotuvėse buvo tuščia ir nebuvo jokio pasirinkimo jau senai praėjo. Dabar prekių įvairovė tiesiog svaigina galvą, o ypatingai tada, kai yra kalbama apie baldus. Moterims, namų židinio sergėtojoms, tai yra tikra dovana. Šiais laikais pasirenkant virtuvės baldus namų šeimininkės gali parodyti savo vaizduotę ir skonį, o taip pat įgyvendinti savo svajonę apie gražią ir patogią virtuvę.

Virtuvės baldai turi ne tik derėti tarpusavyje, tačiau ir derėti prie visos patalpos spalvinės gamos. Juk tapetų ir grindų atspalviai stipriai įtakoja bendram interjero dizainui. O virtuvės baldai Kaune pasirūpino tuo, kad kiekvienas galėtu rasti tokius baldus, kurie jam patinka. Natūralios medienos baldai puikiai tinka virtuvėms, kuriose yra aukštos lubos ir platus langai. baldai, kurie yra pagaminti klasikiniu stiliumi sukuria harmonijos atmosferą, kuri nuteikia poilsiui. Labai puikus sprendimas virtuvei yra modernas, tokioje virtuvėje pirmoje vietoje yra patogumas. Interjeras turi būti ramus, patogus, be nereikalingų smulkmenų. Visos detalės yra padaromos taip, kad atrodytu jog virtuvėje nėra aštrių kampų. Šis variantas puikiai tinka moterims, kurioms brangi yra kiekviena minutė. Read More →