Mobilieji telefonai – kaip įsigyti geriausią telefoną

Šiais laikais be mobiliojo telefono turbūt neišsiverstų nei vienas veiklus žmogus. Mobilieji telefonai suteikia bendravimo laisvę, smarkiai taupo mūsų laiką, turėdami telefoną kišenėje jaučiamės daug saugesni, nes prireikus pagalbos, bet kada galėsime paskambinti. Būtent todėl, sugedus telefonui ar atsiradus galimybėms įsigyti geresnį, nedvejodami tai darome ir pradedame dairytis po skelbimus. Kad įsigytas telefonas ilgai tarnautų, duosime kelis patarimus kaip tokį išsirinkti.

mobilieji telefonai

Jei parduodamas telefonas nėra visiškai naujas, skelbime turėtų būti įdėtos tikros telefono nuotraukos. Jei telefonas naudotas, o telefono būklę atspindinčių nuotraukų nėra, vertėtų paprašyti pardavėjo padaryti ir atsiųsti tikras telefono nuotraukas. Juk logiškai mąstant, kam parduodant telefoną neįdėti tikrų jo nuotraukų ir tokiu būdu susilaukti daug mažiau susidomėjusiųjų pirkėjų. Tikėtina, jog tai ne tingėjimas ar laiko trūkumas, o kokių nors išorinių telefono defektų slėpimas. Aišku, tai labiau galioja tiems, kurie ruošiasi pirkti siuntimo būdu ir prieš pirkdami telefono nematys. Tuo tarpu, jei ruošiatės susitikti su pardavėju akis į akį, galimus telefono trūkumus pamatysite perkant.

Mobilieji telefonai, kurie parduodami žymiai mažesne nei rinkos kaina, tačiau nenurodoma jokių minusų, taip pat turėtų sukelti įtarimą. Joks žmogus nepardavinės tikrai gero daikto ženkliai mažesne nei kiti. Itin maža kaina gali reikšti, jog telefonas turi kokių nors defektų ir juo norima greičiau atsikratyti. Taip pat tai gali reikšti, jog telefonas nėra originalaus gamintojo. Jei visgi susigundėte plagijuotu telefonu, dėl jo mažos kainos, turėtumėte žinoti, jog tokie telefonai neretai iš išorės atrodo taip pat kaip originalūs, tačiau jų techninės charakteristikos skiriasi. Todėl prieš pirkdami neoriginalų telefoną, būtinai paklauskite pas pardavėją telefono techninių savybių.
Taip pat svarbu, jog parduodamo telefono skelbime būtų telefono būklės aprašymas ir su kokiais priedais bei dokumentais jis parduodamas. Aprašymai tam ir skirti, kad juose būtų išvardinti telefono pliusai. Todėl logiška, kad pilnos komplektacijos telefoną parduodantis žmogus, juos nurodys, taip padidindamas savo galimybes greičiau parduoti aparatą. Jei visgi aprašymų nėra, vertėtų nepamiršti apie juos paklausti, asmeniškai susisiekus su pardavėju ir pirkti telefoną, tik įsitikinus, jog viskas gerai.
Taigi naujausių technologijų pilni mobilieji telefonai, kaip ir kiekvienas prietaisas turi stiprybių ir silpnybių. Todėl norėdami įsigyti gerą telefoną, nepatingėkite pasidomėti kokios jo techninės charakteristikos ir būklė.

Fotografų skelbimai – įrankis pritraukti naujus klientus

fotografasTiems, kurie sėdi ofise nuo 8 iki 17 val. dažnai atrodo, kad laisvai samdomo darbuotojo gyvenimas yra gerokai paprastesnis – laisvas darbo grafikas, niekam nereikia pateikinėti darbo rezultatų ataskaitų ir pasidarai laisvadienį, kada panorėjęs. Tačiau medalis turi dvi puses – nestabilios pajamos ir klientų trūkumas, ypač tada, kai rinkoje dar esi naujokas. Taigi, ką daryti, kad tave pastebėtų?

Fotografų skelbimai seniai ne naujiena, bet jie vis dar puikus marketingo įrankis. Bet kur juos dėti? Dažniausiai tokie skelbimai talpinami įvairiuose fotografijos forumuose, skelbimų portaluose. Šiandien fotografai buriasi į krūvą, todėl atsiranda ir šios specialybės atstovų savotiškos duomenų bazės, kurios leidžia interneto vartotojams vienu pelės klavišo paspaudimu „atsijoti“ juos dominančius fotografus. Visgi, norint patekti į „dominančių fotografų sąrašą“, reikia sugebėti išsiskirti iš minios. Tai gali padaryti originalūs aprašymai, netradicinės fotosesijos, idealu jei būtų ir teigiami žmonių atsiliepimai, nes rekomendacijos visada paskatina pirkti arba pasinaudoti jūsų teikiama paslauga.

Tiesa, visada galima griebtis ir reklamos triukų, tačiau reikia pripažinti, kad geriausia fotografų reklama yra jų darbas, kurį paprastai galime išvysti fotografo asmeninėje internetinėje svetainėje. Visgi, sukurti internetinę svetainę nėra pigu, todėl jaunieji fotografai iš pradžių gali pasinaudoti ir kita alternatyva – socialiniais tinklais. Didžiausias socialinių tinklų privalumas – už juos nereikia mokėti, be to, tikėtina, kad pasieksite platesnę potencialių klientų auditoriją. Juk paprastas žmogus savo fotografo paieškas pradeda ne specializuotose forumuose, bet per draugus, Google paiešką ir socialinius tinklus. Taigi, socialiniai tinklai ir fotografų skelbimai gali padėti gauti pirmuosius užsakymus.

O ledams pajudėjus, galima pradėti galvoti ir apie kitus marketingo įrankius, tokius kaip fotografų reklama, asmeninė internetinė svetainė ir pan. Svarbiausia atminti, kad norint pritraukti potencialius klientus reikia sugebėti išsiskirti iš tos pačios profesijos atstovų. Fotografų skelbimai tai tik lašas juroje, atminkite, kad turite būti matomi ir socialiniuose tinkluose, ir forumuose, ir bloguose, ir nuotraukų galerijose, galu gale net ir visuomeniniuose renginiuose.

 fotografu skelbimai ir reklama