Renginiai Vilniuje – būdas turiningai praleisti žiemos savaitgalį

renginiai Vilniuje

Žiema, šalta, nesinori į lauką visiškai… Penktadienio pavakarė. Darbas eina į pabaigą. Kolegos pradeda bruzdėti ir patyliukais kalbėti tikrai ne apie projektus ir sąmatas. Viskas aišku – jie planuoja savo savaitgalį. Dvi kolegės štai esi į naktinį klubą, Vienas kolega važiuos į sodybą, o kiti dar neapsisprendę, tačiau mielai prisijungtų, jei tik kas parodytų iniciatyvą. O iniciatyvos niekas per daug nerodo. Kodėl? Gal dėl to, kad nežino, kad penktadienio vakaro renginiai Vilniuje būna labai įspūdingi. Tikrai!  Juk tai savaitgalio pradžia.

Kai tau 23-ji, esi be šeimos ir vaikų, o ir esami santykiai gali būti apibūdinami kaip „neaiškūs“ arba „problematiški“, arba „sunku pasakyti“, vienintelis rimtas būdas prasiblaškyti yra naktinis klubas. Kalba eina apie niūrią lietuvišką žiemą, kai penktadienio vakare neina važiuoti prie ežero arba pasivaikščioti parke. Žiemą mieste rimti renginiai ar kokie festivaliai nevyksta. Nebent tik per šventes – vasario 16, Velykas, Kaziuko mugę ir t.t. Namie trūnyti tokiame amžiuje – per didelė prabanga. Kiekviena minutė svarbi. Kodėl aš vaikštau į tokius renginius? Juk galėčiau savaitgalį atsisiųsti serialų iš torrentų svetainės arba pliekti virtualius priešus per Xbox. Ne, aš renkuosi įvairius renginius.

  1. Gera muzika, šokiai – ko daugiau reikia penktadienio ar šeštadienio vakarui?
  2. Patinka pabendrauti su žmonėmis. Kiekvieną kartą vis su kitais. Dažnai šiaip sau pabendraujam, apsikeičiam telefono numeriais, bet skambinu retai…
  3. Galima užmegzti naudingų pažinčių, nes tokiuose renginiuose lankosi daugiau įdomesnių žmonių, nei paprastoje diskotekoje.
  4. Būdas atsipalaiduoti nuo dienos darbų, atsiplėšti nuo įkyrėjusios rutinos, kuri kartais taip užsmaugia…
  5. Priežastis dėl kurios sportuoju, ieškau gražesnių rūbų, skutuosi ir kerpuosi. Juk turiu pritrenkti visus aplinkinius.

Naktiniai renginiai Vilniuje dažnai baigiasi tik apie 4 ar net 6 valandą ryto. Tada būtina gerai išsimiegoti. Kartais pavyksta susipažinti su įdomesne kompanija ir tada gali eiti daryti dūzgių (afterparty) kur nors į butą. Kas ten vyksta – atskira tema, tačiau kartais būna gana nuobodu, o kartais – labai linksma. Viskas priklauso nuo kompanijos.

A, tiesa, alkoholis. Jo per daug nereikia. Naktiniuose klubuose jis brangus, be to apsauginiai į girtuoklius kreivai žiūri. Ypač į tuos, kurie bando prasmukti į klubą jau šiek tiek išgėrę („šilti“). Dabartinis jaunimas moka linksmintis ir su mažai alkoholio. Artinasi linksmas savaitgalis. Reikia kalbinti draugus eiti kažkur. O kur? Ne problema, internetas pilnas puslapių, kuriuose surašyti vykstantys renginiai, pavyzdžiui naktiniaiklubai.lt.

 

Kreditai renginiams

kreditaiVartant nuotraukų albumą, atmintyje iškyla gražiausios praeities akimirkos – vestuvės, krikštynos, jubiliejai, bendro gyvenimo kartu sukaktys ir begalė kitų. Tačiau kiekvieną puikų renginį lydi ir organizaciniai rūpesčiai bei neplanuotos arba numatytą biudžetą viršijančios išlaidos, kurios dažnai apkartina šventės ar renginio organizatorių planus. O juk taip norisi, kad viskas būtų idealu – gerai parinkta vieta, profesionalus fotografas, kokybiškas maistas, renginio vedėjas ir pan. Taigi, ką daryti, jei iki tobulo renginio reikia tiek ne daug, tačiau piniginės turinys pasiekė kritinį tašką? Tokioje situacijoje galimi keli variantai – kreditai arba paskola ir artimųjų.

Kalbant apie pastarąją, didelė dalis žmonių vengia skolintis iš draugų ar artimųjų. Visų pirma, puikiai žinome, kad norint sugadinti gerus santykius, tereikia pasiskolinti pinigų. O visų antra, norime konfidencialumo, siekiame išvengti apkalbų ir gandų. Kaip sako mūsų senoliai: „būkim biedni, bet teisingi“, tačiau tie, kurie organizuoja grandiozinį renginį ir skolinasi pinigus, sulaukia neigiamos nuomonės – švęsti nori, o neturi iš ko. Taigi, dėl šių priežasčių vis daugiau žmonių renkasi alternatyvą – kreditą.

Kreditai suteikia galimybę greitai ir patogiai pasiskolinti trūkstamą pinigų sumą, kurią galėsite leisti taip kaip norite. Jums nereikės aiškinti, kokių priežasčių vedami skolinatės, jums nereikės pateikti ataskaitos, kur išleidote pinigus. Svarbiausia, kad laiku gražintumėte kreditą, o jei supratote, kad nespėsite to padaryti, prasitęstumėte kredito grąžinimo terminą. Žinoma, kreditai kaip ir bet kokia kita paskola turi savo palūkanas, kurios priklauso nuo sumos dydžio bei grąžinimo termino. Tiesa, palūkanos, kurias jau spėjo apipinti mitais, ne va jos milžiniškos, išties yra pakankamai draugiškos vartotojų piniginei, todėl baimintis, kad pasiimtas kreditas taps jūsų asmeninės finansinės krizės pradžia, nereikėtų. Svarbu, kad įvertintumėte savo finansines galimybes laiku jį grąžinti.

Taigi, kai kreditai papildys jūsų banko sąskaitą, beliks tik pabaigti pradėtus darbus. Be abejo, taupyti svarbu ir brandu, tačiau kartais gyvenime ir taip būna mažai malonumų, tad, kodėl derėtų atsisakyti suorganizuoti savo svajonių vestuves ir įsimintiną jubiliejų. Pinigais mus įgalina ir suteikia laisvę, visgi, nepamirškite būti atsakingi.