Greitieji kreditai pramogoms

greitieji kreditaiPritrūkote pinigų pramogoms? Gerai pagalvokite, iš kur jų gauti. Greitieji kreditai – pirmoji mintis, kuri šauna į galvą. Deja, tai nėra geriausias pasirinkimas. Ir štai kodėl…

Jauni žmonės dažnai į pramogas žiūri kiek lengvabūdiškai. Jiems atrodo, kad klube vyksta pilnavertis gyvenimas, į kurį negaila investuoti savo resursus. Deja, klubai, koncertai ir kitos pramogos yra gana trumpalaikės investicijos.

Tai supranta ne tik jaunuolių tėvai, bet ir kreditų bendrovės. Tiesa, dažnai jos neklausia kredito paskirties, todėl čia kyla didelės pagundos.

Reikia gerai apmąstyti, ar tikrai pramoga verta finansinės naštos, kurią uždeda su kiekviena paimta paskola, nesvarbu, ar ji 100 ar 1000 eurų.

Kokioms gi pramogoms dažniausiai skolinamasi?

  1. Kelionės. Tai viena iš tų pramogų, kurias pateisina visi – tiek jauni, tiek subrendę paskolos gavėjai. Keliaujame tik kartą, o pinigus visada uždirbsime ir atiduosime. Atostogas reiktų organizuoti taip, kad skolintis nereikėtų. Geriau jau taupyti visus metus, negu paskutinę akimirką nerti į skolas, o sugrįžus iš kelionės, pajausti sunkią finansinę naštą.
  2. Koncertai. Norite pamatyti Madonos koncertą Berlyne? Prašom! Iki Berlyno lėktuvo bilietai nėra labai brangūs, tad didžiąją dalį išlaidų sudaro apgyvendinimas ir pats bilietas į koncertą. Tai gali būti ir 50 eurų ir 500. Tokia suma gali būti per didelė studentui, kuriam draugai netikėtai pasiūlė savaitgalio nuotykį.
  3. Asmeninės šventės. Taip, gavote kvietimą į draugų vestuves. Jums reikės suknelės ar kostiumo, taip pat vokelio ir bent 50 eurų jame… Taip pat batų, apsilankymo kirpykloje, kad padarytų šukuoseną, profesionalaus manikiūro, soliariumo ir dar krūvos dalykų. Tai kainuos kelis šimtus eurų, kurių neturite. Greitieji kreditai padės, bet ar po vestuvių laikas neapkars?
  4. Vakarėliai. Vakarėliai klube, studentų renginiai ir kitokio rango renginukai taip pat reikalauja netikėtų išlaidų. Juk investuojate į savo socialinį gyvenimą ir ryšius su kitais žmonėmis, kurie gali būti naudingi ateityje. Tik ar tokia investicija atsipirks – neaišku.

Tikrai yra ir daugiau progų, tačiau akivaizdu, kad ne visada pavyksta išvengti skolinimosi, nes atsisakyti irgi nelabai eina. Ypač, kai esate kviečiami į asmenines šventes ar gaunate dovanų kelionę į šiltus kraštus. Greitieji kreditai – tik viena iš išeičių. Visada palaikykite gerus santykius su giminaičiais. Jie gali padėti kur kas dažniau, nei kreditų bendrovės. Ir už mažesnes palūkanas. O jei nerandate, kas paskolina, kreipkitės, kreditų davėjai visada padės.

Jokio užstato – tai įmanoma?

paskola be uzstatoPaskola be uzstato, kreditas geriausiomis sąlygomis, busto paskola be uzstato ir su klientams palankiausiomis palūkanomis – tokie ir panašūs reklamos šūkiai vilioja daugumą nusprendusių pradėti bendradarbiavimą su kreditų bendrovėmis. Kas yra tie kreditai be uzstato? Kaip pasiskolinti ir neapsirikti? Ar paskola gali kainuoti mažiau ir kaip atrasti įmones, siūlančias pačias geriausias skolinimosi sąlygas? Apie tai pasakoja finansų konsultantas Vilius.

Kiekvienas atvejis individualus

 „Turbūt iš visų šiuo nelengvu metu teikiamų finansinių paslaugų, paskola be uzstato skamba labiausiai viliojančiai. Žmonės domisi galimybe pasiskolinti saugiai, paprastai ir iš karto. Paskola be uzstato vekseliu ar paskola be uzstato su vekseliu – daugybę kredito įmonių klientų domina, kas siūloma tokiomis sutartimis? Galiu pasakyti viena – kiekvieno kliento atvejis yra individualus, tad norintys gauti didesnę ar mažesnę paskolą turi teirautis būtent jiems prieinamų paslaugų, specialių pasiūlymų. Kitaip tariant, dažniausiai skirtingų dydžių kreditai (ypač didele paskola be uzstato) suteikiami atsižvelgiant į konkrečią prašymo teikėjo finansinę situaciją, jo pajamas, pageidavimus dėl grąžinimo termino. Be uzstato ar su juo, paskola lieka finansiniu įsipareigojimu. Jį vykdyti klientas pasižada pasirašydamas sutartį. Taigi reikia elgtis ypač atsakingai.“.

Biure ar internetu – kaip tik patinka

Finansų konsultantu jau ne vienerius metus dirbantis Vilius sako, kad paskola be uzstato 20000 eurų ar netgi didesnei sumai suteikiama kreditų bendrovei demonstruojant ypatingą pasitikėjimą savo klientais: „Reikėtų teisingai suprasti, kad paskola be uzstato reiškia tai, jog kreditų bendrovė sutinka paskolinti be daugybės sudėtingų formalumų bendradarbiavimo pradžioje. Tai labai naudinga klientui, kadangi norimą paskolą jis gali gauti greičiau ir paprasčiau. Viskas ko reikia – registracija sistemoje ir paraiškos dėl paskolos užpildymas. Kas gali būti lengviau?“. Čia pat specialistas priduria, kad dar patogiau nei įprastai galima pasiskolinti internetu: „Tiesa, paskola be uzstato vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame didmiestyje teikiama ne viename biure. Jeigu klientui labiau priimtinas tiesioginis bendravimas su įmonių konsultantais, galinčiais patarti visais paskolos klausimais, galinčiais padėti perprasti sutarties sąlygas, jam veikiausiai labiau tiks atvykti tiesiai į centrinės įmonės biurą ar vieną padalinių. Tačiau daugeliui priimtina visus reikalus, netgi finansinius, sutvarkyti tiesiog internetu. Kodėl? Na, jei banko paskola be uzstato vargiai pavyktų gauti internetu, tai virtualiuoju būdu imtas kreditas reiškia daug sutaupyto laiko. Vietoje laukimo eilėse, sudėtingų dokumentų pildymo žmogus gali prisėsti prie namuose esančio asmeninio kompiuterio, įjungti internetą ir… visą operaciją atlikti per pusvalandį. Žinoma, kai kuriais atvejais atsakymo gali tekti palaukti kiek ilgiau, pavyzdžiui, vieną darbo dieną, tačiau bet kokiu atveju tai žymiai greitesnis ir paprastesnis skolinimosi būdas. Greitesnis už ką? Už paskolos ėmimą banke, žinoma.“.

Nereikėtų pamiršti atsakomybės

„Paskola be užstato ar su juo – ne juokai“, šypsodamasis sako finansų specialistas Vilius. Tuo  vyriškis nori pabrėžti klientų atsakomybę už sąžiningą paskolos grąžinimą. „Su „nemokiais“ klientais, kaip mes juos vadiname, tenka susidurti gana retai. Vis dėlto, pasitaiko žmonių, kurie nuolat vėluoja grąžinti. Taip gali nutikti dėl daugybės priežasčių: kartais išties pritrūksta pinigų, kartais pamirštama, kad ir kaip keistai tai skambėtų, kartais klientas paprasčiausiai mano, kad gali mokėjimą atidėti. Visus raginu pirmiausia įspėti kredito bendrovę, su kuria pasirašėte sutartį, apie galimą vėlavimą, t.y. apsvarstyti grąžinimo termino pratęsimą. Paskola be uzstato ar kreditas su užstatu – susitarimo laikytis būtina. Tik taip galimas abipusiai prasmingas finansinis bendradarbiavimas.“.

Kreditai renginiams

kreditaiVartant nuotraukų albumą, atmintyje iškyla gražiausios praeities akimirkos – vestuvės, krikštynos, jubiliejai, bendro gyvenimo kartu sukaktys ir begalė kitų. Tačiau kiekvieną puikų renginį lydi ir organizaciniai rūpesčiai bei neplanuotos arba numatytą biudžetą viršijančios išlaidos, kurios dažnai apkartina šventės ar renginio organizatorių planus. O juk taip norisi, kad viskas būtų idealu – gerai parinkta vieta, profesionalus fotografas, kokybiškas maistas, renginio vedėjas ir pan. Taigi, ką daryti, jei iki tobulo renginio reikia tiek ne daug, tačiau piniginės turinys pasiekė kritinį tašką? Tokioje situacijoje galimi keli variantai – kreditai arba paskola ir artimųjų.

Kalbant apie pastarąją, didelė dalis žmonių vengia skolintis iš draugų ar artimųjų. Visų pirma, puikiai žinome, kad norint sugadinti gerus santykius, tereikia pasiskolinti pinigų. O visų antra, norime konfidencialumo, siekiame išvengti apkalbų ir gandų. Kaip sako mūsų senoliai: „būkim biedni, bet teisingi“, tačiau tie, kurie organizuoja grandiozinį renginį ir skolinasi pinigus, sulaukia neigiamos nuomonės – švęsti nori, o neturi iš ko. Taigi, dėl šių priežasčių vis daugiau žmonių renkasi alternatyvą – kreditą.

Kreditai suteikia galimybę greitai ir patogiai pasiskolinti trūkstamą pinigų sumą, kurią galėsite leisti taip kaip norite. Jums nereikės aiškinti, kokių priežasčių vedami skolinatės, jums nereikės pateikti ataskaitos, kur išleidote pinigus. Svarbiausia, kad laiku gražintumėte kreditą, o jei supratote, kad nespėsite to padaryti, prasitęstumėte kredito grąžinimo terminą. Žinoma, kreditai kaip ir bet kokia kita paskola turi savo palūkanas, kurios priklauso nuo sumos dydžio bei grąžinimo termino. Tiesa, palūkanos, kurias jau spėjo apipinti mitais, ne va jos milžiniškos, išties yra pakankamai draugiškos vartotojų piniginei, todėl baimintis, kad pasiimtas kreditas taps jūsų asmeninės finansinės krizės pradžia, nereikėtų. Svarbu, kad įvertintumėte savo finansines galimybes laiku jį grąžinti.

Taigi, kai kreditai papildys jūsų banko sąskaitą, beliks tik pabaigti pradėtus darbus. Be abejo, taupyti svarbu ir brandu, tačiau kartais gyvenime ir taip būna mažai malonumų, tad, kodėl derėtų atsisakyti suorganizuoti savo svajonių vestuves ir įsimintiną jubiliejų. Pinigais mus įgalina ir suteikia laisvę, visgi, nepamirškite būti atsakingi.