Kad rąstiniai namai „neišsivaikščiotų“…

rastiniai namaiRąstiniai namai – ilgaamžis, ekologiškas, patikimas ir ekonomiškas sprendimas pilnaverčiam gyvenimo būdui. Pasirinkę tokio pobūdžio gyvenamąjį būstą, tuo pačiu renkatės ir mikroklimatą bet kokiu sezono metu, komfortiškumą bei ekologiškumą. Vienas iš labiausiai vertinamų rąstinių namų privalumų yra natūrali ventiliacija.

Rąstinių namų sienoms naudojami lietuviški pušiniai viengubo pjovimo tašyti rąstai (rankinio apdirbimo, Nr.1). Sienų storis 200 mm, 150 mm (pertvara), aukštis 300 – 600 mm naudojantis skandinaviško tipo konstrukcija. Rąstai išdžiovinti iki 18 – 20 %.Statant iš mažesnio diametro rąstų, siūloma daryti papildomą namo vidaus apšiltinimą, naudojant akmens vatą. Rąstinių namų sienos padeda išlaikyti stabilią temperatūrą viduje, o esant vasaros karščiams, kambario temperatūra išlieka mažesnė nei lauko. Norint prailginti rąstinio namo eksploatavimo laikotarpį, rekomenduojama rąstinį namą iš išorės perdažyti kas 4 – 5m. Read More →

Jei vertinate medį – pirmyn karkasinio namo link

karkasiniai namaiKarkasinių namų technologija suteikia galimybę greitai, pigiai ir kokybiškai pastatyti šiltą ir jaukų būstą gyvenimui ištisus metus. Nuo senų laikų medis lietuviui itin svarbus, tuo nė kiek nuo mūsų tautiečių neatsilieka ir norvegai. Jei svajojate apie nebrangų, ilgaamžį, ekologišką namą, savo lūkesčius patenkinsite pasirinkę karkasinį namą.Jo karkasui skirta mediena turi būti gerai išdžiovinta (15–18 proc. drėgnio), kad nejudėtų ir nebesisuktų. Metalinės konstrukcijos turi būti iš nerūdijančio plieno arba cinkuotos. Iš vidaus karkasinį namą būtina ypač gerai apsaugoti nuo garo, o iš išorės – nuo vėjo. Gerai padarytas karkasinis ar skydinis namas labai hermetiškas, tik tada jis efektyvus.Individualių namų statybai pasirinkti karkasiniai namai yra labai lengvi, jų pamatai yra mažesnių gabaritų, jiems įrengti reikia mažiau medžiagų nei įprastiems lietuviams statiniams.

Karkasinis namas tai namas, kuris surenkamas sklype iš tikslių matmenų medinių tašų. Net 90 % norvegų ir švedų individualių namų statybai pasirinko karkasinius namus. Pagal norvegišką technologiją pastatytas karkasinis namas pasižymi ypatingai tvirta konstrukcija ir ilgaamžiškumu. Karkasiniai namai, pastatyti kokybiškai ir griežtai laikantis technologijų, yra ilgaamžiai, ekologiški, labai šilti ir patikimi. Lauko sienos karkasas gali būti 150×50 mm arba 200×50 mm, lentos iš lauko pusės apkaltos 12 mm medžio plaušo norvegiška impregnuota plokšte, ant plokštės pakalamos lentelės oro tarpui 50×25 mm ar 50X50 mm. Read More →

Parduodami namai Kaune – kiekvieno ieškančiojo pasirinkimui

Parduodami namai KauneParduodami namai Kaune vilioja ne tik gyvenančius laikinojoje sostinėje ir ieškančius erdvesnio būsto, bet ir kitų, mažesnių miestelių, gyventojus. Nuo sostinės jis nutolęs apie 100 kilometrų, nuo didžiausio šalies uosto Klaipėdos – 212 kilometrų. Šalies vidurys, kur randasi Kaunas, vertinamas dėl patogaus susisiekimo, nes miestas yra pagrindinių Lietuvos kelių sankryžoje. Vilniečiai, nusprendę sostinę iškeisti į Kauną ir susidomėję parduodamais namais Kaune, jį renkasi dėl pigesnio pragyvenimo, ramesnio gyvenimo tempo, mažesnių transporto „kamščių“ bei čia dominuojančios lietuvių kalbos.

Vidaus apdaila kiekvienam parduodamam namui Kaune gali būti pasirenkama iš trijų baigtumo lygių, tad ir visuomet atrandanti „savąjį“ pirkėją:

  • parduodami namai Kaune be vidaus įrengimo (6 kamerų, 3 stiklo paketų balti plastikiniai langai; vandentiekio, buitinių nuotekų įvadas į namą; dujotiekis atvestas iki namo; 5 kW trifazės elektros instaliacijos įvadas iki namo; numatyta vieta židiniui).
  • parduodami namai Kaune su daline vidaus apdaila (6 kamerų, 3 stiklo paketų balti plastikiniai langai; išbetonuotos 1 a. grindys; vandentiekio, buitinių nuotekų įvadai išvedžioti name iki SAN mazgų; dujotiekio įvadas į namą; šildomų grindų išvedžiojimas 1 a. ir įvadas į 2 a.; betoniniai laiptai; keramikinių blokelių, tinkuotos vidinės sienos; 5 kW trifazės elektros instaliacijos įvadas į namą; išvedžioti elektros, interneto, TV, signalizacijos laidai; numatyta vieta židiniui).
  • parduodami namai Kaune su pilna vidaus apdaila (6 kamerų, 3 stiklo paketų balti plastikiniai langai, vidaus palangės; išbetonuotos grindys, sudėta danga: 1 a. išklotos grindų plytelės, 2 a. – laminuotos plokštės, kiliminė danga arba grindų plytelės (pasirinktinai); ant lubų nutinkuotos, nuglaistytos ir nudažytos gipskartonio plokštės; vandentiekio, buitinių nuotekų įvadai išvedžioti name ir pajungti; pilnas SAN mazgo įrengimas; dujotiekis atvestas iki katilo; šildomų grindų išvedžiojimas 1 a. ir įvadas į 2 a., radiatorių įrengimas; betoniniai laiptai; keramikinių blokelių, tinkuotos vidinės sienos; sudėtos vidinės durys; 5 kW trifazės elektros instaliacijos įvadas į namą; išvedžioti elektros, interneto, TV, signalizacijos laidai; pajungtos rozetės ir šviesos jungikliai; numatyta vieta židiniui).

Pasirinkę nediduką, vos 7 ar 10 arų sklypą šalia parduodamų namų Kaune, džiaugsitės savo pasirinkimu dėl supančios aplinkos, patogaus ir greito susisiekimo su miesto centru, saugios ir jaukios kaimynystės. Nauji, moderniomis technologijomis ir inžinerinėmis sistemomis įrengti parduodami namai Kaune –tai investicija į Jūsų ir vaikų ateitį!