Limuzinų gerbėjus stebina patys neįtikėtiniausi automobilių modeliai

Jau daugiau nei pusę amžiaus limuzinai – vieni populiariausių prabangių transporto priemonių: jais važinėja aukščiausiųjų rangų pareigūnai, prezidentai, karaliai, kiti garbingi asmenys. Kaip Lietuvoje, taip ir visame pasaulyje klesti limuzinų nuoma, nes žmonės bent laikinai nori pajusti prabangą ir su niekuo nepalyginamo komforto jausmą. Tačiau ne visiems patinka tradiciniai limuzinai, todėl išradingieji mechanikai neretai meta iššūkį tradiciniams automobiliams ir nustebina visuomenę. Kurie pastaraisiais metais sukurti limuzinai sulaukė daugiausia visuomenės dėmesio ir kuo jie ypatingi?

Limuzinas tankas

limuzinas tankasPrieš kelerius metus sukurtas limuzinas tankas. Kam jis skirtas? Pirmiausia tiems žmonėms, kurie ieško netradicinių idėjų ir kuriems prabangūs įprasti limuzinai jau spėjo šiek tiek pabosti. Tokia transporto priemonė labai tiks patiks ir tiems, kurie visuomet mėgsta išsiskirti iš minios ir aplinkinius kiek šokiruoti. Konstruktoriai irgi varžosi tarpusavyje, pateikdami neįtikėtinų idėjų ir bandydami aplenkti vieni kitus. Galime prognozuoti, kad po kelerių metų atsiras limuzinas lėktuvas arba koks nors ypatingas skraidantis automobilis.

Kaip atrodo limuzino tanko vidus?

tankas limuzinas vidusTanko salonas – prabangus, kaip ir dera šios rūšies automobiliams, ir pilnut pilnutėlis nedidelių šaldytuvų, skirtų šampanui. Limuzine tanke be vargo telpa 8 asmenys, plius trys vietos skirtos vairuotojui, apsaugininkui bei kitam aptarnaujančiajam personalui. Manoma, kad tokio limuzino salone puikiai turėtų atrodyti burbulinė vonia, palikta vietos ir jai. Limuzino korpusas, manoma, bus apšviestas neoninėmis lemputėmis.

Kas gali nuomoti limuziną tanką?

Limuzinas tankas priklauso vienai įmonei, kuri užsiima limuzinų nuoma. Pastaroji įsikūrusi Didžiojoje Britanijoje, tad tanko privalumus gali išmėginti ten gyvenantys mūsų tautiečiai. Nurodyta 1600-4000 svarų sterlingų kaina, tačiau taip ir lieka neaišku, kiek laiko už tą kainą galima limuzinu važinėtis. Beje, į kainą neįtrauktas limuzino atvežimas į reikiamą vietą – už tai reikia sumokėti atskirai. Bet kokiu atveju, be kelių tūkstančių svarų šia transporto priemone nepasivažinėsite. Toks malonumas – brangus, tačiau naujų įspūdžių troškimas kartais vertas ir dar daugiau.

„Ferrari“ limuzinai

ferari limuzinas„Ferrari“ – vieni greičiausių ir prabangiausių sportinių automobilių pasaulyje. Lietuvos gatvėse pamatyti tokios markės automobilį – laimės dalykas, nes jų mūsų šalyje yra keli vienetai. Tačiau „Ferrari“ gerbėjai yra sukūrę ir netradicinių automobilių, vieni iš jų – tai „Ferrari“ limuzinai. Visgi kažin, ar išradimas „prigijo“ – bandymas kurti sportinį limuziną greičiau yra eksperimentas, nei naujas produktas, sparčiai išpopuliarėjęs prabangiųjų automobilių rinkoje.

Kaip konstruotas „Ferrari“ limuzinas?

Konstruoti naująjį limuziną ėmėsi du ekspertai – ilgiausio Europoje limuzino „Hummer“ savininkas D. Koulis ir „McLaren“ ekspertas K. Raitas. Du entuziastai įsigijo „Ferrari“ 360 Moderna sportinį automobilį ir iš jo padarė apie 6 m ilgio limuziną. Įgyvendinti sumanymą nebuvo sudėtinga – „Ferrari“ buvo padalinta į dvi dalis, o vidurį užpildė specialus pailginimas. Ekspertams pavyko sukonstruoti ganėtinai tvirtą ir lengvą automobilį pasitelkiant kompozicines medžiagas.

Šiame limuzine taip pat telpa 8 keleiviai. Naujoji hibridinė transporto priemonė 100 km greitį pasiekia vos per 6 sekundes. Automobilis kurtas apie 8 mėnesius, tačiau automobilių ekspertų triūsas veltui nenuėjo – „Ferrari“ limuzinas jau puikuojasi Gineso rekordų knygoje kaip greičiausias ir taip pat ilgiausias kada nors sukurtas automobilis. Limuzinas gali skrieti net  274 kilometrų per valandą greičiu. Limuzinų nuoma užsiimančios kompanijos šiuo greituoju automobiliu dėl pernelyg aukštos kainos – 400 tūkst. dolerių – gal ir nesusidomėjo, tačiau išradimą drąsiai galima vadinti vykusiu ir unikaliu. Kas žino, kokiais dar įspūdingais modeliais artimiausiais metais visuomenę nustebins išradingieji konstruktoriai?