Lagaminai, kurie pasirūpins jūsų daiktų saugumu

lagaminaiJums yra reikalingas lagaminas? Ketinate keliauti į tolimą kelionę ir norite, kad jums būtu patogu, pradedant nuo rūbų, kuriais jūs esate apsirengę ir baigiant lagaminu, kuriame jūs gabenate savo daiktus. Daugeliu atvejų būtent lagaminas garantuoja gerą nuotaiką ir sėkmingą kelionę. Lagamino talpus ir dydis suteikia galimybę jums vežti daugiau daiktų, o patogi rankena ir ratukai leidžia jaustis patogiai.

Taigi į ką reikėtu atkreipti dėmesį pasirenkant lagaminą? Prieš kiekvieną kelionę kyla klausimas kaip pasirinkti lagaminą taip, kad jis atitiktu visus svarbiausius reikalavimus:

  • Lagaminai turi būti kompaktiški ir talpūs. Tačiau jie jokiu būdu neturi būti gremėzdiški ir turi talpinti daug daiktų. Tik kokybiški lagaminai tarpusavyje gali suderinti šias dvi savybes, kurios atrodo yra tarpusavyje net nesuderinamos;
  • Koks turi būti vidinių skyrių ir kišenių kiekis. Tam, kad galėtumėte kompaktiškai patalpinti visus daiktus reikia pasirinkti tokį lagamino modelį, kuris turi daug kišenių ir mažų skyrelių. Tai jums suteiks galimybę niekada nepamiršti savo daiktų, greitai supakuoti ir išpakuoti daiktus ir greitai surasti reikalingą daiktą lagamine.

Read More →

Maudymosi kostiumėliai – vasaros pranašai

Pradėjus šilti orams žmonės vis dažniau ima  galvoti apie atostogas ir poilsį. Tai patvirtina kelionių agentūras užplūstančios užklausos bei padidėję lengvų drabužių pardavimai. Moterys turbūt ypač anksti pradeda ruoštis vasaros sezonui, jos jau žiemos pabaigoje pradeda ieškoti naujausių dizainerių darbų ir ima domėtis artėjančio sezono tendencijomis. Maudymosi kostiumėliai  yra vienas pagrindinių moteriškų pirkinių pavasario ir vasaros sezonais, todėl šių prekių gamintojai sezonui pradeda ruoštis dar gerai prieš pavasarį. Šiemet interneto parduotuvės ir įprasti pardavėjai moterims siūlo itin spalvingas ir žaismingas komplektacijas, tad kiekviena paplūdimio deivė atras sau tinkamą maudymosi kostiumėlį.

maudymosi kostiumėliai

Spalvų tonacija

Renkantis maudymosi kostiumėlį didelę reikšmę moterys teikia spalvai. Šiemet bus madingi itin ryškūs, tačiau solidūs maudymosi kostiumėliai. Patys paklausiausi – žemės stichijos spalvos maudymukai. Tai reiškia, kad spalvos spektras apjungia visų tonų rusvą, raudoną, geltoną, žalią,  rudą spalvas. Šių metų sensacija – skirtingų spalvų maudymosi kostiumėlių deriniai. Itin teigiamai kritikai įvertino idėją pliaže pasirodyti su vienos spalvos maudymosi kostiumėlio liemenėle ir visai kitokiomis kelnaitėmis. Svarbiausia – vieningas stilius ir tarpusavyje puikiai derančios spalvos.

Kiekvienai pagal save

Nors ilgą laiką vientisi maudymosi kostiumėliai buvo vertinami kaip atgyvena, mada sukasi ratu ir šiemet pačios seksualiausios moterys ir merginos prie vandens telkinio vėl vilkės vientisus  kostiumėlius. Tai gali būti ir itin solidūs neatviri kostiumėliai ir iš tiesų elegantiški komplektukai, paįvairinti nėriniais, blizgučiais ar kitomis mielomis detalėmis. Itin svarbu neapsigauti – dviejų dalių maudymosi kostiumėlis dar neišėjo iš mados, tik šiemet jis kiek modernesnis – pageidautina be petnešėlių.

Aksesuarų oazė

Įvairios maudymosi kostiumėlio detalės, tokios kaip skaros, sijonai, platūs diržai, raišteliai ir kt. egzotinėse šalyse jau seniai ne naujiena. Jie čia dažniausiai nešiojami todėl, jog itin karštą vasaros dieną rengtis drabužių nesinori, o apsijuosus skara ar sijonu keliauti po miestą visai padoru. Paplūdimio aksesuarų mada atkeliauja ir į mūsų šalis, todėl šiemet dizaineriai bei elektroninės drabužių parduotuvės siūlo kaip niekad daug detalių, kuriomis galite pasipuošti vaikštinėdamos jūros ar upės krantu. Spalvų kontrolės nėra – rinkitės tai, kas miela Jums ir Jūsų širdžiai.