Ikea baldai – švediško interjero stiliaus pažiba

ikeaIKEA vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių.  Išskirtinė Švediška kokybė, geros kainos ir originalumas išgarsino IKEA baldus visame pasaulyje. IKEA baldai – pagrindiniai švediško interjero stiliaus atstovai. Lengviausiai švediškų namų interjero stilių galima apibūdinti gamtos sąvokomis – daug šviesos ir gaivaus oro, kartu viskas santūru ir paprasta. Švediškam interjero stiliui turi įtakos Skandinavijos gamtinės sąlygos: šviesos ir oro; ilgos niūrios žiemos ir ankstyvos sutemos bei natūralios saulės šviesos stoka sąlygojo kitokį požiūrį į  interjero dizainą ir būsto apstatymą baldais. Todėl visko, kas tamsu, niūru ir sunku, buvo atsisakyta ir pakeista šviesiais, lengvais ir blizgiais elementais. Didelį populiarumą įgavo ne tiktai skandinavų dizainerių ypatingos lempos ir kartais savotiški, netgi asketiški baldai, bet ir švediško stiliaus motyvai bei dekoracijos elementai interjere. Švediškas stilius labai tinka patalpose, kurios yra pavėsio pusėje, kad nebūtų taip pilka ir niūru kasdien.
Read More →

Virtuvės baldai pagal jūsų individualų užsakymą

virtuves baldaiVirtuvės baldai tai yra svarbi namų interjero detalė. Visa laimė, kad tie laikai, kai parduotuvėse buvo tuščia ir nebuvo jokio pasirinkimo jau senai praėjo. Dabar prekių įvairovė tiesiog svaigina galvą, o ypatingai tada, kai yra kalbama apie baldus. Moterims, namų židinio sergėtojoms, tai yra tikra dovana. Šiais laikais pasirenkant virtuvės baldus namų šeimininkės gali parodyti savo vaizduotę ir skonį, o taip pat įgyvendinti savo svajonę apie gražią ir patogią virtuvę.

Virtuvės baldai turi ne tik derėti tarpusavyje, tačiau ir derėti prie visos patalpos spalvinės gamos. Juk tapetų ir grindų atspalviai stipriai įtakoja bendram interjero dizainui. O virtuvės baldai Kaune pasirūpino tuo, kad kiekvienas galėtu rasti tokius baldus, kurie jam patinka. Natūralios medienos baldai puikiai tinka virtuvėms, kuriose yra aukštos lubos ir platus langai. baldai, kurie yra pagaminti klasikiniu stiliumi sukuria harmonijos atmosferą, kuri nuteikia poilsiui. Labai puikus sprendimas virtuvei yra modernas, tokioje virtuvėje pirmoje vietoje yra patogumas. Interjeras turi būti ramus, patogus, be nereikalingų smulkmenų. Visos detalės yra padaromos taip, kad atrodytu jog virtuvėje nėra aštrių kampų. Šis variantas puikiai tinka moterims, kurioms brangi yra kiekviena minutė. Read More →