Baidarių nuoma populiarėja įmonėse

baidarių nuomaNors už lango jau ruduo, aktyvaus laisvalaikio išsiilgę lietuviai toli gražu nesnaudžia. Kol auksinis ruduo dar leidžia džiaugtis sausais orais, daugelis laisvalaikį leidžia aktyviai ir turiningai. Vienas tokių būdų, pasirūpinti baidarių nuoma. Šiuo verslu užsiimantys verslininkai teigia, jog vasarą baidares pamilsta šeimos ir draugai, o štai orams atvėsus vis dažniau į turistinius žygius traukia įmonės ir bendradarbių kolektyvai.

Lietuvoje jau ne pirmi metai populiarėja įvairūs renginiai ir mokymai įmonėms, padedantys darbuotojams pajusti bendrumą bei artimiau susipažinti. Dažniausia tokie mokymai ir užsiėmimai vyksta ne darbinėje aplinkoje. Tačiau pastaraisiais metais atrakcijas su užduotimis ir rebusais keičia įmonės kelionė su baidarėmis. Pasirodo, tai taip pat labai naudinga įmonės veiklai ir santykių pagerinimui.

Mokomės dirbti komandoje

Štai, apie ką dažniausiai sužino įmonės darbuotojai, iškeliavę į plaukimą baidarėmis su savo kolegomis. Apie komandinį darbą. Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad baidarių nuoma yra atrakcija, kuri išbando du žmones, sėdinčius baidarėje. Žinoma, taip ir yra, nes pirmiausiai jie turi tarpusavyje atrasti bendrą kalbą, išmokti priimti sprendimus ribinėje situacijoje, gelbėti vienas kita ir dirbti vieno tikslo link. Tačiau šalia jų yra ir kiti kolegos, jų baidarės. Kelionės metu ne retai tenka bėdoje pagelbėti kolegai, įstrigusiam tarp šakų ar pernešti bendradarbių baidarę. Visa tai taip pat mokina dirbti išvien, bendrauti ir vadovautis komandinio darbo principais. Nereikia jokių lektorių ir paskaitų – pamoko praktika.

Atrandame poilsį su kolegomis

Šalia to, kad plaukimas baidarėmis ne retai tampa tikru išbandymu ir priverčia kaip reikiant paplušėti, tokia atrakcija iš tiesų yra puikus būdas atsigauti nuo darbų ir atitrūkti nuo savo bėdų. Labai dažnai įmonės, kurias sudomina baidarių nuoma pripažįsta, jog norint, kad darbuotojai tinkamai pailsėtų, praverčia puiki taisyklė. Prieš išplaukiant geriausia iš anksto susitarti, jog šios išvykos metu pokalbių apie darbą neturėtų būti. Taip neformali aplinka ne tik suteikia jaukumo, bet ir iš tiesų padeda šiek tiek labiau atsipalaiduoti prie kolegų. Po žaismingo maršruto visi dažniausiai vakarus leidžia gamtoje, o rudens sezonu – išsinuomavus pirtelę ar sodybą.

Joje taip pat galima užsiimti įvairiais žaidimais ar tiesiog dalytis emocijomis po dienos atrakcijų. Nekalbant apie darbą kolegos parodo savo tikruosius veidus ir yra nuoširdesni. Tai neapsakomas vaistas darbuotojų santykių gerinimui. O dar ir smagus.

 

 

 

 

Baidarės – ne tik vasarą

baidaresOrai vis gerėja ir žmones labai traukia prie gamtos. Aišku, ne kiekvienas turi laiko pramogauti visą vasarą, tad tikrai labai svarbu, kad pasirinktos pramogos būtų kokybiškos. Taigi, tikrai neverta savo laisvų dienų leisti prie televizoriaus ekranų, kadangi jūs turite galimybę užsiimti šiuo bei tuo labiau prasmingesniu – pavyzdžiui, pasiplaukioti baidarėmis. Baidarės yra vis populiaresnis ir populiaresnis laisvo laiko praleidimo būdas, kadangi žmonės supranta, jog tai ne tik linksma, bet ir labai naudinga. Jūs patirsite puikių emocijų ir linksmai praleisite laiką su savo šeima ir draugais. Galima sakyti, jog taip linksmai, kaip tikrai negalėtumėte kartu praleisti laiko būdami mieste – gamta suteikia savotišką atmosferą, kuri yra tiesiog nepakartojama, o ką jau kalbėti apie nuostabius gamtos vaizdus, kurių tikrai pamatysite ne vieną ir ne kitą.

Taigi, įsidėkite į savo kuprinę akinius nuo saulės, kelis papildomus drabužius, kremą nuo saulės ir stiklainį, kuriame galėtumėte laikyti savo foto aparatą – to jums tikrai prireiks Žemaitijoje, kur jūsų jau laukia nuostabiosios baidarės. Atvykus čia, turėsite galimybę išsirinkti savo norimą maršrutą – tikrai ne kiekvienam poilsiautojui patinka tie patys maršrutai, tad jūsų rūpestingi kelionės organizatoriai tai puikiai supranta ir gali pagal jūsų norus bei patirtį parinkti patį įdomiausią maršrutą. Taip pat, maršrutai dažnai priklauso ir nuo laiko, kurį ketinate praleisti Žemaitijoje ant vandens. Pavyzdžiui, tie žmonės, kurie atvyksta čia visai savaitei, dažniausiai renkasi lėtą maršrutą penkioms dienoms – tai tikrai puikus būdas visiškai pailsėti nuo civilizacijos ir vėl susilieti su gamta. Tai puiki sielos atgaiva, tad kai sekantį kartą turėsite net visą savaitę laisvo laiko nuo darbo, pagalvokite apie tai – galbūt visai neverta to poilsio ieškoti užsienyje, kai Lietuvos gamta yra tokia turtinga ir upė yra jums tokia svetinga.

Pasidomėkite Minijos, Akmenės, Jūros upėmis ir tikrai liksite maloniai nustebinti, nes čia baidarių kainos yra nedidelės, o patirti įspūdžiai – neišdildomi. Tikrai norėsite čia sugrįžti dar kartą.