Šuns guolis geriausiam žmogaus draugui

Turėti savo kampelį yra didelis privalumas. Mes turime sao kambarius, o šunims taip pat reikia žinoti savo vietą. Dėl to ir yra dresūros komanda „į vietą“, kurią ištarus šuo turėtų nueiti į savo miegojimo vietą ir ten gulėti. Ši komanda labai praverčia tada, kai į svečius ateina draugų ir reikia, kad šuo būtų ramus, nelįstų prie valgomojo stalo, neprašinėtų maisto iš svečių, nes tai ne mandagu. Žodžiu, šuns guolis šuniui turi būti suteiktas.suns guolis

Dažniausiai šuns guolis perkamas remiantis į šuns ūgį, kurį jis pasieks visiškai užaugęs, nespirkti daugiau nei vieną guolį ne visi šeimininkai nusiteikę. Šuniui guolį išrenka žmogus, bet ar šuo jame miegos? To atspėti nelabai įmanoma. Laimei yra įstatymas, leidžiantis prekes grąžinti ir pasikeisti. Galbūt šuns gulis su borteliais šuniui nepatinka ir jis nori atviro guolio, panašesnio į minkštą kilimėlį. Taip at šeimininkai atkreipia dėmesį į šuns plauko ilgį. Tai reikšmingas dalykas, nes šunys ne vienodai šeriasi. Ilgaplaukio šuns guolis turėtų būti iš tokio audinio, nuo kurio galima lengvai nurinkti pūkus, kuri galima ir skalbti, jei yra poreikis. Trumpo kailio šuns guolis gali būti ir pūkuotesnis, minkštesnis, nes jo priežiūrai reikės skirti daug mažiau laiko. Jei nežinote ar neesate tikri, koks šuns guolis jūsų šuniui tiktų labiausiai, tai prieš jį pirkdami pasitarkite su pardavėju-konsultantu. Jis paklaus, kokios veislės ir ūgio jūsų šuo bei kitos aktualios informacijos apie šunį, o tada pasiūlys tinkamas prekes. Tai jums padės apsispręsti ir nenusipirkti per mažo arba per didelio šuns guolio. Dydis svarbus ne tik šuniui, kad jam būtų patogu miegoti. Šuns guolio dydis svarbus ir jūsų piniginei. Ar daug išleidžiate savo augintinio priežiūrai? O jo žaislams? Jei mėgsta išlaidauti dėl šuniuko gerovės, tai gal tik tada šuns guolis bus didelis ar mažas jums labai nerūpės. Tik kaip atrodys „kišeninis“ šuniukas ant guolio, kuris skirtas auksiniam retriveriui? Nejuokinkite šuns ir savo draugų, kurie jus lanko namuose, su netinkamo dydžio šuns guoliais. Jei jau perkate, tai pirkite protingai.

Šuns guolio dydis yra ne vienintelis kriterijus guoliui. Dažnai tai yra ir spalva. Šunų šeimininkai galvoja ir apie tai, ar jų auginamas gyvūnėlis yra patinas ar kalytė. Neretai augintinių šeimininkai renkasi šuns guolį pagal šuns lytį. Jie nori, kad šuns guolis pabrėžtų jų augintinio tapatybę. To netrokšta yra begalės šunų guolių modelių, kurie yra neutralūs. Šunų prekėmis prekiaujantys verslininkai pripažįsta, kad šuns guolis iš diziano kūrėjų reikalauja ne mažai. Šuns guolis turi būti gražus, nes šunų šeimininkai nori ir to, kad šuns guolis derėtų prie jų namų stiliaus. Bent jau prie to kambario, kuriame tas šuns guolis gulės. Tai visiškai suprantama, nes šunų šeimininkai namuose nori harmonijos. Ramybės nori kartais ir augintinis. Koks hiperaktyvys bebūtų, jam taip pat kartais norisi pailsėti. Tam jam reikia savo vietos – šuns guolio – nebent jums patinka, kai šuo miega palei jūsų kojas ar ant jūsų šlepečių. Šuo turėtų turėti pasirinkimą, kur jam miegoti, savo guolyje, ar ant kilimo. Suteikite jam šią galimybę ir jis jums bus dėkingas. Kas jau kas, o šuo tikrai moka pademonstruoti savo prisirišimą jums ir padėką. Kai šuo laimingas ir šuns šeimininkas laimingas, o kai šuo turi žaislų, tai ir šeimininko batai lieka sveiki.

Leave a Reply