Stogo šiltinimas naudojant ekoavatą

stogo siltinimasHermetiška stogo danga užtikrina ne tik namų patogumą, tačiau ir visų namo konstrukcijų stabilumą, todėl labai svarbu, kad stogo šiltinimas būtu atliktas teisingai ir profesionaliai, naudojant kokybiškas medžiagas. Kadangi padidėjusi drėgmė yra toks faktorius, kuris gali sumažinti stogo dangos atsparumą, kadangi stogas tai yra labai jautri vandens poveikiui vieta, kadangi stogo konstrukcijos yra linkusios nuo drėgmės deformuotis. Dėl šios priežasties yra labai svarbu apsaugoti stogą nuo drėgmės patekimo į vidinę stogo konstrukciją, po stogo danga.

Tad jei jūs norite išspręsti energijos taupymo problemas, o taip pat norite, kad jūsų namuose būtu patogiau, tai tokiu atveju stogo šiltinimas turi būti atliktas gerai,kadangi tai vaidina svarbų vaidmenį.

Stogo šiltinimas atlieka šias funkcijas:

  • Apsaugo stogo dangą nuo temperatūros svyravimų poveikio;
  • Padeda išvengti įtrūkimų;
  • Patalpoje formuoja geresnį mikroklimatą, kadangi lubų vidaus paviršiaus temperatūra tampa aukštesnė ir sumažėja temperatūros svyravimas.

Mūsų įmonė stogo šiltinimo darbams naudoja labai kokybišką ir ekologišką medžiagą, tai yra ekovata ,,Warmcel“. Kadangi ši medžiaga yra aplinkai nekenksminga ir sveika. Ji yra naudojama tiek naujų, tiek ir senų stogų šiltinimui. Ekovata yra nedegi, bei pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Ši medžiaga yra efektyvi ir kokybiška šiltinimo medžiaga, kuri yra gaminama iš celiuliozės pluošto ir natūralių druskų. Ji savo šiltinimo savybėmis yra daug pranašesnė už kitas termoizoliacines medžiagas. Jei jūs norite, kad jūsų stogo šiltinimas būtu atliktas kokybiškai ir būtu pasiektas efektyvus rezultatas, tai tokiu atveju jums reikia pasirinkti mūsų atliekamus šiltinimo darbus, kuriuos atliekant yra naudojama ekovata ,,Warmcel“. Juk labai svarbu, kad stogo šiltinimas būtu atliekamas kokybiškai, atidžiai ir kruopščiai, nepaliekant jokių spragų, kadangi toks aplaidumas jums gali kainuoti labai brangiai. Todėl mūsų įmonė, kuri pasižymi ilgamete patirtimi, garantuoja, kad stogo šiltinimas bus atliktas kokybiškas ir efektyviai, o svarbiausia, kad jūs galėsite būti tikri, kad jums neteks mokėti du kartus, kadangi visi darbai buvo atlikti tinkamai, pagal visus aukščiausios kokybės reikalavimus.

Leave a Reply