Sodyba vestuvėms suteiks jaukią atmosferą

sodyba vestuvėmsVienas rimčiausių žingsnių gyvenime, tai didysis įsipareigojimas likusį gyvenimą gyventi kartu ir gyventi ne bet kaip, o santarvėje, su meile stengiantis vienam dėl kito, tačiau nepamirštant ir savęs. Savęs pamiršti negalima, nes nustojus savimi rūpintis gali nebepatikti partneriui. Stengtis dėl kito taip pat būtina, reikia parodyti, kad vertinate tai, ką jūsų gyvenimo draugas daro jūsų abiejų labui. Daug porų skiriasi būtent dėl to, kad vienas kuris nors jaučiasi kito neįvertintas. Na, bet gana apie skyrybas, kai susirinkome čia pašnekėti apie vedybas. Šį rimtą žingsnį žengti reikia tik labai gerai apgalvojus. Jei abu to be galo nori, tai iš karto reikis pradėti jas planuoti, nes laukia tikrai daug darbo… rasti sodybą vestuvėms, muzikantus, maisto tiekėjus, dekoratorius, džiugiosios dienos renginio vedėją ir daugybę kitų smulkmenų. Sodyba vestuvėms geriausia vieta, nes nereikės sukti galvos dėl nakvynės svečiams.

Kiti renkasi viešbučius, bet juose aplinka daugiau oficiali nei jauki. O vestuvių dieną juk šventė turi būti šilta, visi norės jaustis atsipalaidavę, būti linksmi, šypsotis. Vestuvių be šokių taip pat nei vienas neįsivaizduoja. Jau vien ko vertas reginys, kai nuotaka, balta kaip gulbė šoka pirmąjį šokį su savo tėvu, po to su jaunikiu. Tai taip gražu ir prasminga, kai tėvas dar kartelį atiduoda dukters ranką savo žentui. Be renginio vedėjo taip pat sunku apsieiti, nes kažkas juk turi pravesti programą, įjungti žmones į žaidimus ir kitas pramogas, palinksminti svečius, paskirti laiką sveikinimo kalboms ir t. t. Kiekviena detalė vestuvių dieną svarbi, o sodyba vestuvėms ir bus ta vieta, kurioje viskas derės kartu iki smulkmenų. Norintys vestuvių dieną paminėti netradiciškai sodyboje ras ir tokių pramogų, kurios itin mėgstamos aktyviam poilsiui. Vadinasi, sodyba vestuvėms tikrai puikus pasirinkimas, nes savo poreikius galės patenkinti tiek tradicinių vestuvių šalininkai, tiek moderni pora. Niekam nepaslapti, kad didžiausia vestuvių karštinė būna šiltuoju metų sezonu, todėl ir dauguma pramogų orientuotos į šį laikotarpį. Sodyba vestuvėms gali pasiūlyti pasiplaukiojimą kateriu, pasilakstymą keturračiais, pasijodinėjimą žirgais, tad judesio tikrai netrūks, o tiems, kas tai darys pirmą kartą gyvenime, tokios vestuvės paliks neišdildomą įspūdį. Juk geri atsiminimai visada puošia mūsų praeitį ir taip smagu žiūrint seniai darytas nuotraukas kas kartą atgaivinti tą nuostabią nuotaiką, kurią jautėte šventės metu.

Sodyba vestuvėms įsikūrė nuostabioje gamtos apsuptyje, Vištytyje, Vilkaviškio rajone. Sodybos šeimininkai ten negyvena ir užsuks tik tuo atveju, jei to tikrai reikės, taigi jūsų privatumas šventės metu tikrai nebus trukdomas ir galėsite mėgautis vien savo svečių kompanija. Vištyčio ežeras tikrai patraukli etnografinė vieta, kur dėl esamų peizažų džiaugsis ir lietuvių, ir užsieniečių širdys. Teritorije tikrai didelė ir vienu metu gali apnakvindinti ir prie vieno stalo susodinti net šešiasdešimt penkis žmones. Todėl sodyba vestuvėms labai tinka tada, kai norima švęsti su plačia gimine. Dėl to, ar maistas patiks svečiams neteks dvejoti, nes meniu užsakys patys jaunieji, kurie gerai pažįsta savo artimuosius. Stalo serviravimu, dekoravimu pasirūpins sodybos darbuotojai, todėl dalis pasirengimo naštos nukris nuo jaunavedžių.  Sodybos šeimininkai padarys viską, kad vestuvių organizavimas laimingąjai porai būtų kuo paprastesnis. O jei nuotaka per vestuves norės pasijausti tikra princese, kuri kaip pelenė atvyksta į puotą su karieta, tai tam bus suteiktos visos galimybės bet kuriuo metų laiku. Todėl kad žiemą žirgai trauge dailiai išdabintas roges, o vasarą karietą ant ratų. Elegancijos tikrai netrūks abiem minėtais atvejais, todėl atvykimas į šventę bus įspūdingas.

Leave a Reply