Smėliavimo technologija

Smėliavimo technologija suteikia galimybę realizuoti efektyvų paviršiaus valymą, kurie yra pagaminti naudojant įvairias statybines medžiagas, taip pat ir metalo konstrukcijas. Smėliavimo metodas su aukšto spaudimo pagalba leidžia nuo paviršiaus pašalinti įvairios kilmės nešvarumus, tai rūdys, dažai, riebalų dėmės, kalkės ir nuodėguliai.  Be to, kiekvienais metais potencialūs klientai pamato, kad šios paslaugos kainos labai skiriasi ir kainuos nuolat vis labiau mažėja. Šis faktas yra paaiškinamas tuo, kad šiuo metu yra naudojamos naujausios technologijos ir nauja efektyvesnė įranga skirta valymui, na ir žinoma naudojamos patobulintos medžiagos. Kokius privalumus jums gali pasiūlyti smėliavimo technologija? Šis metodas tikrai nepraranda savo aktualumo. Juk ši technologija yra idealus variantas norint išvalyt namo fasadą ir metalinius paviršius, kuriuos yra būtina paruošti dažymui. Be to, šiam darbui taip pat yra keliami tam tikri reikalavimai. Priklausomai nuo to kokios užduotys yra numatytos smėliavimo technologija gali atlikti įvairaus lygio valymą. Kai yra apdorojami abrazyvų paviršių turintys elementai yra gaunamas vidutinis švaros rodiklis. Tai yra apdirbtuose objektuose, kai yra atliekama vizuali apžiūra galima pamatyti įvairiausias dėmes. Gilus valymas suteikia galimybę visiškai pašalinti nešvarumus nuo metalinių paviršių, neliks jokių nešvarumų pėdsakų. Tai yra labai džiugiu. Šiuo atveju metaliniai paviršiai gali būti išvalyti iki akinančio baltumo.

Kai yra atliekamas lengvas metalinio paviršiaus valymas yra  pašalinamos rūdžių dėmės, todėl objektas atrodys sąlyginai švarus. Smėliavimo technologija metaliniams paviršiams taip pat gali būti naudojama norint nuriebalinti paviršius. Pašalinus riebalų sluoksnį labai svarbu viską kruopščiai pašalinti. Dabar už prieinamą kainą galima pasinaudoti valymo paslaugomis, su ergonomiška įranga. Toks valymas jums bus kur kas naudingesnis, nei kiti metodai. Ši technologija yra atliekama labai greitai, su jos pagalba per trumpą laiką galima pašalinti didelius nešvarumus ir galima išvalyti didelius plotus. Metalo valymo technologija yra naudojama įvairiais tikslais. Pavyzdžiui, pastaruoju metu yra labai populiari smėliavimo technologija. Ši procedūra yra atliekama naudojant specialią įrangą ir leidžia nuo nešvarių paviršių pašalinti didžiausius nešvarumų sluoksnius. Šlifuojami medžiaga tai yra smulkus smėlis ir specialios priemaišos. Būtent jų pagalba esant suspaustam orui įvyks apdirbimo procesas. Šis valymo metodas atsižvelgiant į visas detales leidžia prailginti tam tikrų gaminių tarnavimo laiką. Kai yra apdorojamos pažeistos vietos jos yra apsaugomos dažais, gruntu ir kitomis medžiagomis, kartais yra padengiamas lako sluoksnis.

Kokios yra smėliavimo technologijos naudojimo taisyklės? Technologinis žemėlapis tai yra pagrindas į ką labiausiai atkreipia dėmesį specialistas, kuris naudoja šią technologiją. Reikėtų visą tai išanalizuoti prieš tai, kai bus atliekami darbai. Tai yra toks dokumentas, kuris yra sudaromas konkrečiai pagal kiekvieną objektą, atsižvelgiant į tai kokios yra jo techninės savybės ir turi savo naudojimo taisykles. Norint išvengti fasado pažeidimo, kai yra naudojama smėliavimo technologija rekomenduojama naudoti tinkamą spaudimo lygį, kuris neturi viršyti atmosferų. Be to, jei atliekamas fasado valymas pirmuose trijuose aukštuose turi rodyti teisingą spaudimą manometras. Kai yra plaunamas  abrazyvus paviršius jis deformuojasi su smėlio poveikiu, sunaudojamo skersmens plotas gali būti įvairūs. Todėl jei sumažės prietaiso darbo spaudimas jums tai nepadarys jokios įtakos. Greitas naudojamų medžiagų išnaudojimas reikalauja, kad smėliavimo technologijos antgalis būtų greitai pakeistas. Kai pasibaigia abrazyvus paviršiaus valymas su didelio spaudimo pagalba yra pašalinami visi nešvarumai, likučiai, dažai ir kiti nešvarumai. Geresnio būdo pašalinti nešvarumus neįmanoma.

https://www.youtube.com/watch?v=nucYBS4B0bc

Leave a Reply