Šilainiai – ar tai geras pasirinkimas apsistoti?

Nauji butai silainiuoseGalbūt pasiryžote nusipirkti naują butą Kaune, tačiau nė neįsivaizduojate, kuris rajonas tinkamiausias jums ir Jūsų šeimai? Centre esančių butų kainos yra tiesiog neįkandamos? Tuomet derėtų pasidairyti po tolimesniuose rajonuose esančius būstus. Šįkart, žvilgtelėkime į tolėliau nuo miesto centro įsikūrusį Šilainių mikrorajoną.

Šilainiai – istorijomis apipintas rajonas, vieniems tai Kauno pakraštyje esantis, lokacine prasme sunkiai pasiekiamas rajonas. Kitiems – tai naujas, patogus ir labai ramus mikrorajonas. Be abejo, kiek žmonių – tiek ir nuomonių.

Nauji butai Kaune, Šilainiuose, išdygsta kaip grybai po lietaus. Jie vilioja naujus pirkėjus savo dailiu dizainu. Tačiau kai kurie klientai bijo, jog gandai apie neramumus vykstančius naktimis yra tiesa, o vienų vaikų paleisti bet kokius metu ginkdiev negalima. Tačiau įdomu tai, jog šiuos gandus paskleidę žmonės, greičiausiai patys nėra gyvenę Šilainiuose. Nauji butai Šilainiuose būna pastatyti labai ramioje aplinkoje, čia pat mokyklų ir darželių. O susisiekimas su centru labai patogus, nuolat važiuoja dešimtimis maršrutų vykstantys autobusai.

Taigi, ką pasirinkti: naują būstą Šilainiuose ar senos statybos būstą artinamesnėje vietoje, prie centro? Tai klausimas, į kurį atsakyti gan sudėtinga. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Jei norite naujo būsto, kurio kaina nebūtų didžiulė, Šilainiuose esantys naujos statybos butai – tikrai geras pasirinkimas. Supantys kaimynai, vien jaunos šeimos ar tokie pat naujakuriai.

Nauji butai Šilainiuose nedidukai – jų plotas dažniausiai svyruoja nuo 45 kv. m. iki 70 kv. m. Tai puikiai tinkantys jaunai šeimai, kurie tik dabar pradeda gyvenimą kartu, kadangi jų kainos, nėra tokios didelės. Tai gali tapti ir puikia investicija, kadangi nekilnojamo turto kainos šiuo metu palaipsniui kyla.

Šilainiai yra ta vieta, kurioje netrūksta naujų būstų – naujieji pastatai dygsta kaip grybai po lietaus. Sudėlioję visus pliusus ir minusus, tik Jūs patys galite nuspręsti, ar Šilainiai yra tinkama vieta Jūsų gyvenimui. Galbūt jūs norite, jog centras ir visos linksmybės būtų greit pasiekiamos. O tai, ar būstas yra naujos statybos ar senesnės nėra pagrindinis kriterijus.

Kaip bebūtų, siūlome pasirinkti artimą, jaukų ir dailų būstą, kuriame gyvenimas būtų paprastas ir lengvas.

Leave a Reply