Saugiai vežame keleivius ir siuntinius į Lietuvą

Anglija tai yra  viena  iš populiariausių šalių tarp emigrantų, tai yra  tarsi antroji  Lietuva, kadangi  ten  atvyko tikriausiai jau trečdalis Lietuvis  gyventojų.  Todėl mūsų teikiamos  paslaugos yra  ne tik vežimas iš Lietuvos į Angliją, tačiau taip pat  vežame  iš Anglijos į Lietuvą.  Gali būti vežami keleiviai ir  siuntos, tačiau apie tai reikėtų pakalbėti plačiau. Kalbant  apie keleivių vežimą, jie  yra vežami patogiais ir techniškai tvarkingais mikroautobusais.  Keleiviai  yra vežami tik tvarkingais ir mokamais keliais, kad kelionė būtų kaip galima saugesnė ir jūs greičiau pasiektumėte  savo kelionės tikslą.  Vežame  iš Anglijos į Lietuvą  keleivius reguliariai, sekmadieniais keleiviai yra  vežami į Lietuvą.  Jūs neturėsite  dėl ko baimintis, kadangi jūsų kelionė  bus patogi, kadangi mikroautobusai yra skirti  būtent šiam tikslui.  Visi keleiviai yra vežamai  nuo  vienų namų durų iki kitų namų durų, tai yra  labai patogu ir naudinga. Mikroautobusų  viduje  yra  sumontuota  visa  reikiama  vaizdo ir garso technika,   automobilio salone  yra  minkštos ir patogios kėdės  su  porankiais ir minkštu  atlošu. Todėl ši kelionė  jums tikrai bus patogi.  Mūsų  kolektyve  dirba tik profesionalūs vairuotojai, todėl  bus  garantuojamas  tinkamas pervežimas. Kai  yra  vežami keleiviai  jūs patys galėsite pasirūpinti tuo koks bus  jūsų  bagažo dydis, kadangi jums neteks  mokėti už papildomą  bagažo svorį.  Visus  dokumentus  sutvarkys  įmonės  darbuotojai, jums nereikės  jaudintis  dėl formalumų.

Taip pat vežame iš Anglijos į Lietuvą mums patikėtus jūsų siuntinius.  Siuntos  gali būti įvairių gabaritų,  formų, jos gali būti net nestandartinės. Priklausomai nuo to  kokie  yra jūsų pageidavimai. Siuntiniai yra vežami labai kokybiškai ir saugiai, tai svarbu kiekvienam  klientui, kuris  mums patiki savo  siuntinį.  Jei pasirinksite  mūsų pervežimo paslaugas  jūs  būsite garantuoti, kad jie nebus pažeisti.  Gali būti teikiamos  ne tik paprastos pervežimo paslaugos, tačiau taip pat  gali būti perkraustomi jūsų daiktai ten kur jums reikia. Juk ne visada  yra įmanoma kartu  su savimi pasiimti  visus  daiktus, kurie  jums  bus reikalingi. Kai yra pervežamos  siuntos  be jokių abejonių yra  būtina  atsižvelgti į įvairias  smulkmenas ir svarbius  faktorius. Nuo kurių priklausys pervežimo paslaugų kokybė.  Ant kiekvienos  vežamos   siuntos  turi  būto parašomas  gavėjo adresas ir kontaktinis  telefonas.  Tačiau yra svarbu ne tik tai.  Ne ką mažiau svarbu  nurodyti kokio pobūdžio  siuntinys  bus pervežamas, kadangi   tai gali būti   trapi, biri  arba kitokia  siunta.  Jei jūs pasakysite, kad jai yra reikalingos ypatingos pervežimo sąlygos, atitinkamai jos  bus  suteiktos  jūsų  siuntiniui.

Labai dažnai, kai žmonės keliauja iš vienos  šalies  į kitą  jiems kyla  tam tikros problemos, pavyzdžiui,  kur palikti savo augintinį. O galbūt  jį galima vežtis su savimi? Šį klausimą  mes  girdėjome ne vieną kartą.  Visų pirma, norint, kad  būtų transportuojamas  gyvūnas  reikia laikytis  numatytų veterinarijos taisyklių. Be to, šeimininkai turi įsidėmėti, kad  gyvūnas  turi  būti sveikas ir žinoma  turi pateikti sveikatos pasą, kuriame bus patvirtinta, kad augintiniui buvo padaryti skiepai nuo pasiutligės. Vežame iš Anglijos į Lietuvą  ir jūsų  gyvūnus, tačiau šiai procedūrai yra keliami atitinkami reikalavimai, kurių  būtina laikytis.  Jūsų augintiniui  turi būti daugiau nei 3 mėnesiai,  vakcina nuo pasiutligės turi  būti padaryta  bent jau prieš 21 dieną iki numatomos kelionės. Jei jūs laikysitės  visų  šių  reikalavimų tokiu atveju galėsite be jokių problemų kartu  su savimi  vežtis ir savo augintinį.

 

Leave a Reply