Renginiai Vilniuje – būdas turiningai praleisti žiemos savaitgalį

renginiai Vilniuje

Žiema, šalta, nesinori į lauką visiškai… Penktadienio pavakarė. Darbas eina į pabaigą. Kolegos pradeda bruzdėti ir patyliukais kalbėti tikrai ne apie projektus ir sąmatas. Viskas aišku – jie planuoja savo savaitgalį. Dvi kolegės štai esi į naktinį klubą, Vienas kolega važiuos į sodybą, o kiti dar neapsisprendę, tačiau mielai prisijungtų, jei tik kas parodytų iniciatyvą. O iniciatyvos niekas per daug nerodo. Kodėl? Gal dėl to, kad nežino, kad penktadienio vakaro renginiai Vilniuje būna labai įspūdingi. Tikrai!  Juk tai savaitgalio pradžia.

Kai tau 23-ji, esi be šeimos ir vaikų, o ir esami santykiai gali būti apibūdinami kaip „neaiškūs“ arba „problematiški“, arba „sunku pasakyti“, vienintelis rimtas būdas prasiblaškyti yra naktinis klubas. Kalba eina apie niūrią lietuvišką žiemą, kai penktadienio vakare neina važiuoti prie ežero arba pasivaikščioti parke. Žiemą mieste rimti renginiai ar kokie festivaliai nevyksta. Nebent tik per šventes – vasario 16, Velykas, Kaziuko mugę ir t.t. Namie trūnyti tokiame amžiuje – per didelė prabanga. Kiekviena minutė svarbi. Kodėl aš vaikštau į tokius renginius? Juk galėčiau savaitgalį atsisiųsti serialų iš torrentų svetainės arba pliekti virtualius priešus per Xbox. Ne, aš renkuosi įvairius renginius.

  1. Gera muzika, šokiai – ko daugiau reikia penktadienio ar šeštadienio vakarui?
  2. Patinka pabendrauti su žmonėmis. Kiekvieną kartą vis su kitais. Dažnai šiaip sau pabendraujam, apsikeičiam telefono numeriais, bet skambinu retai…
  3. Galima užmegzti naudingų pažinčių, nes tokiuose renginiuose lankosi daugiau įdomesnių žmonių, nei paprastoje diskotekoje.
  4. Būdas atsipalaiduoti nuo dienos darbų, atsiplėšti nuo įkyrėjusios rutinos, kuri kartais taip užsmaugia…
  5. Priežastis dėl kurios sportuoju, ieškau gražesnių rūbų, skutuosi ir kerpuosi. Juk turiu pritrenkti visus aplinkinius.

Naktiniai renginiai Vilniuje dažnai baigiasi tik apie 4 ar net 6 valandą ryto. Tada būtina gerai išsimiegoti. Kartais pavyksta susipažinti su įdomesne kompanija ir tada gali eiti daryti dūzgių (afterparty) kur nors į butą. Kas ten vyksta – atskira tema, tačiau kartais būna gana nuobodu, o kartais – labai linksma. Viskas priklauso nuo kompanijos.

A, tiesa, alkoholis. Jo per daug nereikia. Naktiniuose klubuose jis brangus, be to apsauginiai į girtuoklius kreivai žiūri. Ypač į tuos, kurie bando prasmukti į klubą jau šiek tiek išgėrę („šilti“). Dabartinis jaunimas moka linksmintis ir su mažai alkoholio. Artinasi linksmas savaitgalis. Reikia kalbinti draugus eiti kažkur. O kur? Ne problema, internetas pilnas puslapių, kuriuose surašyti vykstantys renginiai, pavyzdžiui naktiniaiklubai.lt.

 

Leave a Reply