Populiarus transportas – dviračiai

 

dviraciaiKad  jums  pavyktu  suprasti koks gi yra  tas jūsų dviratis jums reikia  nutarti kam gi jums yra reikalingas.  Viena  tai yra važiavimas mieste ir visai kas kita yra  jei jūsų dviratis yra  skirtas  važiavimui  kaimo vietovėse.  Dviračiai gali  turėti labai daug galimų  variantų.  Jie gali  būti  skirti važiavimui mieste  arba  plentu.  Jie  yra  skirti judėjimui lygiais  keliais, jie tinka įvairaus  ūgio žmonėms, kadangi turi reguliuojamą sėdynę, dažniausiai jie turi sėdynes, krepšius, veidrodėlius  ir sudedamą  rėmą.  Dviračiai, kurie yra  skirti suaugusiems yra  klasifikuojami  pagal tai kaip jie  naudojami. Plentinis dviratis yra  skirtas greičio išvystymui, jie yra patys greičiausi ir lengviausi.  Taip pat yra  ir turistinių dviračių  rūšis, kurie yra naudojami  žygiuose ir yra ypatingai tvirti. Toks draugas, kuris turi du ratus galės  išlaikyti ne tik  jus, tačiau ir krovinuką, kurį jūs vešite kartu su savimi. Kita  pakankamai populiarių dviračių  rūšis tai kalnų dviračiai, kurie  yra  skirti  važiavimui  ekstremaliomis sąlygomis. Jie dar yra  vadinami  MTB dviračiais.   Kalnų dviratis yra   pritaikytas  įprastoms vietovėms, taip pat  su jais galima  važiuoti ten kur yra nešvarumai ir akmenys, galima  kilti  arba leistis kalnais. Yra kelios tokių dviračių  rūšys, kurios yra  skirtos  konkrečioms  važiavimo sąlygoms.

            Taip pat yra  kros kantri dviračiai, kurie yra  tipiški  kalnų dviračiai. Jie yra pritaikyti kelionėms  kalnais  ir važiavimui mieste.  Tačiau kaip  reikėtų pasirinkti tinkamą dviratį?  Į ką gi reikėtų  atkreipti dėmesį?  Reikėtų  daugiau dėmesio  atkreipti į tai koks  yra  dviračio dydis. Jei  dviratis bus netinkamo dydžio tokiu  atveju  sportas jums  nesuteiks  malonumo nei  vaikui, nei jo  tėvams. Pagrindinė taisyklė  yra tokia, kad atstumas nuo rėmo iki  taravietės  neturi  būti mažesnis nei 10-15 centimetrų, kadangi  tai garantuoja  saugumą.  Todėl jokiu  būdu nereikia pirkti labai didelio dviračio, manydami, kad vaikas greitai paaugs.  Juk  vaikas beveik kabės  virš ilgo rėmo, o ką jau kalbėti, kad jis kojomis nepasieks  žemės. Iš kitos pusės labai mažas dviratis taip pat nėra geras pasirinkimas, kadangi jis keliais pasieks vairą.  Dviračio  dydis turi  būti pasirenkamas atsakingai, reikia vadovautis  parametrais, kurie yra  nurodyti specialiose lentelėse.  Tačiau  visų pirma reikia  atsižvelgti į tai koks  yra  vaiko ūgis ir fizinės  galimybės.  Šiuo  atveju gali  būti neįkainojama pardavėjo pagalba.  Reikia  įsiminti, kad  vaikui iki 8 metų dviratis turi  būti keičiamas kas 2 metus. Kai vaikas  paauga yra parduodamas senas ir perkamas didesnis dviratis.

Kaip tai atrodo praktikoje? Pradžioje jei jūs norite, kad jūsų vaikas išmoktu važiuoti  nuo  ankstyvo amžiaus jums reikėtų  jam nupirkti  paspirtuką.  Šis transportas puikiai tinka net  mažiems vaikams.  Jis padės  įsisavinti pusiausvyros meną, išmokys tinkamai judėti arba atlikti posūkį. Šis transportas yra saugus, labai dažnai gaminamas naudojant plastiką arba medieną, jis neturi  pedalų ir stipinų, todėl jūs galėsite nesibaiminti dėl vaiko sveikatos.  Kai jūs nuspręsite , kad vaikui  jau reikalingas dviratis reikės pirkti  pirmą  dviratį  su pedalais. Šiuo metu rinkoje  yra  ne vienas prieinamas variantas.  Taip pat galima  įsigyti didesnius 16 ir 18 colių ratus.  Tokie dviračiai turi  turėti  apsaugotas grandines.  Be to, yra  aktualus klausimas apie stabilizuojančius  elementus, tokius kaip  šoniniai ratukai.  Jei vaikas išmoko naudotis paspirtuku jis išmoks ir  važiuoti dviračiu.  Dviračiai šiuo metu  vis labiau populiarėja ir jų pasirinkimas vis labiau gausėja.  Taigi telieka pasirinkti  jums labiausiai  tinkamą variantą.

 

Leave a Reply