Populiarūs miesto dviračiai

Miesto dviračiai

Pastaruoju metu miesto dviračiai tampa vis populiaresni, kadangi su jais galima ne tik važiuoti pailsėti ir tiesiog pasivažinėti, tačiau  taip pat ir greitai pasieti darbą,  mokymo įstaigą ir artimiausią  parduotuvę. Be to , jūs galėsite apsirengti  taip kaip rengiatės įprastai.  Miesto dviračių pasirinkimas yra dviratispakankamai didelis. Pasirinkite tai kas jums  labiausiai patinka, tai gali būti kompaktiškas sudedamas dviratis, kuris yra labai lengvai sudedamas ir gali būti transportuojamas automobilio bagažinėje, toks dviratis puikiai tinka kasdieniniams  pasivažinėjimams, jie yra stilingi.  Nežiūrint į tai, kad yra labai  populiarūs kalnų dviračiai, tačiau  miesto dviračiai pastaruoju metu tampa  vis populiaresni, kadangi su jais jūs  ne tik galėsite  pasivažinėti ir poilsiauti, tačiau taip pat galėsite  greitai pasiekti darbą, jums nereikės apsirengti sportinės aprangos. Jums tu reikia  nutarti koks miesto dviračio modelis jums bus tinkamiausias.  Visi  miesto dviračiai  taip pat yra skirstomi į tam tikras rūšis, yra kelios grupės: sudedami, tandemai,  čioperiai, urban ir fiks.  Miesto dviračiai taip pat gali būti vadinami patogiais, kadangi  su jais galima patogiai ilsėtis važiuojant  miesto teritorijoje.  Jie pasižymi kalnų dviračių  privalumais, tačiau taip pat turi papildomą reguliavimą ir  suteikia galimybę  važiuoti  su tiesia nugara ir atpalaiduotomis rankomis.  Šios grupės dviračiai  turi minkštas  sėdynes, patogias vairo rankenas, pedalus ir  kitas galimybes, pavyzdžiui gamyklinius sparnus, kurie idealiai tinka pagal dizainą.  Ratai dažniausiai būna nuo 26 iki 28 colių, taip pat  įprastai turi nuo 3 iki 24  greičio pavarų.

Sudedami miesto dviračiai suteikia galimybę su jais patogiai važiuoti, kadangi jie gali būti dedami į transporto priemonių  bagažines. Jei  jums toli važiuoti iki metro, o galbūt jūsų darbas yra toli ir jums reikia važiuoti per visą miestą, tokiu atveju  sudedamas  miesto dviratis tai yra puikus  įvairių problemų sprendimas.   Daugelio modelio  susideda  ne tik rėmas ir vairas, tačiau taip pat susideda net pedalai.  Kiekvienas gamintojas  siūlo savo koncepciją. Patys  lengviausi  ir kompaktiškiausi sudedami dviračiai  gali būti  10 kg svorio.  Taip pat yra tokie miesto dviračiai kaip  paplūdimio, tai yra retro dviračiai.  Jie puikiai tinka keliavimui, tai tikriausiai yra patys stilingiausi ir ryškiausi dviračiai.  Šios dviračių grupės ypatumai yra  unikalus dizainas, patogi sėdynė, platus vairas, platūs ratai, tokiu atveju jūs galėsite važiuoti   mieste,  sode arba paplūdimyje. Kad ir kur jūs ketinate važiuoti  gera  nuotaika  jums ir aplinkiniams  bus užtikrinta.  Jų ratai būna  nuo 24 iki 26 colių, ir jie turi 1-8 greičio pavaras

Miesto dviračiai taip pat yra skirstomi į tokią dviračių grupę, kuri yra vadinama čioperiais, tai yra dideli prieš tai minėti paplūdimio dviračiai.  Tai yra masyvus rėmas, platūs ratai. Jie savo išvaizda  yra labai panašūs į motociklus, todėl  jų ir pavadinimas  toks keistas.  Važiuoti su tokiu dviračiu bus tikras malonumas.  Keli  judesiai su pedalais, o vėliau jis  jau veš  jūs pats. Dažniausiai šių dviračių ratų skersmuo  yra nuo 20,24  arba 26 colių skersmens. Yra ir miesto dviračiai tandemai, tai yra labai įdomi dviračių grupė, tai yra  dviratis skirtas dviem asmenims.  Tai puikus  būdas gauti  malonias emocijas ir mieste važiuoti su mylima mergina.   Yra  dviračių grupė, kuri  vadinama urban.   Šie  dviračiai yra greiti ir nereiklūs. Juos naudojant  galima važiuoti mieste ir dideliame mieste.  Šie dviračiai turi 26,28 arba 29 colių ratus.

 

Leave a Reply