Poilsis Šventojoje pritaikytas suaugusiems ir vaikams

Poilsis Šventojoje

 

Šventoji tai yra senas žvejų miestelis Baltijos jūros pakrantėje, netoli Šventosios upės.  vyrauja  nuomonė, kad tai yra Palangos šaknys.  Būtent Šventojoje  archeologai  surado senovinius padargus. Tai yra  Lietuvos kurortas kurį dažniausiai pasirenka žmonės, kuriems labiau patinka ramus poilsis. Labai dažnai į šį kurortą žmonės  atkeliauja su šeimomis.  Mieste  yra įvairaus pobūdžio pramogų, kurios atitiks įvairų žmonių  skonį. Jūs galėsite pasiplaukioti valtimis,  žvejoti tyloje  ir ramybėje. Jei jums patinka paplūdimiai ir maudynės jūroje  poilsis Šventojoje  jums bus pats tinkamiausias. Galėsite maudytis Baltijos jūroje ir kaitintis saulutėje.   Kokį jūs įsivaizduojate savo vasaros poilsį?  Aktyvų, įdomų, turiningą, skanų ar sveiką?  Jei  šie apibūdinimai jums tinkami tokiu atveju jums reikia keliauti į Šventąją, prie Baltijos  jūros.  Čia rasite  viską ir dar daugiau, kadangi tai  miestelis, kuris gali pasiūlyti tikrai labai  aukštą aptarnavimo lygį. Yra žmonių, kurie ilsėtis  į šį kurortą keliaują jau ne vienerius metus, o ištisus dešimtmečius. Ir nepatikėsite šis kurortas jiems dar neatsibodo.  Labai dažnai pailsėti į  Šventąją  atvyksta turistai iš kitų  valstybių, pavyzdžiui, Vokietijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių. Kadangi tai yra vienas iš tinkamiausių variantų, kai yra kalbama apie poilsį prie jūros.  Kokius privalumus jums gali pasiūlyti poilsis Šventojoje, kokius privalumus jums gali pasiūlyti poilsis prie Baltijos jūros? Aktyvaus poilsio gerbėjams kelionės maršrutas į Šventąją tikri patiks, iš šio miesto  su dviračiais galėsite nuvykti į Palangą ir pasimėgausite gražiomis pakrantėmis.  Ekstremalaus  bus  siūlomos pramogos su vandens motociklais, vandens slidėmis.

Platūs paplūdimiai ir aukštos kopos labiausiai patiks šeimoms, kurioms patinka ramus  poilsis.  Be to, Šventojoje  galėsite  surasti vietą, kuri bus idealiai tinkama žvejojimui.  Pagrindinėje  Šventosios gatvėje yra daugybė kavinių ir restoranų kur jūs galėsite pasimėgauti ne tik tradicine lietuviška  virtuve, tačiau  taip pat galėsite pasiklausyti žinomų Lietuvos  atlikėjų koncertų.   Poilsis Šventojoje jums gali pasiūlyti daugybę įvairiausių pramogų, galėsite plaukioti valtimis, bei žvejoti jaukioje ramybėje.  Jei jūs esate vienas iš žvejybos gerbėjų tokiu  atveju  galėsite pasinaudoti galimybę ir išsinuomoti žvejybinę valtį, vandens dviračius.  Aktyvaus poilsio  gerbėjai gali užsiimti golfu, irklavimu, pasiirstyti kanojomis, bei  pasivažinėti dviračiais.  Be to, Šventojoje  jums savo paslaugas pasiūlys teniso kortai, bei plaukiojimui skirti baseinai.  Šventojoje  yra  poilsio namai, daugybė medinių namelių,  bei sveikatos centrų. Pakankamai  nesenai  buvo pastatytas naujas sveikatos centras ,,Energetikas“.  Jaukius ir šiltus vakarus galėsite linksmai praleisti kavinėse. Dažniausiai kavinės ir restoranai Šventojoje pasižymi originaliu interesu ir  siūlo įvairų maistą. Taip pat veikia  ne vienas naktinis klubas ir baras. Šventojoje yra ne viena įdomybė.

Pavyzdžiui, poilsis Šventojoje jums gali pasiūlyti  lavinantį miško takelį, kuris  yra kelyje  link Liepojos.  Šiame takelyje stulpai su medinėmis lentomis ant kurių yra pateikti  augalų ir gyvūnų aprašymai. Yra parašytos net mįslės, kiuris bus  įdomios ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems. Šiuo metu Šventosios miestelis tai yra ne tik senovinė Lietuvos teritorija, tačiau taip pat pakankamai patogus ir malonus kurortas, kuriame galima ramiai pailsėti su savo šeima arba vienam.  O ir jums  suteikiamos galimybės, bei pramogos jūsų nenuvils.  Norite pagulėti, pasideginti paplūdimyje jums kelias atviras, norite  aktyviai praleisti savo atostogas taip pat prašom, norite šokti klube ir vakaroti naktimis poilsis Šventojoje pritaikytas ir šiam laisvalaikiui. Pasirinkimas  yra gausus neteks nuobodžiauti ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams.

 

 

 

Leave a Reply