Poilsis Nidoje

Nida iš tiesų yra  tikras Lietuvos perlas, o galbūt  būtų  galima  dar tiksliau pasakyti  gintaras, kuris yra  apsuptas pušimis ir švelnia jūra.  Ši  vieta  suteikia galimybę pamiršti  apie  miesto  triukšmą  ir skubėjimą ir negalvoti  apie problemas.  Poilsis Nidoje jums  suteiks galimybę pasinerti į mąstymą ir pasivaikščioti miesto takeliais, kvėpuodami pušų oru jūs nevalingai savo sieloje pajausite ramybę.  Tai yra tarsi tikras svajonės realizavimas.  Svarbiausia  Nidos ypatybė  yra ta, kad ji yra  natūrali. Ir jei daugelis turtinių miestelių savo turistus vilioja įvairiomis pramogomis, tokiu atveju Nida vilioja  savo natūralumu ir unikalia gamta. Kelionė į  Nidą jūs taip pat pakerės įvairiais nepakartojamais vaizdais, kadangi ji yra Kuršių  Nerijos  dalyje, kuri  yra labai panaši į safarį.  Ir nors čia  negalima pamatyti didelės gyvūnų įvairovės, tačiau pamačius šerną tai bus labai malonu ir bus neįprasta juos maitinti iš rankų. Jie  jau yra  labai įpratę prie turistų, kartais net sustabdo  turistų  automobilius, kad galėtų   gauti kokį  nors skanėstą.  Nida yra  neatskiriama nuo  aplinkui esančios gamtos.  Maži, labai gražūs nameliai, žvejų nameliai visa tai  Nidai  suteikia daugiau žavesio ir kartais atrodo, kad civilizacija  pamiršo šį kampelį.  Kai  jūs į Nidą  atvyksite  anksti ryte, šis miestas dar tik  bunda ir saulė  dar tik lengvai liečia  mažų  namelių stogų čerpes.  Ilsėdamiesi šiame mieste  jūs galite pamatyti Tomo Mano namą ir jau po vienos akimirkos galėsite  apžiūrėti jo namą, bei  lėtai  apžiūrėti  ekspoziciją. Viso poilsio metu galėsite  grožėtis nepakartojamais vaizdais, kurie  jūs privers išeiti į lauką ir padės pajausti  visų savo kūnu  jūros galybę.

Kai jūs nueisite šiek tiek toliau nuo  Tomo Mano  namo galėsite pasiekti  šio miestelio  centrą, kuriame yra  dviračių nuoma,  suvenyrų parduotuvės, kavinės, kelios mažos  parduotuvės ir prekybos centras.  Kuo  gi yra toks patrauklus poilsis Nidoje?   Visų pirma, tuo, kad galima be jokių rūpesčių ir skubėjimo praleisti  savo atostogas, pagyventi  nors kelias dienas ramiai ir atgauti  jėgas naujiems pasiekimams. Galima  neskubant pasivaikščioti  unikaliomis kopomis ir pamatyti mažus žvejų nameliu.  Na ir žinoma  galėsite paragauti vietinių delikatesų. Jūs  sužavės pasivaikščiojimai  Baltijos jūros pakrante.  Iš tiesų  Nida tai yra  didžiausias Kuršių  Nerijos miestelis, kuris yra visiškai netoli nuo Kaliningrado. Toks ramu poilsis maloniai nuteikia, bei  suteikia  galimybę pamatyti įvairius  architektūrinius objektus.  Galima  pastebėti, kad čia nėra  siekiama visą miestą   apstatyti naujomis vilomis ir kotedžais, kaip tai vyksta Palangoje. Nidoje  yra stengiamasi išsaugoti  daugiau  etniškumo.

Naujuose namuose  yra  išsaugomas  stilius ir naudojamos tokios apdailos medžiagos, kurios būdingos namams, kurie  buvo pastatyti dar praeitame  amžiuje.  Yra būdinga tai, kad daugelyje šalių namai  turi savo ypatingą stilių, kurio jums  anksčiau neteko matyti.  Nidoje  yra daugiau  saulėtų dienų, nei visoje kitoje  Baltijos pakrantėje ir jūra  čia taip pat yra pakankamai šilta.  Yra  sakoma, kad dar prieš kelis metus paplūdimyje  buvo galima labai paprasta praleisti visą naktį, tokia  buvo šilta  jūra, tačiau  dabar  tai  net ir liepą gali  būti  vienas iš didžiausių išmėginimų. Ir tuo atveju jei jūs apie  gyvenamąjį  būstą nepagalvojote iš  anksto tokiu  atveju geriau  atsisakyti  romantiškos idėjos nakvoti paplūdimyje, o  išsinuomoti būstą  geriau iš  anksto. Poilsis Nidoje  jums  suteiks  galimybę pasirinkti  įvairias vietas  skirtas  nakvynei  tai gali  būti  viešbutis, vila arba kempingas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Leave a Reply