Pažinčių portalai ne tik pažintims

pazinciu portalaiKasdien internetu susipažįsta daugybė žmonių. Pažinčių portalai suteikia galimybę bendrauti neišeinant iš namų, megzti įvairaus pobūdžio pažintis, gerai praleisti laisvalaikį arba net pagelbėti reklamos tikslais, ieškant verslo partnerių ar naudingų pažinčių.

Žinoma, jog pagrindinis pažinčių portalų tikslas – padėti rasti žmonėms ilgalaikius gyvenimo partnerius ir sukurti sveikus santykius. Tačiau daugelis net nesusimąsto, jog tokie portalai naudojami ir kitiems tikslams.

Gali pasirodyti netikėta, tačiau pažinčių svetainėse ieškoma ne tik ilgalaikių santykių, tačiau, pavyzdžiui, naudingų darbo pasiūlymų. Nepaisant to, jog naujos pažintys naudingos ir susirašinėjant plečiasi bičiulių ratas, pažinčių svetainėse galima aptikti ir darbo pasiūlymų, pavyzdžiui, bendraujant su žmogumi paklausti, galbūt jis tokių pasiūlymų turi. Žinoma, rekomenduoti beveik nepažįstamą žmogų atrodo neatsargu, tačiau, susibičiuliavus artimiau, pasitaiko atvejų, jog gaunama viliojančių darbo pasiūlymų.

Susipažinimas internetu verslo reikalais, o ypač, tarp tos pačios lyties atstovų, gali atrodyti keistai. Tačiau dažnai pasirodo net gi tokio pobūdžio skelbimų, jog ieškomas verslo partneris ar investuotojas, tad kodėl šiam reikalui nepanaudoti ir pažinčių portaluose užsiregistravusių asmenų. Tai gali pasirodyti daug patogiau, nes su žmogumi galima bendrauti ilgiau, išsiaiškinti jo požiūrį į tam tikrus dalykus ir vėliau turėti patikimą verslo partnerį.

Pažinčių portalais taip pat naudojasi ir įmonės, siekiančios reklamuoti savo prekes ar paslaugas. Tai – populiarus ir nieko nekainuojantis marketingo būdas, kadangi užsiregistravimas, dažniausiai būna nemokamas, o rašyti asmenines žinutes konkretiems asmenims ir teikti tikslinę informaciją, pasirodo labai naudinga. Be to, kai kuriuose portaluose egzistuoja forumai, kuriuose galima nemokamai reklamuotis ir taip dar labiau padidinti įmonės žinomumą.

Internetinės pažinčių svetainės taip pat padeda susipažinti panašių pomėgių turintiems žmonėms, pavyzdžiui, kelionių mėgėjams, sporto aistruoliams ir kitiems. Be to, yra labai naudingas drovesnėms asmenybėms, nes internetinis bendravimas tarsi suteikia didesnę laisvę lengvai reikšti mintis.

Taigi pažinčių portalai naudojami ne vien žmonių, siekiančių sukurti ilgalaikius santykius, tačiau ir kitokių interesų turinčių asmenų. Pažinčių portalai naudingi:

  • Žmonėms, norintiems rasti antrąją pusę;
  • Ieškantiems darbo;
  • Ieškantiems verslo partnerių ar investuotojų;
  • Reklamuojant prekes ar paslaugas;
  • Norint susipažinti su panašių pomėgių turinčiais žmonėmis;
  • Žmonėms, kuriems realiame gyvenime pažintis megzti sekasi sunkiau.

Leave a Reply