Pavadėliai šunims turi būti patogūs

Pavadėliai šunims

Neverta galvoti, kad einant  į lauką tik jūs veikia įvairūs stresai ir dirgikliai. Šunys su tokiais sunkumais susiduria ne ką rečiau nei jų šeimininkai.  Labai dažnai šunų šeimininkai pamiršta apie tai ir iš savo augintinio reikalauja  begalinio paklusnumo.  Komanda ,,Šalia“ tampa svarbu šuns paklusnumo  pasivaikščiojimo  metu taisyklė.  Tokiu atveju jei šeimininkai nori išmokyti šunį šios komandos yra naudojami trumpi pavadėliai šunims.  Daugelis tiesiog tempia šunį paskui save. Šioje situacijoje, žinoma, trumpas pavadėlis yra kur kas pavadelis sunimsgeresnis pasirinkimas  nei ilgas pavadėlis.  Tačiau jei pavadėlis yra trumpas šuo jaučia daugiau įtampos ir tikriausiai šuns elgesio problemos pasivaikščiojimo metu bus  tiesiog neišvengiamos.  Iš  tiesų labai mažai kas susimąsto apie tai  kokio  ilgio turi būti pavadėliai šunims.  O tai be jokių abejonių yra labai svarbu.  Nuo to kokio ilgio yra pavadėlis priklauso ne tik  šuns patogumas, tačiau taip pat ir šeimininko patogumas.  Jei  pavadėliai šunims yra trumpi tokiu atveju šuo jūs temps stipriau. Juk yra žinoma, kad  visą reikiamą informaciją  šuo gauna per  kvapus, o teritorijos žymėjimas  jiems yra labai  bendravimo su pasauliu dalis.  Jei jūs savo šunį ribojate trumpu pavadėliu  tokiu atveju  jūs  padarysite taip, kad jūsų šuo  labai norės pabėgti.  Taip pat šuniui labai svarbu išsaugoti distanciją tarp savęs ir šeimininko, bei kitais  objektais.  Ir tai gali nustatyti ne kas kitas, o tik šuo.

Kai jūsų šuo pamatys  kitą šunį jūsų augintis su juo  būtinai turi pasisveikinti, savo kalba.  Tačiau  trumpi pavadėliai šunims trukdo visą tai padaryti šunims, todėl jūsų šuo gali jausti stresą ir gali pradėti elgtis agresyviai.  O šeimininkas ilgai negalvodamas už tai savo šunį baudžia. Tokiu būdu šuo gauna  daug  bausmių ir jaučia agresiją.  Trumpi pavadėliai šunims tai yra jūsų šuns smaugimas. Ypatingai tuo atveju, kai jis yra derinamas su  antkakliu.  Kai šuo bando ištrukti jis gauna didelį spaudimą savo  gerklei, kaklo raumenims ir stuburui.  Tokiu būdu tai gali sukelti stuburo ir elgesio problemas.  Trumpas pavadėlis taip pat yra priemonė su kurios pagalba jūs šunį galite išmokyti  klausytis, tačiau to neverta  išmėginti, kadangi šuo taps nervingas ir bijos, kad jis bus nubaustas.   Taigi atrodo kas gali būti paprasčiau nei pasirinkti pavadėlį skirtą šunims, tačiau egzistuoja įvairūs  pavadėliai šunims iš kurių reikia pasirinkti tokį, kuris bus patogus ne tik jums , tačiau svarbiausia jūsų augintiniui. Pavadėliai  šunims tai yra kažkas tokio kas tiesiogine prasme suriša  šunį ir jo šeimininką.

Tvirti pavadėliai šunims tai yra  jūsų šuns, jūsų ir aplinkinių žmonių  saugumo garantija.  Veskite šunį pasivaikščioti, tačiau jokiu būdu neleiskite, kad šuo vedžiotu jus.  Jei jūs savo šuniui suteikiate galimybę eiti priekyje jūsų jūs jai leidžiate tikėti, kad ji yra  jūsų  gaujos vadas, vedlys. Juk vedlys visada eina priekyje.  Tai gali tapti daugelio elgesio problemų priežastimi, kurios vėliau yra laikomos veislės  charakterio ypatybėmis arba  šuns charakterio ypatybėmis.  Tačiau iš tiesų šuo tik nori prisiimti visą atsakomybę.  Šuo, kuris eina priekyje nesunaudoja visos savo mentalinės energijos. Tokie šunys neatsipalaiduoja, jie neseka, kadangi turi didelę atsakomybę vesti gaują.  Šios kančios kaupiasi šuns viduje.  Jei šuo visą laiką  jaudinasi arba yra pasiruošęs, tai reiškia, kad  augintiniui nepakanka tinkamo  žinių kiekio. Įsiminkite, kad  yra svarbu ne tik tai, kad šuo sektu  jus.  Labai svarbu, kad pavadėliai šunims  būtų pasirenkami tinkamai, o kadangi jų pasirinkimas yra tikrai didelis tai padaryti bus pakankamai paprasta.

Leave a Reply