Pasante prezervatyvai: ir apsauga, ir malonumas

Pasante prezervatyvaiPasante prezervatyvai – populiariausias pasirinkimas Didžiojoje Britanijoje. Užkariavę santūriųjų anglų rinką, šie sargiai atkeliauja ir į lietuvaičių lovas. Pasante prezervatyvai pirmiausia pasižymi didele kvapų ir spalvų įvairove, kuri dažniausiai ir lemia, kad vis daugiau žmonių pasiduoda šios įmonės vilionėms. Tiesa, vienareikšmiškai atsakyti, kurios firmos variantas yra pats geriausias, gana sunku. Žinoma, vardas suteikia gana daug informacijos apie siūlomą produkcijos kokybę ir tuo pačiu vertinimą. Galiausiai, ir ar jums vertėtų pirkti konkrečią apsisaugojimo priemonę?

Renkanti prezervatyvus reikėtų atkreipti dėmesį į kelis aspektukus, kurie gali padėti įvertinti pasirinkimą.

Pasante prezervatyvai dažniausiai parduodami tik specializuotose realiose arba virtualiose erotinių prekių parduotuvėse. Tai reiškia, kad prekybos centruose ar juolab kioskeliuose įmonė savo produkto nesiūlo. Būtent pastarosiose vietose pirkti mes jums ir nerekomenduotume. Labai abejotina, ar kioskeliuose pirktų prezervatyvų kokybė gali užtikrinti norimą rezultatą.

Atidžiai įvertinkite ir prezervatyvo dydį. Kai kurios erotinių prekių prekybos vietos siūlo įsigyti ir priemones, kurios padeda pamatuoti lytinį organą ir taip suvokti, kokio dydžio sargis jums yra reikalingas apskritai. Jei nenorite papildomai išlaidauti – galite labai paprastai sužinoti, kokio dydžio jums reikia. Paprasčiausiai išmatuokite lytinį organą aktyvumo metu ir pasikonsultuodamas su vadybininke, kuri dirba šioje srityje, pasirinkite tinkamiausią variantą. Tinkamas dydis ženkliai prisideda prie geresnės sekso kokybės.

Labai daug žmonių prezervatyvą sugadina tuomet, kai sekso metu įsiaudrinę stengiasi atidaryti pakelį ir išsiimti priemonę. Net 27 % procentai žmonių pakuotę atplėšia dantimis. Labai dažnai tai baigiasi prekės pažeidimu. Na, o koks rezultatas tuomet laukia – puikiai žinoma. Siūloma sargį iš pakuotės išimti dar prieš įsiaudrinus. Pasidėkite atidarytą ant spintelės – per tiek laiko, kol jo prireiks, pastarajam nieko neatsitiks.

Pasante prezervatyvai, kaip ir daugelis kitų firmų, renkantis apsaugos priemonę siūlo atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

  • Kvapas bei spalva.
  • Reljefas.
  • Medžiaga.
  • Papildomos malonumo funkcijos.
  • Šviečiantys ir taip toliau…

Pasirinkimas labai platus, tad suaktyvinti savo lovos reikalų dar niekada nebuvo taip paprasta. Vertinkite, ieškokite ir džiaukitės.

Leave a Reply