Parduodami namai Kaune – kiekvieno ieškančiojo pasirinkimui

Parduodami namai KauneParduodami namai Kaune vilioja ne tik gyvenančius laikinojoje sostinėje ir ieškančius erdvesnio būsto, bet ir kitų, mažesnių miestelių, gyventojus. Nuo sostinės jis nutolęs apie 100 kilometrų, nuo didžiausio šalies uosto Klaipėdos – 212 kilometrų. Šalies vidurys, kur randasi Kaunas, vertinamas dėl patogaus susisiekimo, nes miestas yra pagrindinių Lietuvos kelių sankryžoje. Vilniečiai, nusprendę sostinę iškeisti į Kauną ir susidomėję parduodamais namais Kaune, jį renkasi dėl pigesnio pragyvenimo, ramesnio gyvenimo tempo, mažesnių transporto „kamščių“ bei čia dominuojančios lietuvių kalbos.

Vidaus apdaila kiekvienam parduodamam namui Kaune gali būti pasirenkama iš trijų baigtumo lygių, tad ir visuomet atrandanti „savąjį“ pirkėją:

  • parduodami namai Kaune be vidaus įrengimo (6 kamerų, 3 stiklo paketų balti plastikiniai langai; vandentiekio, buitinių nuotekų įvadas į namą; dujotiekis atvestas iki namo; 5 kW trifazės elektros instaliacijos įvadas iki namo; numatyta vieta židiniui).
  • parduodami namai Kaune su daline vidaus apdaila (6 kamerų, 3 stiklo paketų balti plastikiniai langai; išbetonuotos 1 a. grindys; vandentiekio, buitinių nuotekų įvadai išvedžioti name iki SAN mazgų; dujotiekio įvadas į namą; šildomų grindų išvedžiojimas 1 a. ir įvadas į 2 a.; betoniniai laiptai; keramikinių blokelių, tinkuotos vidinės sienos; 5 kW trifazės elektros instaliacijos įvadas į namą; išvedžioti elektros, interneto, TV, signalizacijos laidai; numatyta vieta židiniui).
  • parduodami namai Kaune su pilna vidaus apdaila (6 kamerų, 3 stiklo paketų balti plastikiniai langai, vidaus palangės; išbetonuotos grindys, sudėta danga: 1 a. išklotos grindų plytelės, 2 a. – laminuotos plokštės, kiliminė danga arba grindų plytelės (pasirinktinai); ant lubų nutinkuotos, nuglaistytos ir nudažytos gipskartonio plokštės; vandentiekio, buitinių nuotekų įvadai išvedžioti name ir pajungti; pilnas SAN mazgo įrengimas; dujotiekis atvestas iki katilo; šildomų grindų išvedžiojimas 1 a. ir įvadas į 2 a., radiatorių įrengimas; betoniniai laiptai; keramikinių blokelių, tinkuotos vidinės sienos; sudėtos vidinės durys; 5 kW trifazės elektros instaliacijos įvadas į namą; išvedžioti elektros, interneto, TV, signalizacijos laidai; pajungtos rozetės ir šviesos jungikliai; numatyta vieta židiniui).

Pasirinkę nediduką, vos 7 ar 10 arų sklypą šalia parduodamų namų Kaune, džiaugsitės savo pasirinkimu dėl supančios aplinkos, patogaus ir greito susisiekimo su miesto centru, saugios ir jaukios kaimynystės. Nauji, moderniomis technologijomis ir inžinerinėmis sistemomis įrengti parduodami namai Kaune –tai investicija į Jūsų ir vaikų ateitį!

 

 

Leave a Reply