Nauji butai Vilniuje ir apsaugos sistemos: ką pataria ekspertai?

nauji butai VilniujeNaujų butų pasiūla sostinėje stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Pirkėjai gali rinktis pageidaujamo ploto būstus įvairiuose mikrorajonuose. Jei norite priimti racionaliai pagrįstą sprendimą, pasitarkite su nekilnojamojo turto brokeriais, kurie, įvertinę jūsų lūkesčius ir finansines galimybes, padės priimti optimaliausią sprendimą. Tiesa, nepamirškite, kad nauji butai Vilniuje patrauklūs ne tik naujakuriams, bet ir ilgapirščiams, todėl siekdami apsaugoti savo turtą, turite imtis atitinkamų veiksmų.

Ekspertai teigia, kad vertinant vagysčių mastus, didžiausias nelaimių skaičius siejamas su šventinėmis dienomis, kuomet namai paliekami tušti. Šiuo atveju būtina pagalvoti apie visas saugos priemones, pradedant nuo aukščiausiai saugumo klasei priskiriamų durų. Praktika rodo, kad kai kurie nauji butai Vilniuje įrengiami, remiantis praktiškumo standartais, pvz., visame daugiabutyje sudedamos tokios pačios durys, kurios nepasižymi aukštais saugumo rodikliais. Be to, patyrę vagys, atrakinę vienos konstrukcijos duris, gali be vargo įveikti visas šiai kategorijai priskirtas saugos priemones. Ieškodami patikimų durų, pasikonsultuokite su šios srities specialistais, kurie patars visais durų pasirinkimo klausimais. Tiesa, nepamirškite, kad siekdami maksimalaus saugumo, turite pagalvoti ir apie patikimas spynas. Geriausias sprendimas – rinktis kelias skirtingų užraktų spynas, be to, reikėtų pagalvoti ir apie vidinę spyną, kurią galėtumėte naudotis būdami bute, tai ypač naudinga tuo atveju, jei namuose ilgesniam laikui lieka vaikai.

Ieškodami saugos priemonių, nepamirškite pasirūpinti langais. Tai ypač svarbu tiems, kurie gyvena pirmame aukšte. Policijos pareigūnai teigia, kad dažniausiai į namus įsibraunama ne per duris, bet per vitrininius langus, kurie yra gana lengvai įveikiami tradicinėmis įsilaužimo priemonėmis. Šiuo atveju vagystės tikimybę sumažina specialios grotos bei apsauginės žaliuzės. Dar vienas sprendimas – patikimos apsaugos sistemos, signalizacija ir vaizdo stebėjimo kameros. Minėtosios priemonės padės pasirūpinti namų saugumu ir, reikalui esant, apie įsilaužimą įspės atitinkamas institucijas, todėl nusikaltėlis bus greitai sulaikytas, o jūsų turtas – apsaugotas.

Vertinant būsto saugumą, negalima paneigti ir mikrorajono svarbos. Atlikti tyrimai rodo, kad vieni rajonai dėl įsilaužimų kenčia dažniau nei kiti. Siekiant sumažinti vagystės tikimybę, rekomenduojama galvoti apie naujos statybos daugiabučių rajonus. Paprastai nauji butai Vilniuje nukenčia kur kas rečiau nei senos statybos daugiabučiai. Galiausiai, svarbų vaidmenį atlieka ir kaimynų dėmesys. Jei išvažiuojate atostogauti, pakalbėkite su artimiausiais kaimynais ir paprašykite jų dėmesio ir pagalbos.

Leave a Reply