Natūralios rąstinės pirtys

rastines pirtysVienas iš populiariausių statinių yra rąstinės pirtys. Tokia pirtis turi daugiau privalumų, nei pirtis pastatyta iš kitokios medžiagos. Tokioje pirtyje kvepia mediena, vantomis ir yra karšta, tai suteikia žmogui daugiau sveikatos, juk karštis kaulų nelaužo.

Tokia rąstinė pirtis turi nemažai privalumų. Vienas iš jų tai, kad jai praktiškai nėra reikalinga ventiliacija, kadangi rąstai ,,kvėpuoja“. Galima sakyti, kad rąstinėse pirtyse ventiliacija vyksta automatiškai, kadangi per rąstus patenka reikiamas kiekis oro. Tačiau angą ventiliacijai pirtyje reikia įrengti, kad po pirties naudojimo galima būtų ją greitai atvėsinti. Rąstinės pirtys drėgmę taip pat reguliuoja automatiškai. Jei pirtis yra naudojama kiekvieną savaitę, jos sienos beveik visada išlieka drėgnos, todėl šviežios medienos kvapas pirtyje išlieka dar ilgai. Todėl jai neprireiks jokių izoliacijos medžiagų. Tokia pirtis neišskiria kenksmingų medžiagų.

Jei jūs nutarėte, kad rąstinė pirtis yra geriausias pasirinkimas jums, tai visų pirma yra būtina pasirinkti iš kokios medienos bus statoma jūsų pirtis. Pirmasis etapas statant rąstinę pirtį yra rąstų paruošimas. Reikia pasirinkti kokybiškas medžiagas, kurių nebūtų sugadinę parazitai ir ji nebūtų supuvusi. Pastatyti pirtį nėra paprasta, reikia atsižvelgti į daugybę smulkmenų ir turėti atitinkamų žinių, šis darbas reikalauja daug pastangų ir vargo, todėl daug paprasčiau yra kreiptis į įmonę, kuri atlieka pirčių statybos darbus.

Mes atliekame šias paslaugas:

  • Jums pasiūlysime konstrukcinius ir inžinerinius pirties statybos sprendimus;
  • Parinksime jūsų pirčiai tinkamą medieną, pagal tai kokios rūšies pirties jūs pageidaujate;
  • Medieną tinkamai išdžiovinsime ir paruošime;
  • Realizuosime pirties statybos ir apdailos darbus.

Mes statome pačias įvairiausias pirtis: turkiškas, saunas, rusiškas arba lietuviškas pirtis. Todėl kiekvienas klientas čia galės rasti sau tinkamiausią variantą. Rąstinės pirtys tai vienas iš sėkmingiausių pasirinkimų, kadangi tokia pirtis jums galės tarnauti dar ilgai ir džiugins savo natūralia išvaizda ir miško kvapu.

Leave a Reply