Minkšti dviračių balneliai

Dviračių balneliai

                 Nežiūrint į tai, kad kai kurie dviratininkai ekstremalai per visą savo važiavimo laiką gali nei karto neatsisėsti, tačiau dviračių balneliai  tai yra labai svarbi šios transporto priemonės dalis. Be kurios  tiesiog neįmanoma įsivaizduoti dviračio.  Net ir sportinis  važiavimas turėtų  būti  atliekamas sėdint.  Nuo to ar teisingai bus pasirinktas balnelis priklausys jūsų patogumas ir saugumas.  Jei yra pasirinktas netinkamo dydžio  arba formos balnelis jūs galite labai greitai pavargti,  gauti traumas ir tikrai negausite jokio malonumo važinėjant. Balnelio plotis priklauso nuo to koks  yra dubens dydis.  Labai siauras  balnelis gali spausti  vidinius organus ir  sukels  jums nepatogumą, kai jūs važiuosite.  Taip pat  balnelis  neturi būti  labai platus ir neturi būti labai ilgas, kad galėtų  tolygiai pasiskirstyti kūno svoris  važiavimo metu.  Reikia  suprasti, kad dviračių balneliai tai nėra kėdės ir tikrai jau ne taburetės.  Balnelis  prisiima tik dalį žmogaus  kūno  svorio.  Visas  likęs   svoris  atitenka pedalams ir vairui. Išskirtiniai  balneliai yra  su trumpa  nosimi.  Tokias dalis galima pamatyti pasivaikščiojimui skirtuose dviračiuose, taip pat  balnelius  turi sudedami modeliai. Sėdėti ant  tokio dviračio bus patogu, jei  balnelis  bus platus, tačiau  įsiminkite, kad toks  balnelis nebus tinkamas  sportiniam  važiavimui.  Bus  suminkštinti  smūgiai ir vibracija, kai jūs važiuosite.  Tam atitinkamai yra  sugalvotos įvairios  gudrybės.  Pavyzdžiui, pasivaikščiojimams  skirti  balneliai turi  storą, minkštą  amortizuojantį  sluoksnį.  Kai kurie modeliai turi  spyruokles, taip pat gerai  amortizuoja specialūs rėmai, kurie  yra gaminami  naudojant įvairius lydinius, tai yra  titaną ir magnį, chromą, plieną.

Dviračių  balneliai turi būti lygaus  paviršiaus, tačiau jis jokiu  būdu neturi būti  slidus ir turėtų  būti gaminamas naudojant kvėpuojančias medžiagas. brangios  sėdynės yra gaminamos  naudojant  natūralią odą, kuri kvėpuoja ir įgauna reikiamą  formą.  Tačiau  dviračių  balneliai taip pat gali būti gaminami naudojant sintetines  medžiagas, kurios taip pat yra pakankamai patogios.  Kai yra gaminami  pigūs balneliai yra naudojama  dirbtinė oda ir plastikas.  Jei jūs įsigysite balnelį, kuris  bus pagamintas iš prastos  medžiagos, tokiu  atveju galite pamėginti ant jo  uždėti  specialų užvalkalą, pavyzdžiui,  su geliniu sluoksniu. Tačiau  koks  skirtumas yra tarp moterims   skirto balnelio?  Dviračių  balneliai, kurie yra skirti moterims yra platesni ir patogesni. Priekinė  balnelio dalis taip pat yra šiek tiek platesnė ir minkštesnė.  Jei jūs  perkate  universalų modelį, o ne specialų moterišką geriau iš karto pasirinkti  patogesnį balnelį ir pakeisti tą, kuris yra  standartinėje komplektacijoje.

Dviračių  balneliai yra tvirtinami prie specialaus vamzdžio su specialaus  bloko  pagalba. Gali būti reguliuojamas balnelio aukštis  ties rėmu,  reguliuojamas palinkimo kampas ir atstumas  iki vairo.  Labai dažnai daroma klaida, kai yra montuojamas balnelis, tai yra  žemas montavimas.  Balnelio  aukštis  gali būti labai lengvai patikrinamas važiuojant dviračiu.  Vyrams įprastai yra patogiau važiuoti jei  balnelio nosis yra pakelta į viršų.  Svarbiausia, kad palinkimo  kampas nebūtų labai didelis.  Taip pat balnelis  gali  būti keliamas į priekį  arba atgal.  Sportiniam  važiavimui patogiau jei balnelis bus  nukreiptas  atgal.  Iš esmės  yra reikalingas pakankamai tvirtas  balnelis, tačiau  tuo pat metu šiek tiek  spyruokliuojantis.  Jis  būtinai turi  būti patogus.  Tačiau iš kitos pusės dviračių balneliai neturi  būti tokie patogūs kaip krėslai, kurie yra jūsų namuose.  Juk minkšta sėdynė gali pritrinti.  Balnelio įsigijimas gali būti drąsiai sulyginamas su gero ir kokybiško čiužinio pasirinkimu, jis turi būti kietas viduje, tačiau minkštas išorėje.

Daugiau apie dviračių balnelius skaitykite čia.

Leave a Reply