Mikropigmentacija pašalins odos defektus

Mikropigmentacija

             Mikropigmentacija yra reikalinga  ne tik tiems kas turi šviesius plaukus, tačiau  ir toms  merginoms, kurios  yra  labai  jaunos, yra  užsiėmusios ir neturi pakankamai laiko  dažytis. Tokiu atveju  jums  reikėtų pasirinkti būtent tokį makiažą, kuris galės išlikti ilgą laiką  ir pašalins  tokį  kasdieninį rūpestį, kaip makiažo  darymas. Mikropigmentacija  gali  maskuoti  randus ir nudegimus, kurie  yra  ant jūsų veido.  Pati mikropigmentacija  yra  sudaryta  iš kelių svarbių  etapų. Pradžioje jūs  turite pasirinkti reikiamas spalvas ir formas,  kurias turėtų įgauti  jūsų  antakiai, lūpos.  Vėliau, pavyzdžiui, jūsų  antakių forma  yra  patobulinama  su  specialiai tam  skirto pieštuko pagalba.  Tam, kad viskas  būtų atlikta tiksliai yra  atliekamos tam tikros korekcijos.  Procedūros metu visas piešinys gali būti pakoreguojamas, tačiau nereikėtų labai stipriai  kištis į šį procesą. Svarbiausia, kad į odą būtų tinkamai  suleidžiamas dažų pigmentas. Linijos  turi būti idealios, bei  turi  būti išgaunamos  tolygios formos ir spalvos.  Visa procedūra  atliekama  greitai, o tai reiškia, kad nuskausminimas turi būti  kokybiškas. Mikropigmentacija  arba dar kitaip  permanentinis  makiažas tai yra  dažymo  pigmentų suleidimas į labai gilų  odos  sluoksnį. Ši procedūra gali  būti  skirstoma į kelias rūšis. Pirmas, mums  visiems  gerai žinomas estetinis  makiažas, kad būtų pabrėžti  veido  bruožai. Antroji rūšis tai  yra  operacinių  procedūrų papildymas, tai yra  tam tikrų odos defektų pažeidimas. Gali būti restauruojama oda ir pašalinami randai.

Pigmentai ir dažai, kurie  yra suleidžiami po oda turi  savo natūralius  komponentus, tai yra mineralai, kurie  atitinka visas sveikatos numatytas normas.  Jos labai  stipriai  skiriasi nuo dažų, kurios  yra naudojamos darant  tatuiruotes, kurios suleidžiamos į patį giliausią  odos  sluoksnį ir kurių sudėtyje yra  stambios dalelės ir tuo pačiu metalas.  Kai daromos  tatuiruotės  yra  naudojami pagrindiniai dažai, tai yra  mėlyna, raudona, geltona  ir juoda.  Tatuiruotės  tiesiog neįmanoma  padaryti  su  papildomų dažų  atspalviais.  Taigi todėl  tatuiravimo metu naudojami dažai yra visiškai netinkami, kai yra  atliekama mikropigmentacija, kai  reikia pabrėžti  veido bruožus ir tuo labiau, kai reikia  nuslėpti randus.  Mikropigmentacija tai tokia procedūra, kurią gali  atlikti tik specialistai, kurie  turi  sertifikatus, kurie  patvirtina jų kvalifikaciją.  Šiuo metu tai yra labai populiari procedūra, kuri pabrėš jūsų  veido bruožus, tai suteiks galimybę veidui suteikti šviežią, žydinčią ir jauną išvaizdą  nenaudojant jokios kosmetikos.  Atitinkamai  rekomenduojama kreiptis  pas kosmetologą, kuris dirba medicinos įstaigoje, kuris turi pakankamai patirties, kad būtų pašalinti defektai.  Prieš tai, kai jūs priimsite sprendimą, kad jums reikalingas  toks makiažas prasminga  apsilankyti tokioje medicinos įstaigoje.  Turite žinoti kokiomis higieninėmis sąlygomis   bus  atliekama ši procedūra, kokios  adatos ir dažai  naudojami šios  procedūros metu.

Jei jūs pasiryžote, kad jums būtų  atliekama  mikropigmentacija  tokiu  atveju rekomenduojama pamatyti specialisto-kosmetologo darbus. Pasižiūrėkite  ar makiažas abiejuose  veido pusėse yra  simetriškas, patikrinkite odos  atspalvį.  Visos  šios paslaugos yra teikiamos  tik profesionaliose įstaigose. Kai yra  atliekama  mikropigmentcaija taip pat yra  atliekamas nuskausminimas, kuris  neleis  sukelti nemalonius pojūčius.  Taip pat reikia  turėti omenyje, kad kelių valandų bėgyje, kai bus atlikta  procedūra jūsų oda  atrodys  šiek  tiek  paraudus ir galbūt net patinusi.  Kitą  diena  ant odos  susidarys žievelė, o po savaitės ji pasišalins ir tada  bus matomas galutinis šios procedūros rezultatas.  Visos savaitės  bėgyje, kol  žievelė nenusilups  kiekvieną dieną ši vieta  turi  būti apdorojama  antiseptiniais  preparatais, kad  neatsirastu  uždegimas.

 

 

 

Leave a Reply