Mergvakaris ir sodybos nuoma vestuvėms du susiję dalykai

sodybos nuoma vestuvėmsSodybos nuoma vestuvėms yra nuomojama vestuvių šventei, bet ar tai vienintelė sodybos paskirtis? NE! Yra dar viena šventė, kuri net labai susijusi su vestuvėmis ir kuriai reikia ypatingos vietos. Tai – mergvakaris! Ta pati sodybos nuoma vestuvėms gali būti panaudota ir mergvakario vietai. Kokie tie šiuolaikiški mergvakariai ir kas išliko tradiciško???

Kai kruopščiai renkama sodyba ir sudaroma sodybos nuoma vestuvėms, iš karto turi būti apgalvota ir mergvakario vieta. Juk mergvakaris vyksta net anskčiau nei vestuvės. Daniausiai viena savaitė prieš ir daroma tai savaigalį, kaip ir vestuvės, kad dalyviams būtų patogu atvykti ir palaikyti savo draugę, giminaitę, žodžiu, nuotaką, kuri yra artimas žmogus jūsų širdžiai dėl kartu patirtų nuotykių per gyvenimą, kurie galbūt buvo patirti dar iki nuotakai susipažįstant su jaunikiu. Pamergės ir kitos senos draugės visada tikisi, kad jaunikis savo nuotaką pažįsta ne ką mažiau nei jos, nes tai garantuotų jaukų ir laimingą vedybinį gyvenimą. Sodybos nuoma vestuvėms, kuri gali būti ir mergvakario vieta, puikiai tiks simboliškam atsisveikinimui su laisve, atsiskyrimu nuo tėvų ir pradžia į šeimyninį / santuokinį gyvenimą.

Per mergvakarį svarbiausias yra ne investuotų pinigų skaičius, o pasibuvimas jaunosios su jai artimiausiomis merginomis: sesėmis, vaikystės draugėmis, studijų draugėmis ir pan. Dažniausiai mergvakaris palydimas nedidelėje kompanijoje, 5-10 merginų ir nuotaka. Žaidimai ir užduotis merginas dar labiau suartina, jos pasidalina viena su kita įvairiausiomis mintimis, kurias sukelia susikaupusios emocijos, kai dalinamasi prisiminimais arba šviežiai atėjusiomis mintimis, kurias pagimdė mergvakariui paruošta programa. Tarp kitko, kai ieškoma sodybos nuoma vestuvėms, tai ieškoma tokia sodyba, kuri turi savo vestuvių planuotoją ar bent renginio vedėją. Kaip jūs manote, ar per mergvakarį būtina taip pat samdyti organizatorių ar organizatorėmis turėtų būti nuotakos draugės? Mes palaikome idėją, kad mergvakaris yra intymi šventė, kurioje neturėtų būti svetimų žmonių, taip šventė įgauna visai kitokią nuotaiką. Be to, draugės nuotaką puikiai pažįsta, todėl žino, kokio būtent mergvakario ji norėtų. Tai kam tada samdomas organizatorius? Užtenka ypatingos vietos, kur būtų gražu, kad ir mergvakario fotosesijai vieta būtų tinkama, ir žaidimams užtektų erdvės. Ne visos nuotakos nori viešo mergvakario ir svetimų vyrų telefono numerio prašinėjimų ir t. t. Ne visoms ta gėda priimtina. Labai gražus mergvakaris gali būti sodyboje!

Iš tradiciško mergvakario išliko tai, kad mergelė turi būti prisaikdinama. Priesaika yra pie tai, kad jaunoji privalo stengtis būti gera žmona, gera mama ir laiminga moteris. Senieji mergvakariai šioje vietoje buvo su visokiomis raudomis, buvo siekiama jaunąją sugraudinti, kad ji būtų liūdna ir liūdėtų laisvės netekimo. Požiūris į tai pasikeitė. Priesaika vis dar yra programose, tik šiuokiškas požiūris pavertė jas teminėmis, šmaikščiomis, kurios kelia teigiamas emocijas ir juoką. O jei jaunoji vis dėlto susigraudina ir apsiverkia, tai iš laimės, kad draugės įdėjo tiek daug pastangų ją nustebinti.

Moteriška draugystė gali būti itin stipri! Stiprybės reikia daugiausiai nuotakai. Mat būsimos vestuvės tikrai padovanoja ne vieną bemiegę naktį, kai visokios mintys ir abejonės kankina arba planavimo rūpesčiai. Mergvakaris yra tam, kad nuotaka bent vieną naktį pailsintų galvą nuo vestuvių pasiruošimų vargų, atsipalaiduotų emociškai. Mergvakaris yra ta diena, kai gali pasidžiaugti savo paskutinėmis mergaitiškomis, nerūpestingomis dienomis. Tokia yra mergvakarios prasmė.

Leave a Reply