Limuzinų nuoma Kaune: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šią paslaugą

limuzinu nuoma kaune ir kituose miestuoseGyvename tokiu laiku, kai turime galimybę išsinuomoti praktiškai viską – butą, automobilį, mantiją diplomų teikimui, vestuvinę suknelę, bagažinę ar net indus vakarėliui. Taigi kodėl nepasinaudojus puikia proga ir nesutaupius, ypač jei galima pasinaudoti tokia paslauga kaip www.limuzinunuomakaune.lt.

Kaip išsirinkti būtent TĄ transporto priemonę?

Limuzinais populiaru važinėtis dideliuose miestuose, kur daug žmonių ir verda gyvenimas. Žmonės, pirmą kartą besinuomojantys automobilius, paprastai daro tam tikrų nedidelių klaidelių. Kokios jos? Pirma, nepasidomima įmonėmis, asmenimis, teikiančiais limuzinų nuomos paslaugas. Natūralu, kad kai sfera plati, joje visuomet atsiranda tokių įmonių, kurios paslaugas teikia ne visai kokybiškai arba kurios turi tiesiog labai daug klientų ir nesistengia prisivilioti naujų. Norint išsinuomoti išties gerus limuzinus, reikėtų pasiklausinėti draugų ar pažįstamų, kur jiems yra tekę nuomotis šias prabangias transporto priemones. Jei neradote, kas patartų, kurioje įmonėje nuomotis limuzinus, patys atlikite tyrimą: pasinaudokite forumuose pateikiama informacija, paskaitykite skundų ir teigiamų atsiliepimų kupinus tinklalapius. Tačiau nebūkite pernelyg šališki ir išmokite atskirti objektyvius komentarus nuo akivaizdžios antireklamos, kurią galėjo sukurti konkurentai. Rinkitės įmones, kurios limuzinu nuoma Kaune užsiima nebe pirmus metus ir savo klientams turi ką pasiūlyti.

Kiek kainuoja limuzinų nuomos paslaugos?

Domitės, kiek kainuoja išsinuomoti ilgą ir prabangią mašiną? Pigiausias variantas, kurį mums teko rasti Kaune – tai automobilis, kurio valanda nuomos kainuoja 90 litų. Transporto priemonė – tvarkinga, santykinai prabangi, tik senesnio modelio ir vietų joje yra iki 10. Tačiau aukščiausios prabangos išsinuomoję patį pigiausią siūlomą limuziną nesitikėkite. Be to, nors senesni limuzinai ir dažniau genda, tačiau važiuoti jais galite nesibaimindami, nes prieš kiekvieną kelionę visi automobiliai nuodugniai patikrinami ir paruošiami.

Tuo tarpu jei norėsite ypatingo, naujausio modelio, geros markės, ypač kokybiškai surinkto ir prabangaus limuzino su visa naujausia technika ir įranga, valandos nuomos kaina gali atsieiti nuo 200 iki 400 Lt. Brangiausi – 2013 metų gamybos limuzinai su televizoriais, kondicionieriais, šaldytuvais, striptizo stulpu ir taip toliau. Limuzinų nuoma Kaune pigesnė darbo dienomis, kai paprastai būna mažiau užsakymų, tad valandos nuomos kaina sumažėja net iki 100-150 Lt priklausomai nuo nuomos trukmės, t. y. kelioms valandoms limuziną ketinate išsinuomoti.

Kas privaloma, o kas – ne

Savaime suprantama, renkantis limuzinų nuomos paslaugą, reikia elgtis disciplinuotai: užsisakyti paslaugą iš anksto, o ne paskutinę dieną. Taip pat pasirinktą limuziną reikėtų apžiūrėti: jei neįmanoma gyvai, tai bent paprašyti kuo daugiau nuotraukų. Trečia, reikėtų su paslaugos teikėjais pasirašyti sutartį. Joje turėtų būti abiejų šalių rekvizitai ir duomenys apie limuziną, apie nuomos įkainius ir sąlygas, apie avanso sumą ir sumą, kuri bus mokama po kelionės limuzinu. Sutartis turėtų būti patvirtinta abiejų pusių parašais ir kitais juridinę galią turinčiais ženklais – atspaudais, logotipais ir kt.

Sutartys labai padeda sprendžiant tarp dviejų pusių iškilusius konfliktus, nesutarimus. Beje, sutartyse neretai būna įvairių punktelių, sąlygų, apie kurias nė nežinojote, tad nesielkite kaip statistinis pilietis ir nepasirašykite prieš tai įdėmiai neišnagrinėję sutarties nepaisant to, kad limuzinu nuoma Kaune užsiimančios įmonės yra sąžiningos ir vertina savo klientus. Jūs savo ruožtu taip pat įdėmiai rinkitės publiką, kuri drauge važinėsis limuzinu: venkite žmonių, kurie, pavartoję daugiau alkoholio, mėgsta įsismarkauti ir gali pridaryti jums bėdų ar nenumatytų nuostolių. Taigi gero pasivažinėjimo po Laikinąją sostinę!

Leave a Reply