Laikysenos koreguoklis, tai efektyvus rezultatas

saunders-posture

Laikysenos koreguokis, tai yra šiuolaikiška ir efektyvi priemonė tam, kad būtų palaikoma tinkama jūsų stuburo padėtis. Tokie nugaros koreguokliai sėkmingai naudojami, kai reikia gydyti stuburo ligas, atsistatyti po gautų stuburo traumų ir operacijų, bei tam, kad būtų koreguojama laikysena. Kai yra kuriami tokie koreguokliai skirti nugarai taip pat būtinai dalyvauja gydytojai, kurie daro pakeitimus ir patobulinimus atsižvelgiant į pacientų pageidavimus. Šiuolaikiniai sumanymai koreguoklių gamybos srityje suteikia galimybę medicinai pereiti į visiškai naują stuburo ligų ir traumų gydymo srityje, bei gali ženkliai pagreitinti reabilitacijos procesą. Pavyzdžiui, specialus laikysenos koreguokis skirtas nugarai gali būti naudojamas po manualinės terapijos procedūrų. Jie teikia ženklią iškrovą nugaros raumenims, kadangi toks koreguokis padeda užfiksuoti žmogaus kūną reikiamoje padėtyje. Įvairūs koreguokliai yra naudojami įvairiems tikslams, pavyzdžiui egzistuoja kieti koreguokliai, kurie riboja stuburo judėjimą. Laikysenos koreguokliai taip pat yra skirstomi ir pagal zoną, kurioje jie yra naudojami, yra išskiriami krūtinės, juosmens ir juosmens –kryžminiai koreguokliai. Jie yra tvirtinami su specialių lipdukų pagalba, kurie maksimaliai patogiai ir patikimai fiksuoja stuburą, tokiu būtų šis korsetas yra greitai uždedamas ir taip pat greitai nuimamas. Labai svarbu paminėti, kad stuburas tai yra svarbiausias ir jautrus mūsų organizmo pagrindas. Štai kodėl ortopediniai koreguokliai skirti nugarai yra parenkami būtent gydytojo pagalba kiekvienu atveju individualiai. Būtent toks santykis užtikrina maksimalų efektyvumą. Savarankiškai galima įsigyti tik paprastą koreguoklį, kuris padės nugarą laikyti tinkamoje padėtyje.

Įsigyti tinkamą laikysenos koreguoklį galima internetinėje parduotuvėje efarma.lt. Jums bus pateiktas platus modelių pasirinkimas, kuriems jūs galėsite patikėti savo laikyseną ir net sveikatą. Tuo, kad būtų išvengta laikysenos problemų yra būtina pasirūpinti dar vaikystėje, kai vaikas auga ir vystosi atraminis-judėjimo aparatas. Vaikystėje tinkamai susiformavusi laikysena tai yra viena iš svarbiausių geros sveikatos sąlygų, jūsų visam gyvenimui. Deja, vieni arba kiti sutrikimai tai nėra retas dalykas mūsų gyvenime. Pavyzdžiui, prastą laikyseną turi apie 80 procentų šalies mokinių. Rizikos faktorius žinoma yra nepakankamas fizinis aktyvumas, ilgas sėdėjimas už suolo, nepatogioje pozoje. Viena iš efektyviausių laikysenos profilaktikos ir gydymo priemonių tai yra vaikams skirtas laikysenos koreguokis. Gydytojų ir pacientų atsiliepimai patvirtina šios priemonės efektyvumą norint koreguoti laikyseną. Fiksatorius laiko anatomiškai teisingą stuburo išlinkimą, neleidžia kūprintis ir formuoja teisingos laikysenos stereotipą, pašalina krūvį, kuris tenka stuburo kamienui. Jo naudojimas bus efektyvesnis kartu su sporto treniruokliais ir gydomąja mankšta tam, kad būtų sustiprinti jūsų raumenys, kurie palaiko stuburą.

51Baj0XX7XL._AC_UL320_SR298,320_

Tačiau suaugusių laikysenos problemas koreguoti yra sudėtingiau, tačiau tikrai nereikia pasiduoti. Jei jūs būsite užsispyrę tokiu atveju jūs galite koreguoti situaciją net jei jūs esate suaugęs. Šiuo metu laikysenos koreguokis yra naudojamas, kai yra gydomi laikysenos sutrikimai suaugusiems. Ir šis gydymo būdas tampa vis populiaresnis. Suaugusiems skirti modeliai atlieka tokias pačias funkcijas, kaip ir vaikams skirtas laikysenos koreguokis, yra pašalinama įtampa nuo stuburo ir jis laikomas teisingoje padėtyje. Laikysenos koreguokis taip pat yra naudojamas, kai yra sergama tam tikrais susirgimais, kurie yra paplitę tarp vyresnio amžiaus žmonių. Tiek vaikams, tiek ir suaugusiems skirti laikysenos koreguokliai yra skirstomi pagal fiksacijos lygį. Koreguokliai, kurie yra gaminami naudojant elastinius audinius sukuria nedidelį fiksavimą ir juos patogiau dėvėti. Jie yra naudojami, kai yra minimalus deformacijos lygis. Taip pat yra koreguoklių modeliai, kurie turi vidutinį arba stiprų fiksacijos lygį.

2 responses to Laikysenos koreguoklis, tai efektyvus rezultatas

Leave a Reply