Koks apatinis trikotažas madingas šią vasarą?

apatinis trikotazasVasaros metu įvairias glaustinukes ar bodžius pakeičia lengvesni siluetai, natūralūs margaspalviai audiniai bei minimalistinės detalės. Spintoje padaugėja apatinių drabužių, kuriuos galima vilkėti po atviromis palaidinėmis bei plazdančiomis suknelėmis atvira nugara. Kokius apatinius pasirinkti šiemet ir kaip išlikti ne tik žaviomis bei gundančiomis, tačiau ir pataikyti į naujausias mados tendencijas?

  • Spalvos. Madingų spalvų gama šį sezoną džiugina, kaip niekad. Tai jau pamėgtos kiek šaltesnių atspalvių pastelinės spalvos: šalta rožinė, persikinė, šviesiai alyvinė, violetinė, rami mėlyna spalva, oranžinė. Tiesa, praeitais metais karaliavusį mėtinį žalios atspalvį pamažu keičia šviesiai žalsva. Greta šių ramių spalvų netikėtai tvirtinasi ir itin ryškūs citrininės geltonos, ryškiai oranžinės bei sodrios salotinės spalvos detalės. Jas galima drąsiai vadinti šio sezono topu, nes vienas kitas šios spalvos akcentas tikrai papuoš bet kurį aprangos derinį, net jei visiškai ir nederės prie kitų detalių. Todėl drąsiai galima rinktis ryškų apatinį trikotažą, nebijant, jog pasimatys nederančios spalvos petnešėlė.
  • Retro. Žinoma, jog mada nuolat grįžta, tad retro kaip tik dabar bando įsitvirtinti garsiausių dizainerių podiumuose, įnešdama sentimentalią nuotaiką, gėlėtus hipiškus raštus bei uždaresnius siluetus. Galbūt kelnaitės paaukštintu liemeniu ir nėra pats geriausias pasirinkimas karštą vasaros dieną, tačiau derinant jas su seksualia retro stiliaus liemenėle, gali būti labai gundantis derinys karštai vasaros nakčiai. Itin atviras seksualus apatinis trikotažas pamažu traukiasi iš naujausių kolekcijų, palikdamas vietos paslapčiai ir intrigai. Plačios petnešėlės, spalvingos stambios gėlės, taškeliai, kaspinėliai ir raukinukai gali būti drąsiai vadinami paskutiniuoju mados klyksmu. Netgi šilkiniai šortukai, su romantiškais raukiniais apačioje, gali pasitarnauti ne tik, kaip pižamos variantas.
  • Drąsūs siluetai, įsiuvai, skirtingų medžiagų derinimas taip pat labai madingas. Griežtos, netradicinės formos liemenėlės, rauktos, klostuotos medžiagos, netikėti jų deriniai pagyvina bet kurį drabužį. Tad apatinis trikotažas, puoštas kitoniškomis detalėmis, tikrai neliks nepastebėtas.
  • Jokių apatinių. Tai jokiu būdu nereiškia, kad reikia atsisakyti apatinio trikotažo ir po drabužiais nieko nevilkėti. Tačiau kartu su natūralaus (nude) makiažo tendencijomis, atkeliauja ir nematomas apatinis trikotažas: besiūlės kelnaitės, silikoniniai liemenėlių kaušeliai, puikiai prilaikantys biustą dėvint palaidinė be petnešėlių ar drabužį atvira nugara.

Šį sezoną patartina nepabijoti ieškoti naujų siluetų, inovatyvių sprendimų, atsigręžti į praeitį. Derinti pastelines bei ryškias, šviečiančias spalvas, romantiškus raukinius.

Leave a Reply