Kokius privalumus suteikia medinių namo statymas?

rastiniai namaiAr kada svajojote apie nuosavą medinį namuką? Jei turite nuosavą sklypą, kad ir nedidelį, yra tikrai verta apgalvoti tokią galimybę. Tik įsivaizduokite, kaip gera šiltą vasaros dieną arba žiemos metu atitrūkti nuo miesto šurmulio ir pasislėpti gamtos apsuptyje. Pastaruoju metu tokie namai ima grįžti į madą, nes vis daugiau ir daugiau žmonių siekia natūralumo ir nori prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Šių namelių vertė yra labai išaugusi, todėl dėl didelės paklausos gali būti, kad nusprendus jį parduoti, užtruksite žymiai trumpiau nei parduodami kitokius namelius.

Susipažinkite, kodėl yra verta statyti būtent rąstinį namą:

  1. Mediniai namai yra natūralus izoliatorius, todėl labai efektyviai apsaugo tiek nuo šalčio tiek nuo karščio. Yra galimybė sutaupyti didelį energijos kiekį, lyginant su betoniniais ar plytiniais namais. Rąstiniai namai yra ir puikus šilumos viduje izoliatorius bei triukšmo, sklindančio iš lauko, slopintuvas. Rodiklius galite dar labiau pagerinti, jei montuosite dvigubo stiklo langus. Rąstinių namų sienų plotis turėtų būti nuo 15 iki 20 centimetrų.
  2. Rąstiniai namai, lyginant su betoniniais ar plytiniais, yra labai greitai pastatomi. Jų konstrukcijos yra kruopščiai planuojamos. Greitos statybos padeda sutaupyti daugybę laiko.
  3. Platus dizaino ir kambarių išsidėstymo pasirinkimas. Architektūrinis universalumas nepaliks nei vieno abejingo.
  4. Mediniai namai yra pagaminti iš patvarios atsinaujinančios medienos, todėl tokie namai yra labai ekologiški. Medžio konstrukcijos aktyviai prisideda prie aplinkos išsaugojimo ir saugoja atmosferos CO2 kiekį. Medis tai natūralus, organinis, gražus ir stiprus produktas, kuri teikia gamta.
  5. Rąstinius galite statytis ne tik gyvenamuosius namus, bet ir vasarnamius arba tik pirteles.
  6. Geriau yra rinktis kietojo rąsto namą, nei karkasinį, nes pastarasis nėra toks atsparus ugnies plėtimuisi.
  7. Tokie nameliai yra idealiausia gyvenamoji vieta alergiškiems žmonėms, nes oro kokybė viduje yra sveikesnė. Taip pat rąstiniuose namuose yra mažesnis drėgmės lygis, todėl susidaro mažiau pelėsių.

 

Leave a Reply