Kokią naudą suteikia natūralus šampūnas?

Natūralus šampūnas – tai prekė, kuri turėtų stovėti kiekvienos merginos vonios kambaryje. Plaukai – tai kiekvienos moters puošmena, todėl jiems reikia skirti daug priežiūros ir naudoti tik pačius geriausius šampūnus, kaukes ir kondicionierius. Natūralus šampūnas ir kitos ekologiškos priemonės pastaruoju metu tikrai populiarėja, todėl, jei dar neteko domėtis, galite tiesiog dabar susipažinti su tuo, kokius naturalus sampunasprivalumus suteikia natūralus šampūnas ir jo reguliarus naudojimas.

Natūralūs ir ekologiški produktai apskritai dabar labai populiarėja visame pasaulyje, kadangi didėja ir sąmoningas žmonių, kurie rūpinasi savo sveikata ir ekologija, skaičius. Kaip žinia, yra labai daug moterų, kurios patiria nuolatines kovas, kad tik galėtų išlaikyti savo plaukus sveikus. Jau dabar po truputį ateina supratimas, kad nuolatinis chemines medžiagas turinčių šampūnų naudojimas neatneša jokios naudos, o kaip tik – tik pridaro jiems žalos. Todėl žmonės, besidomėdami alternatyviais produktais, vis daugiau domisi, kaip natūralūs produktai gali paveikti mūsų gyvenimus ir kaip reikia teisingai rinktis saugias ir sveikas higienos prekių alternatyvas.

Natūralus šampūnas turi savo sudėtyje daug naudingų natūralių augalų ir žolių ekstrakto. Tai daro labai teigiamą poveikį plaukams ir galvos odai. Jūs tiesiog turite progą mėgautis šia natūralia nauda ir išlaikyti savo plaukus sveikus ir gražius. Nėra jokio reikalo savo kūno priežiūrai naudoti kenksmingas chemines medžiagas, kurių gausu net ir garsių firmų higienos ir plaukų priežiūros produktuose.

Kokius privalumus Jums suteiks natūralaus šampūno naudojimas:

 1. Natūraliai stimuliuoja plaukų folikulus, todėl dar ir skatina naujų plaukų augimą;
 2. Natūralūs aliejai, mineralai ir augaliniai ekstraktai  paliko drėgmę plaukų folikuluose, todėl yra pagerinama bendra plaukų būklė;
 3. Visi natūralūs ingredientai paprastai yra nealergizuojantys, todėl tinka daugeliui odos tipų. Natūralius produktus gali naudoti ir tie asmenys, kurie turi jautrią ir į alergijas linkusią odą.
 4. Natūralus šampūnas primena gamtą ir turi švelnius, bei kvepiančius aromatus;
 5. Tai yra ekologiškas produktas, nes turi biologiškai suskaidytas medžiagas, o ne stiprias medžiagas;
 6. Bendroji taisyklė, kuria reikia vadovautis, kai renkatės ekologiškus produktus – gaminio sudėtyje neturi būti daugiau, kaip 9 ingredientai. Jei sudedamųjų dalių yra daugiau – greičiausiai produktas turi kai kuriuos kenksmingus sintetinius ingredientus. Pasistenkite ieškoti tokių natūralių ingredientų, kaip:

a)      Kokosų aliejus arba alavijas. Yra įrodyta, kad jie padeda palaikyti plaukų drėgmę ir skatina plaukų augimą.

b)      Ekologiškas sviestmedžio aliejus. Jis sustiprina natūralų palukų blizgesį ir plaukų spalvą.

c)      Galite ieškoti ir tokių ingredientų, kaip beta gliukanai. Jie turi imuno gerinančių savybių, kurios padeda nuraminti sudirgusias odos ląsteles.

d)      Ekologiškas arbatmedžio aliejus. Jis turi antiseptines savybes, kurios padeda išlaikyti galvos odos sveikatą ir užkerta kelią kai kuriems odos ligų susirgimams.

Kenksmingo šampūno naudojimas gali pakenkti ne tik mūsų plaukams, bet ir mūsų kūno odai. Kenksmingos, sintetinės, cheminės medžiagos yra absorbuojamos per odos poras. Todėl mes tiesiogiai dedame kancerogenines medžiagas savo kūnams, per galvos ir kūno odą. Tada mums kyla didesnė rizika susirgti vėžiniais susirgimais. Galiausiai mums gali pradėti slinkti plaukai. Kad Jums būtų paprasčiau suprasti, stenkitės nepirkti tokių šampūnų, kurių sudėtyje yra tokių ingredientų:

 1. Sodium Lauryl sulfatų
 2. Amonio laurilsulfato
 3. Mureth sulfato
 4. Siloksanų
 5. laurilo alkoholio
 6. Propilenglikolio
 7. Olefin sulfonato (jis jaučiamas iš kvapo)

 

Rasti sau tinkamą šampūna gali būti nelengva, tačiau tikrai įmanoma.

Leave a Reply