Kelionė keltu jums padės susipažinti su pasauliu

Škeltu bilietaiiuolaikiniai keltai, tai yra ekonomiškas ir patogus keliavimo būdas. Keltai yra įrengti pagal viešbučių principą ir juose yra įrengtos įvairių klasių kajutės. Keltuose dažnai būna parduotuvės, sporto salės, spa centrai, restoranai ir barai, kuriuose galėsite mėgautis dinamiško naktinio gyvenimo malonumais, galėsite klausytis gyvos muzikos ir patys padainuoti karaoke. Be to, kaltuose yra įrengtos ir pramogos vaikams, todėl tokia kelionė yra tinkama visai šeimai.

Pas mus galite pasirinkti kelionę šių įmonių keltais:

  1. Tallink;
  2. DFDS Seaways;
  3. Stena Line.

Kelionė keltu vilioja ne tik todėl, kad galima apsilankyti daugybėje kavinių ir barų, tačiau ir todėl kad toks kelionės būdas suteikia galimybes aplankyti didžiausią skaičių ekskursinių vietų, kadangi keltai sustoja daugelio miestų uostose. Nors kelionė keltu galbūt yra ilgesnė, nei skrydis lėktuvu, tačiau keltis yra sukurtos labai patogios sąlygos gyvenimui, tai yra jaukios kajutės, puikūs pusryčiai, pietūs ir vakarienės ir švediški stalai su gėrimais. Taip pat čia yra puikus aptarnavimas ir dirba geranoriškas aptarnaujantis personalas. Be to, tokioje kelionėje galima mėgautis puikiu kraštovaizdžiu.

Keltų bilietai yra užsakomi labai paprastai, tereikia užpildyti bilietų rezervavimo formą ir jūs galėsite pradėti ruoštis savo įspūdingiausiai gyvenimo kelionei.

Į kelto bilieto kainą yra įskaičiuota:

  • Keleivio bilietas ir miegamoji vieta;
  • Kelionės mokesčiai;
  • Pramoginė ir poilsinė programa, kuria jūs galėsite mėgautis kelte;
  • Gaivieji gėrimai;
  • Maitinimo pasiūlymas.

Kelionės keltu privalumai, tai yra saugumas, patogumas, yra suteikiama galimybė vežti didelius bagažus ir žinoma prieinama kaina. Turistai, kurie nors karta keliavo keltu, nenori daugiau į nieką keisti šios transporto priemonės. Keliaujant keltu jums nuobodu tikrai nebus. Tos nepamirštamos akimirkos, kurias jūs patirsite keliaudami keltu dar ilgai jūs kvies keliauti keltais, juk tai puiki galimybė susipažinti su pasauliu.

Leave a Reply