Kas geriau: dušo kabinos, ar vonios?

Kas geriau: dušo kabinos, ar vonios?Jei Jūsų namuose šiuo metu kaip tik vyksta remonto darbai, arba kaip tik viską naujai įsirenginėjate naujai įsigytame name, ar bute, įtariame, kad veiksmo dabar tikrai netrūksta. Na o įdomesnių idėjų ir dizaino sprendimų gali ir pritrūkti. Ypač, jei nesinaudojate profesionalaus dizainerio paslaugomis ir viską sprendžiate patys. Žinoma, yra tokių dalykų, kuriems yra geriau naudotis dizaino paslaugomis (tai yra baldų ir jų išdėstymo sprendimai, arba sienų spalvos pasirinkimas, atsižvelgiant į tai, kiek natūralios šviesos patenka į kambarius). Na, o, pavyzdžiui, dušo kabinos, arba vonios gali būti įrenginėjamos ir vien tik Jūsų pačių sprendimu ir stiliaus pasirinkimu. Daugiau apie tai: www.dusualeja.lt

Dabar daugelis svarsto, ar geriau yra dušo kainos, ar vis dėlto vonios. Pirmiausia šį atsakymą Jums turi pakuždėti Jūsų pačių norai ir pomėgiai. Juk tikrai ne kiekvienas žmogus mėgsta gulinėti šiltoje vonioje, kiti kaip tik yra skubantys ir yra linkę tik greitai palįsti po dušu. Taigi pirmiausia žiūrėkite į savo ir šeimos norus. Tiesa, jei yra bent vienas žmogus šeimoje, kuris negali gyventi be vonios, greičiausiai teks ją įsirenginėti ir derintis, kadangi po dušu galima palįsti ir vonioje. Taip pat dabar galimas ir toks sprendimas, kai galima įsirengti ir vonią ir dušą viename.

Vis dėlto yra pastebėta, jog dabar populiaresnės yra dušo kabinos. Taip yra todėl, kad jos ne tik taupo vietą vonios kambaryje, tačiau ir taupo sunaudojamo vandens kiekį. Kiekvieną dieną mirkdami karštoje vonioje, mes sunaudotume daugiau kubinių metrų vandens.

Kai renkatės dušo kabiną, Jums taip pat reikia atkreipti dėmesį į vonios kambario dydį ir tai, kokia bus vandens purškimo sistema. Galbūt Jums reikės kokių nors papildomų privalumų duše, pavyzdžiui, radijo?

Gerai įrengtas, patogus dušas yra tikrai atgaiva mūsų kūnams po sunkios daro dienos, arba intensyvios sporto treniruotės. Gera naujiena yra ta, kad dabar dušo kabinas galite pasirinkti iš labai skirtingų vandens purškimo sistemų (viskas kaip visados priklauso nuo Jūsų finansinio biudžeto), pavyzdžiui, vienvietės galvutės su reguliuojamais, keturiais, arba daugiau purkštukų. Vandens purškimas gali būti ir platus, ir koncentruotas. Čia jau kaip pasirinksite tam kartui. Dabar yra gana populiarus ir taip vadinamas lietaus purškimas, kai visa vandens srovė teka tiesiai žemyn ant Jūsų. Dar galite pasirinkti ir atskirus kūno purkštukus, kurie yra įmontuojami dušo sienose. Tokiu būdu maudymasis bus efektyvesnis ir naudingesnis Jūsų kraujotakai.

Kalbant apie dušų apdailas, verta žinoti, jog yra galimi keli sprendimai: poliruotas arba šlifuotas chromas, poliruotas arba šlifuotas nikelis, nerūdijantis plienas, poliruotas žalvaris ir kita. Atminkite, kad poliruota apdaila yra tikrai graži ir be galo elegantiška, tačiau ji reikalauja ir daugiau priežiūros, nei įprastos dušo kabinos. Tam reikia nuolatinės priežiūros, kitaip dušo kabinoje atsiras dėmės, ar pirštų antspaudai.

Taip pat yra labai svarbu pasirinkti ir tinkamus dušo vožtuvus. Jų dėka yra reguliuojamas vandens slėgis ir temperatūra. Be šios funkcijos dušas būtu nefunkcionalus. Šiaip mes Jums galime pasiūlyti nuvykti į artimiausią saloną, kuriame yra prekiaujama dušo kabinomis. Jums nėra būtina pirkti būtent ten, tačiau bent jau galėsite pasidairyti ir pažiūrėti, kurie variantai Jums yra geriausi. Pardavimo vietose dirba patyrę konsultantai, kurie Jums gali suteikti ne vieną naudingą patarimą. Atminkite, kad visada yra gerai išklausyti ir kitas nuomones.

Leave a Reply