Kalnų dviračiai lengvai įveiks kliūtis kelyje

Pasirinkti gerą  kalnų dviratį, kuris  bus  skirtas turistinėms kelionėms, žygiams į kalnus, naudojimui ekstremaliomis sąlygomis, tai yra tikrai labai nepaprasta užduotis.  Žinoma,  jūs  visada galite  ateiti į parduotuvę ir įsigyti universalius kalnų dviračius, kurie pasižymi optimalia kaina ir kokybe.  Tačiau tiems, kurie  nori įsigyti  geriausią, greičiausią ir patogiausią dviratį teks įdėti pakankamai daug pastangų.  Taigi tam, kad jūs pasirinktumėte savo modelį verta  išanalizuoti kelis svarbius parametrus, pavyzdžiui, kaip dažnai bus  naudojami kalnų dviračiai, koks  bus jūsų važiavimo   stilius, kokios yra važiavimo ypatybės ir  maršrutų sudėtingumas.  Taip pat ne ką mažiau  svarbus kriterijus , kai yra pasirenkami kalnų dviračiai yra jūsų fizinis pasiruošimas ir žinoma  jūsų finansinės galimybės. Pasirinkite kelis  modelius, kurie jums labiausiai patinka ir  testuokite juos, atsisėkite, pasivažinėkite, pamėginkite įsibėgėti, perjunkite greičio pavaras, sureguliuokite  dviračio vairą ir sėdynę.  Tačiau kam miesto gyventojui gali būti reikalingas kalnų dviratis? Tai yra viena iš pirmų minčių, kuri šauna į galvą pradedančiam dviratininkui. Ir kaip  dažnai nutinka  pavadinimas yra apgaulingas, kadangi kalnų dviračiai puikiai važiuoja  ir asfaltuota danga, tačiau kalnai su dideliais pakilimas išlieka pagrindine jų specializacija. Iš tiesų šis dviratis  gali nusileisti  miesto dviračiui savo įsibėgėjimu ir važiavimo tolygumu, tačiau kalnų dviratis galės įveikti įvairias kliūtis ko  tikrai negalima pasakyti apie miesto dviratį.  Todėl jei jums yra  reikalingas  universalus dviratis, kalnų dviratis  bus jums tinkamas pasirinkimas.

Štai labai paprastas pavyzdys,  jūs  nusprendėte pasivažinėti  parke arba išvažiuoti už miesto ribų. Miestui  skirtas dviratis nesuteiks  galimybės jums taip pasielgti, kadangi  šių dviračių padangos neturi  gilaus protektoriaus ir lygaus  vairo pasitikinčiam važiavimui.  Tuo pat metu  važiuodami per  asfaltą   su kalnų dviračiu jūs nejausite jokio nepatogumo.  Pagrindinis  trūkumas yra tas, kad kalnų dviračiai negali išvystyti maksimalaus greičio.  Taigi jums  labiau patinka dviračių  turizmas, jums patinka važiuoti miško takeliais jūsų pasirinkimas yra universalus  dviratis.  Kalnų dviratis  bus geriausias pasirinkimas, tačiau į ką gi reikėtų  atkreipti dėmesį, kai yra  pasirenkami šio modelio dviračiai. Prieš tai, kai jūs nuspręsite  kiek greičio pavarų turi  turėti jūsų dviratis, kokia  turi  būti jo stabdžių sistema ir gaminanti įmonė visų pirma reikia  nutarti koks modelis jums  bus  idealiausias. Reikia  tinkamai išanalizuoti visus dviračio parametrus.  Taigi čia vienas iš svarbiausių parametrų yra  tinkamo dviračio rėmo pasirinkimas, kurio ilgis tiesiogiai priklauso nuo jūsų ūgio.  Egzistuoja standartinė lentelė pagal, kurią  turi  būti pasirenkamas  dviračio rėmas. Taip pat, kai yra atliekamas pasirinkimas jūs  turėtumėte  atkreipti dėmesį į dviračio važiuoklę ir stabdžius.
Kai yra pasirenkami  kalnų dviračiai  atkreipkite dėmesį į greičio pavaras, kurios  turi padėti greičiau pakilti į kalną arba padės patikimiau važiuoti  asfaltuotu  keliu. Priekyje dažniausiai yra 3 pavaros.  Jums yra rekomenduojama pasirinkti tokius kalnų dviračius, kurios turi mažiausiai 8 žvaigždutes, o dar geriau jei turės 9 arba 10.  Jei dviratis turės dar daugiau greičio pavarų, tokiu  atveju galės  būti kontroliuojamas dviratis važiuojant pačiomis įvairiausiomis dangomis. Kalnų dviratis tai yra vienas iš universaliausių dviračių, kuris yra  skirtas prastų kelių įveikimui, tačiau jie pakankamai gerai važiuoja ir asfaltuotais keliais.  Kai yra pasirenkamas dviratis jau pradžioje turėtumėte  nustatyti koks  bus dviračio rėmas, ratų skersmuo, vėliau  turėtumėte  nutarti kokia  turi  būti modelio  konstrukcija ir tik vėliau atkreipkite dėmesį į važiuoklę ir stabdžius.

 

 

Leave a Reply