Kaip plaukiojimas baidarėmis gali prisidėti prie sveikesnio gyvenimo būdo?  

Jei jau ilgą laiką nepaliaujamai dirbate, sutikite, kad jau yra pats metas pasiimti atostogas ir pagaliau deramai pailsėti. Atsisveikinkite su deginančia miesto asfalto kaitra, automobilių spūstimis ir tais baisiais rytais, kai tenka iš pat ankstaus ryto keltis į darbą. Baidarių nuoma Merkys – jau laukia Jūsų. Merkio upėje visada galite smagiai pasiplaukioti su baidarėmis, nepaisant to, ar plauksite vieni, ar kartu su baidare-6draugais, šeima, ar giminėmis.

Baidarių nuoma Merkys siūlo Jums labai palankias paslaugas, kai norite išsinuomoti baidares. Yra pastebėta, kad dažniausiai baidares tenka nuomoti didesnėms žmonių grupėms, kadangi, jei jau plaukti su baidarėmis – tai daug kas tikrai mėgsta susikooperuoti. Tuo pačiu susirengia ir iškylas, neretai ir su nakvynėmis palapinėse. Daugumoje įmonių yra įprasta, jog baidarių nuoma tampa pigesnė tada, kai yra išnuomojama kuo daugiau baidarių. Taigi, kai  vykstate į turistinius žygius, daug pigiau išeina keliauti su grupele pažįstamų žmonių. Ne vien sutaupote kuro automobilyje (nes viename automobilyje telpa nuo 5 žmonių), tačiau ir baidarių nuoma atsieina pigiau.

Plaukioti baidarėmis tikrai apsimoka, kadangi tai yra smagus ir puikus būdas susipažinti su žmonėmis. Čia net ir atvykęs vienas, tikrai susirasite savo bendraminčių ir galėsite pabendrauti Jums aktualiomis temomis. Iš kitos pusės, jei esate šiek tiek ramesnis žmogus, kitai dar vadinamas intravertu, galite rinktis ir atpalaiduojantį poilsį ir pasiplaukiojimą tik sau vienam. Tai irgi labai padeda Jūsų sveikatai, kadangi leidžia nurimti, atsikratyti streso ir daug ką pamąstyti. Tiesiog pabūti vienumoje su savimi.

Iš esmės baidarės nėra labai jau sunkus sportas ir tinka visokiam fitneso lygiui. Jums taip pat pasitaiko puiki proga susipažinti su naujai sutiktais žmonėmis. Baidarės – tai unikalus sportas, kadangi kuo puikiausiai tinka ir vienišiams, ir porelėms ir didelėms asmenų kompanijoms. Kad ir koks bebūtų Jūsų gyvenimo būdas – niekada neprašausite pro šalį, pasirinkę pasiplaukiojimą baidarėmis. Taip pat yra galimybė įstoti į specialius, plaukiojimo baidarėmis, klubus. Ten Jūs galėsite ne tik susirasti naujų draugų, tačiau ir aktyviau pasireikšti socialiniame gyvenime, bei užmegzti tvirtus draugystės ryšius. Vienišiams netgi atsiranda proga susirasti antrąją pusę, kurios pomėgiai, savaime aišku, labai artimi jiems patiems. Visas socialinis gyvenimas vyksta per įvairius baidarininkų susibūrimus, ne vien tik būtinai, kai būna noras paplaukioti baidarėmis, tačiau ir kitomis progomis.

Plaukiojimas baidarėmis atneša ne tik puikią dvasinę ir socialinę naudą, tačiau ir fizinę. Verta žinoti, jog plaukiojimas baidarėmis tokios treniruotės, kurių metu aktyviai dirba pečių, nugaros ir visi pagrindiniai kojų raumenys, jei tik yra teisingai dirbama. Visi pagrindiniai kūno raumenys yra pastoviai dirbantys, yra aktyviai deginamos kalorijos ir metamas svoris. Taip pat tokios plaukiojimo treniruotės labai pagerina širdies ir kraujagyslių veiklą. Toks sportas tuo pačiu yra ir poilsis, kadangi vienu metu galima ne tik sportuoti, tačiau ir pasimėgauti puikiu kraštovaizdžiu ir gamtos grožybėmis.

Geriausia bus, jei vyksite į kelių dienų išvyką baidarėmis, kadangi poilsis gamtoje dar niekam nepakenkė, o kaip tik atnešė didelę naudą. Eiti paplaukioti su baidarėmis iš pat ryto, po gilaus ir gero miego gamtoje, palapinėje – tai vienas geriausių būdų pradėti savo dienai. Ramus vanduo, saulėtekis ir tikra gamtos apsuptis atpalaiduos Jus, kaip niekas kitas. Leiskitės į pilną įspūdžių savo kelionę baidarėmis ir tikrai neliksite nusivylę.

 

Leave a Reply