Kaip kokybiškai apšiltinti namą

Jei jūs norite, kad jūsų namai būtų šilti ir jaukūs, tokiu atveju reikia labai rimtai atsižvelgto į šiltinimo klausimą. Namo šiltinimas jums padės išsaugoti namuose šilumą, o vasarą jūsų namai pavirs vėsūs ir patogūs. Be to, namo šiltinimas jums padės sumažinti elektros energijos, kuri yra panaudojama namo šiltinimui. Tačiau namo šilumos izoliacija tai jau nėra toks paprastas procesas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei bus netinkamai pasirinktos šilumą izoliuojančios medžiagos arba mėginant sutaupyti tai gali paskatinti papildomas laiko ir pinigų sąnaudas. Todėl jokiu būdu nereikia taupyti perkant medžiagas ir gerą specialistą, kuris užsiims šilumos izoliacijos klausimu. Kaip kokybiškai apšiltinti namą? Šis klausimas yra labai svarbus ir į jį yra būtina tinkamai atsižvelgti. Kai statybinių medžiagų rinkoje yra toks platus statybinių medžiagų asortimentas labai sunku pasirinkti tokias medžiagas, kurios atitiks jūsų poreikius. Taigi į ką reikia labiausiai atkreipti dėmesį, kai yra pasirenkamos statybinės medžiagos? Pati svarbiausia medžiagų savybė yra šilumos pralaidumas nuo kurio priklausys namo šilumos izoliacija. Šilumos perdavimas turi būti minimalus, todėl kuo mažesnis šilumos pralaidumas, tuo geresnė bus šilumos izoliacija. Pasirinkite medžiagas, kurios yra atsparios vandeniui, kurios kai patenka drėgmė praranda savo savybes. Taip pat šilumą izoliuojančios medžiagos turi būti gaminamos naudojant ekologiškai švarias medžiagas, kadangi tai nedaro jokios žalos žmogaus sveikatai. Fasadas tai yra namo veidas. Jo išorinis paviršius tampa išoriniu namo paviršiumi. Juk fasado funkcijos yra ne tik patrauklios išvaizdos sukūrimas, tačiau ir  sudėtingesnės užduotys, kurios užtikrina apsaugą ir patogumo formavimo.

 

http://weheartit.com/sienuorotarposiltinimas

 

Namo fasado ir sienų šiltinimas tai yra viena iš sudėtingiausių užduočių ir daugelis inžinierių, chemikų ir konstruktorių įdeda labai daug pastangų, kad būtų sukurtas tikrai labai geras rezultatas, kuris bus pasiūlytas jūsų dėmesiui. Specialistai pastebi, kad namo fasadas, kai yra atliekamas išorinis šiltinimas suteikia galimybę sumažinti pastato statybos kainą, kadangi gali būti taupomos medžiagos. Kai yra šiltinamas fasadas išauga namo fasado tarnavimo sienos, yra sukuriama papildoma garso izoliacija. Be to, toks šiltinimas neleidžia jūsų namuose atsirasti pelėsiui ir grybeliui. Kaip kokybiškai apšiltinti namą? Jei norite, kad jūsų namas būtų tinkamai apšildytas jums reikia pasirūpinti, kad būtų tinkamai apšildytos sienos. Juk per jas yra prarandama apie 40 procentų šilumos, todėl jų šiltinimo klausimas yra labai svarbus. Pakankamai populiarus išorinis sienų šiltinimas yra žinomas kaip lengvas drėgnasis metodas. Šilumą izoliuojančios medžiagos yra tvirtinamos ant paviršiaus. Tokiu būdu susidaro vientisas paviršius, kuris neturi jokių tarpų.

Išorinis plokščio stogo šiltinimas, atrodo  taip pat yra labai svarbus, kai yra atliekamas namo sienų oro tarpų šiltinimas. Jei pastatas yra naudojamas tokiu atveju plokščias stogas gali būti šiltinamas kietomis šilumą izoliuojančiomis medžiagomis. Turi būti montuojamas vientisas sluoksnis. Be to, yra būtina profesionaliai patikrinti ar namo konstrukcija išlaikys tokį krūvį ir ar tuo pat metu nebus padaryta žala stogo dangai. Kaip kokybiškai apšiltinti namą? Kuo bus mažesnis medžiagos svoris, tuo aukštesnė medžiagos kokybė. Daugelis tokios produkcijos, kaip šiuolaikiškos šilumą izoliuojančios medžiagos turi puikiai apšildyti pastatą, bei turi užtikrinti tvirtumą. Kaip ir daugelis šilumą izoliuojančių medžiagų tokiu atveju jos yra apibūdinamos keliais rodikliais. Labai didelę įtaką šilumos izoliacijai daro medžiagos drėgmės sugėrimo lygis. Naudojamos šiltinimo medžiagos turi puikiai praleisti šilumą, jos turi būti tvirtos, atsparios ir turi sugebėti puikiai apsaugoti nuo šalčio.

https://www.youtube.com/watch?v=P2QNEJv6pY8

 

Leave a Reply