Jokio užstato – tai įmanoma?

paskola be uzstatoPaskola be uzstato, kreditas geriausiomis sąlygomis, busto paskola be uzstato ir su klientams palankiausiomis palūkanomis – tokie ir panašūs reklamos šūkiai vilioja daugumą nusprendusių pradėti bendradarbiavimą su kreditų bendrovėmis. Kas yra tie kreditai be uzstato? Kaip pasiskolinti ir neapsirikti? Ar paskola gali kainuoti mažiau ir kaip atrasti įmones, siūlančias pačias geriausias skolinimosi sąlygas? Apie tai pasakoja finansų konsultantas Vilius.

Kiekvienas atvejis individualus

 „Turbūt iš visų šiuo nelengvu metu teikiamų finansinių paslaugų, paskola be uzstato skamba labiausiai viliojančiai. Žmonės domisi galimybe pasiskolinti saugiai, paprastai ir iš karto. Paskola be uzstato vekseliu ar paskola be uzstato su vekseliu – daugybę kredito įmonių klientų domina, kas siūloma tokiomis sutartimis? Galiu pasakyti viena – kiekvieno kliento atvejis yra individualus, tad norintys gauti didesnę ar mažesnę paskolą turi teirautis būtent jiems prieinamų paslaugų, specialių pasiūlymų. Kitaip tariant, dažniausiai skirtingų dydžių kreditai (ypač didele paskola be uzstato) suteikiami atsižvelgiant į konkrečią prašymo teikėjo finansinę situaciją, jo pajamas, pageidavimus dėl grąžinimo termino. Be uzstato ar su juo, paskola lieka finansiniu įsipareigojimu. Jį vykdyti klientas pasižada pasirašydamas sutartį. Taigi reikia elgtis ypač atsakingai.“.

Biure ar internetu – kaip tik patinka

Finansų konsultantu jau ne vienerius metus dirbantis Vilius sako, kad paskola be uzstato 20000 eurų ar netgi didesnei sumai suteikiama kreditų bendrovei demonstruojant ypatingą pasitikėjimą savo klientais: „Reikėtų teisingai suprasti, kad paskola be uzstato reiškia tai, jog kreditų bendrovė sutinka paskolinti be daugybės sudėtingų formalumų bendradarbiavimo pradžioje. Tai labai naudinga klientui, kadangi norimą paskolą jis gali gauti greičiau ir paprasčiau. Viskas ko reikia – registracija sistemoje ir paraiškos dėl paskolos užpildymas. Kas gali būti lengviau?“. Čia pat specialistas priduria, kad dar patogiau nei įprastai galima pasiskolinti internetu: „Tiesa, paskola be uzstato vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame didmiestyje teikiama ne viename biure. Jeigu klientui labiau priimtinas tiesioginis bendravimas su įmonių konsultantais, galinčiais patarti visais paskolos klausimais, galinčiais padėti perprasti sutarties sąlygas, jam veikiausiai labiau tiks atvykti tiesiai į centrinės įmonės biurą ar vieną padalinių. Tačiau daugeliui priimtina visus reikalus, netgi finansinius, sutvarkyti tiesiog internetu. Kodėl? Na, jei banko paskola be uzstato vargiai pavyktų gauti internetu, tai virtualiuoju būdu imtas kreditas reiškia daug sutaupyto laiko. Vietoje laukimo eilėse, sudėtingų dokumentų pildymo žmogus gali prisėsti prie namuose esančio asmeninio kompiuterio, įjungti internetą ir… visą operaciją atlikti per pusvalandį. Žinoma, kai kuriais atvejais atsakymo gali tekti palaukti kiek ilgiau, pavyzdžiui, vieną darbo dieną, tačiau bet kokiu atveju tai žymiai greitesnis ir paprastesnis skolinimosi būdas. Greitesnis už ką? Už paskolos ėmimą banke, žinoma.“.

Nereikėtų pamiršti atsakomybės

„Paskola be užstato ar su juo – ne juokai“, šypsodamasis sako finansų specialistas Vilius. Tuo  vyriškis nori pabrėžti klientų atsakomybę už sąžiningą paskolos grąžinimą. „Su „nemokiais“ klientais, kaip mes juos vadiname, tenka susidurti gana retai. Vis dėlto, pasitaiko žmonių, kurie nuolat vėluoja grąžinti. Taip gali nutikti dėl daugybės priežasčių: kartais išties pritrūksta pinigų, kartais pamirštama, kad ir kaip keistai tai skambėtų, kartais klientas paprasčiausiai mano, kad gali mokėjimą atidėti. Visus raginu pirmiausia įspėti kredito bendrovę, su kuria pasirašėte sutartį, apie galimą vėlavimą, t.y. apsvarstyti grąžinimo termino pratęsimą. Paskola be uzstato ar kreditas su užstatu – susitarimo laikytis būtina. Tik taip galimas abipusiai prasmingas finansinis bendradarbiavimas.“.

Leave a Reply